ESNAF YÖNETİMİ BELİRLEDİ

Tarih: 2010-07-09 00:00:00

Zonguldak Esnaf Kefalet Kooperatifi yönetimi kurulu yeniden başkan olarak Hüseyin Özdemir'i belirledi.Zonguldak Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdemir, yönetim kurulu tarafından yeniden başkan olarak seçildi. Yönetim kurulunun bu kararı dün aldı

Zonguldak Esnaf Kefalet Kooperatifi yönetimi kurulu yeniden başkan olarak Hüseyin Özdemir'i belirledi.
Zonguldak Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdemir, yönetim kurulu tarafından yeniden başkan olarak seçildi. Yönetim kurulunun bu kararı dün aldıklarını söyleyen Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Hüseyin Özdemir, yönetim kurulunda bulunan bir kısım basit durumda bulunan kişileri geriye çektiklerini ve aktif duruma geçmek isteyenleri ve daha faydalı olacağına inandıkları kişileri göreve getirdiklerini söyledi. Özdemir, "Biz bir aileyiz kavga da edebiliriz. Fikir ayrılığına düşebiliriz ama bütün arkadaşlarımızın amacı ortakları korumak ve ortakların kredi kullanmasını sağlamak adına yapılmıştır. Düştüğümüz fikir ayrılığını birbirimize zaman tanıyarak giderdik. Yönetim kurulumuzda bir kısım basit durumda görülen arkadaşları geriye çekerek, aktif duruma geçmek isteyen ve daha faydalı olacağına inandığımız arkadaşlarımızı göreve getirdik. Yönetim kurulumuz bu konudaki kararları dün almıştır. Yönetim Kurulumuz Başkan olarak beni tahsis etmiştir, başkan yardımcısı olarak ta Ercan Şehri'yi getirdik. Bu çalışmalarımızın neticesini kısa zamanda alacağımızı düşünüyorum. İnşallah esnaf adına hayırlı kararlar alacağız. Biz esnaf için varız. Esnaf kriz nedeniyle sıkıntı içerisinde biz bu sıkıntıları aşmak istiyoruz. Yeni arkadaşlarımızla görevi devam etme kararı aldık. Biz bu arkadaşlarımızla görevi uzun süre birlikte yapma arzusu içerisindeyiz. Denetim kurulumuza da konuyu ileterek kendi yetki aşımları nedeniyle almış oldukları kararı imha ederek ve genel merkezimizle görüşerek o kararların düzeltilmesi yapıldı. Şuanda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunu da esnafımıza ve kamuoyumuza duyurmak istiyorum. Biz çalışma potansiyelimize yeni bir iğime kazandırarak ve pasif durumda olan arkadaşlarımıza aktif görev vererek görev değişikliği yaptık. Bende bu beyin rahatlığı ile uzun zamandır yapmadığım tatilimi yapacağım. Umuyorum arkadaşlarım beni aratmayacak bende rahat bir şekilde tatil yapacağım. Herkes kuruma zarar vermemek için harekete geçti. Burada görevler gelip geçicidir. Bu düşüncelerle birlik beraberlik içerisinde görevimize devam ediyoruz. Şimdiye kadar her hangi bir kongre hazırlığımız olmamıştır. Kesinlikle böyle tavır içerisinde kimse girmedi. Bizim amacımız esnafa yardımcı olmak. Bizim normalde yapılması gereken kongremiz 2011 yılının Ocak ayında ve seçim sürecimiz dolacak" dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.