EREĞLİ TOKİ'DE KÖPRÜ BİLMECESİ

Tarih: 2010-03-10 00:00:00

Toki sakinleri AKP Milletvekili Fazlı Erdoğan'ın verdiği sözü tutacağından kuşku duyduklarını bildirdi. Kdz. Ereğli'nin Korubaşı  Mahallesi'nde yapılan TOKİ konutlarının sakinleri sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla medya aracılığı ile yetkililere se

Toki sakinleri AKP Milletvekili Fazlı Erdoğan'ın verdiği sözü tutacağından kuşku duyduklarını bildirdi.

Kdz. Ereğli'nin Korubaşı  Mahallesi'nde yapılan TOKİ konutlarının sakinleri sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla medya aracılığı ile yetkililere seslenmeye devam ediyorlar. TOKİ sakinlerinin bu  kez yapımı  devam etmekte olan okul ile konutlar arasındaki yol mesafesini öne çıkararak AKP milletvekili Fazlı Erdoğan'ın verdiği köprü yapım sözünü hatırlattılar.
AKP Milletvekillinin "gel ve bizi dinle" talepleri üzerine TOKİ'ye geldiğini ve burada halkı dinlemek zorunda kaldığını da belirten TOKİ sakinleri adına Ertan Alatlı, okul ile konutlar arasındaki yol üzerine köprü yapılması isteklerini tekrarları.
Alatlı bu konuda şu açıklamayı gönderdi:
"Toki sakinlerinin Erdoğan'dan çoğunluk olarak isteği Toki'nin tam karşısına yapımı devam eden ve Mayıs ayında teslim edilecek olan okulun Toki'ye bağlantısının yapılmasıydı. Çünkü okul Toki'ye iki adım mesafede Olması sonucu ortadan geçen dere yatağı nedeniyle çocukların derenin etrafından dolaşıcak olmaları ve yollarının 2,5 km. uzaması sonucu ortaya çıkıyordu.
Erdoğan böyle bir engelin üzerine köprü yapacaklarını söyleyerek Toki sakinlerini rahatlatmıştı ve Muhtara yer sahipleriyle görüşmesini, yerlerinden 1 araç geçecek kadar yer vermelerini istemişti.
Bu olayın üzerine Muhtardan aldığımız bilgiye göre yer sahipleri belirli bir ücret karşılığında yerlerini istimlak edeceklerini dile getirmişlerdir. Bizler Toki sakinleri olarak şimdi soruyoruz peki şimdi ne olacak,Sayın Fazlı ERDOĞAN'IN istediğimi olmuştu yer sahipleri yerlerini vermedikleri için köprü yapılmayacak mı? Okulu 2010-2011 yılında faaliyette ve köprü olayı çok büyük bir problem bizler buradan AKP Teşkilatına ve Sayın Fazlı beye sesleniyoruz lütfen bu işi ciddiye alınız Toki yolu için ağırdan almanızı anlayabiliriz ama söz konusu çocuklarımız olduğunda sesimizi yükseltiriz, üzerinize hangi görev düşüyorsa lütfen yerine getirip bu ulaşım sorununu çözünü bizlerin yapılacağı ne varsa, biz her zaman hazır olduğumuzu hatırlatır, bu olayın takipçisi olacağımızı unutmamanızı hatırlatırız.."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

toki sakini :

SAYIN AKP TEŞKİLATI UNUTMASINKİ İNSANALR ARTIK BAZI VAATLERE KANMIYOR TOKİ SAKİNLERİNİ OLAYI MUHTARIN ÜZERİNE ATARAK GEÇİŞTİREMEZSİNİZ BUNU BİLESİNİZ BİZLER BU OLAYIN TAKİPÇİSİYİZ HABERİNİZ OLA, BENCE BİRAN EVVEL BU İŞİ HALLETMENİN PEŞİNE DÜŞÜNÜZ..TŞK

ereğli :

SAYIN AKP TEŞKİLATI UNUTMASINKİ İNSANALR ARTIK BAZI VAATLERE KANMIYOR TOKİ SAKİNLERİNİ OLAYI MUHTARIN ÜZERİNE ATARAK GEÇİŞTİREMEZSİNİZ BUNU BİLESİNİZ BİZLER BU OLAYIN TAKİPÇİSİYİZ HABERİNİZ OLA, BENCE BİRAN EVVEL BU İŞİ HALLETMENİN PEŞİNE DÜŞÜNÜZ..

coban67 :

fazlı erdoğan ereğliye bir ağaç dikmişmide tokiye köprü yapacakmış adam yol yapamadı daha güldürmeyin adamı anca kendi küpünü doldurur sözde milletvekili kimin vekiliyse..

tokı sakınlerınden......... :

AKP teskılatı geldı tokıyee..şımdı ne olcak kii..boş vaatlerle gıttıler..yolumuzu hallledemedıkı..koöprü yapsın...seçım zamanı gelırler karşımıza sayın EROL ŞAHİN sizde mılletvekıllığine adaymışınız hayırlı olsun şimddıdenn..ınsşalhh gelırısniz TOKİYEE..BAŞBAKANLIĞA faks çektik......şikayetlerimiz için..haberiniz olsunn............

toki sakini :

AKP EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATININ BİRAN ÖNCE KENDİSİNİ TOPARLAMASI GEREKLİDİR. YOKSA ÇOK ARIYACAKLAR BU GÜNLERİNİ SEÇİMLER YAKLAŞIYO AMA AKP İÇİN İYİMİ OLUCAK KÖTÜMÜ DÜŞÜNMELERİ GEREKİYOR BÖYLE YAPTIKLARI SÜRECE...

ereğli :

ALAPLI TOKİYE BİLE KÖPRÜ YAPILDI AKP İLÇE TEŞKİLATI BU DURUMDAN UTANMASI GEREK AMA NERDE BUNLARDA...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.