EY TÜRK EVLADI!

Tarih: 2009-11-07 00:00:00

Kdz. Ereğli'de dağıtılan binlerce kitapçıkta, "Atatürkçü Parti"nin kurulacağı ve bu 2010 yılından itibaren de siyasetin içinde yer alacağı vurgulandı. "Türkiye Türklerindir" başlığıyla dağıtılan kitapçıkta; "Mehmetçiğe cenaze töreni, teröriste bayram karş

Kdz. Ereğli'de dağıtılan binlerce kitapçıkta, "Atatürkçü Parti"nin kurulacağı ve bu 2010 yılından itibaren de siyasetin içinde yer alacağı vurgulandı. "Türkiye Türklerindir" başlığıyla dağıtılan kitapçıkta; "Mehmetçiğe cenaze töreni, teröriste bayram karşılaması!" başlığıyla yayımlanan yazıda, vatandaşlara "Sen de yerini belirle ve safa gir?" çağrısı yapılıyor.
Kitapçıkta, Azeri bayrağının suç, PKK bayrağının ise serbest olduğu ve teröristlerin serbest komutanların ise hapiste olduğuna dikkat çekilerek "Sanki işgal dönemini yaşıyoruz" deniliyor. Kürt açılımının bir oyun olduğu ve emperyalistlerin Sevr'i Kürtlere uygulattırdığını vurgulayan derginin künyesine baktığımızda; Türk Solu İleri Yayıncılık  ismi yer alıyor. 
Derginin arka kapağında ise "Dağa çıkanı da, dağa çıkartanı da, dağdan indireni de HEPSİNİ ASACAĞIZ" ifadesi yer alıyor.
Dergilerin bir takım gençler tarafından ücretsiz olarak ilçenin her noktasında dağıtıldığı öğrenildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ŞAPARAYUK ŞERİF :

BÖYLE BİR PARTİ PARTİ KURMAK İÇİN TÜZÜK DEĞİL BÜZÜK LAZIM

adoz :

türk gencliyini hic kimse kücümsemez umarım sözlerine kulak verirler bunlar ne diyor diye bi düşünürler umarım. Bu ülkede başkaldırışlar başlarsa sonunu düşünmek bile istemiyorum.Uyanış başlıayacak millet dogru yolu görecek

aşır gökbakır :

Farklı etnik kimliğe mensup kardeşlerimizi rencide edici bir durum. Ben bu broşür dergiyi okudum ve bir arada dostça yaşayan kardeşlerimizi bir birine karşı kışkırtma niteliğinde olduğunu gördüm. Zaman düşmanlaşma değil birlik beraberlik zamanı...

Duran Aydın :

Ereğlililer de bazı gerçeklerin farkına vardı herhalde. ABD Emperyalizmine karşı olan gençleri PKKlı diye linç ediyordu eskiden. Dünyada Emperyalizmin en büyük düşmanı Atatürkçüler olduğundan Türklerin genetiğini değiştirmeye çalışmalarına da şaşırmayalım. ABD'nin Irak'ı işgal ettiğinde hedefin Türkiye olduğunu söyleyenlerin hepsi hapiste.

kaan aydın :

Yeni faşist partimiz hayırlı olsun...Nefret üzerinden kin üzerinden kurgulanan idolojilerin sonu acı ve göz yaşıdır..Eski marjinal solcuların mutasyon süreci devam ediyor.Önce komünist sonra kemalist şimdide faşizme doğru tam gazla yol alınıyor...

Kenan ŞAHİN :

BURSA NUTKU-2 Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, ?ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.? İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Kenan ŞAHİN :

BURSA NUTKU-1 BİLMEM ACABA ZAMANI MI GELDİ? Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, ?Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır? demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, ?Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir? diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, ?demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.