EREĞLİ'YE 5. NOTER!..

Tarih: 2011-09-27 00:00:00

Dört noterin hizmet verdiği Kdz. Ereğli'de 5. noterin açılması için Adalet Bakanlığı duyuru yayımladı.Yapılan duyuruda, diğer noterlerle rekabet ortamı yaratmayacak bir mevkide noter açılacağı belirtilerek isteklilerin başvuruları için şu duyuru yapıldı:

Dört noterin hizmet verdiği Kdz. Ereğli'de 5. noterin açılması için Adalet Bakanlığı duyuru yayımladı.
Yapılan duyuruda, diğer noterlerle rekabet ortamı yaratmayacak bir mevkide noter açılacağı belirtilerek isteklilerin başvuruları için şu duyuru yapıldı:

2009 yılı tahmini gayrisafi geliri 250.000.-TL olan Suphi Konak Caddesinin Şehit Rıdvan Caddesi ile kesiştiği yerden başlayarak, devamında 1. Abalı Sokak, 2. Abalı Sokak ve 2. Abalı Sokağın Abalı Cami ile kesiştiği köprünün bulunduğu yere kadar olan kısımda ve Suphi Konak Caddesi ve 2. Abalı Sokağına açılan cadde ve sokakların 50 metre derinliklerinde, diğer noterliklerle rekabet ortamı yaratmayacak uygun bir yerde ihdas bölgesi bulunan muhdes İKİNCİ SINIF EREĞLİ (ZONGULDAK) BEŞİNCİ noterliği münhaldir.
1512 sayılı Noterlik Kanunun 22 ve müteakip maddeleri gereğince BİRİNCİ SINIF VE İKİNCİ SINIF NOTERLERDEN bu noterliğe atanmaya istekli olanların ilan tarihinden itibaren bir ay içinde Bakanlığımıza veya bulundukları yer Cumhuriyet Başsavcılıklarına başvurmaları gerekmektedir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.