ESKİ DEKANLARA PLAKET

Tarih: 2012-02-06 00:00:00

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi'nin 2011 Yılı Akademik Kurulu Toplantısı, Fakültenin yeni eğitim bloğunda gerçekleştirildi. ZKÜ Rektörü Prof.Dr.Mahmut Özer, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Kemal Büyükgüzel ve Fakültenin
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Fen-Edebiyat Fakültesi'nin 2011 Yılı Akademik Kurulu Toplantısı, Fakültenin yeni eğitim bloğunda gerçekleştirildi. ZKÜ Rektörü Prof.Dr.Mahmut Özer, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Kemal Büyükgüzel ve Fakültenin öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Dekan Prof.Dr.Kemal Büyükgüzel, 2011 yılında gerçekleştirilen faaliyetleri, yapılan çalışmaları ve Fakültenin akademik durumunu anlatan ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından söz alan Prof.Dr.Mahmut Özer, Fakülte yönetiminin ve öğretim elemanlarının çalışmaları takdirle karşıladığını belirterek, üniversite için değer yaratan herkese bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da destek verilmeye devam edileceğini belirtti.
Akademik Kurul'un son bölümünde Fakültenin eski dekanlarından Kurucu Dekan Prof.Dr.Turgay Atalay, Prof.Dr.Türkan Kopaç ve Prof.Dr.Mustafa Sözen'e plaket verildi. 2011 yılı içerisinde indeksli dergilerde yayın yapan öğretim elemanlarına ve bu yıl içerisinde yayınlarına en çok atıf yapılan Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr.Baki Hazer'e teşekkür belgeleri verildi. Ayrıca Fakülte Dekanı Prof.Dr.Kemal Büyükgüzel, Rektör Prof.Dr.Mahmut Özer'e Fen-Edebiyat Fakültesi'nin yaptığı çalışmalara verdiği destekten ötürü teşekkür ederek, günün anısına bir hediye takdim etti. Akademik Kurul'un ardından Prof.Dr.Mahmut Özer ve Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel'in yanı sıra Fakülte akademik ve idari personelinin katıldığı bir kokteyl düzenlendi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.