Sponsorlu Bağlantılar

FESTİVAL ETKİNLİK PROGRAMI

Tarih: 2009-06-12 00:00:00

Kdz. Ereğli 16. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali Programı   3 Temmuz 2009 Cuma     11:00                  Sevgi Barış Dostluk Slogan Yarışması                    Yerel Basın Sergisi                    Kdz. Ereğli Gaze

Kdz. Ereğli 16. Uluslararası

Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali Programı

 

3 Temmuz 2009 Cuma


 

 

11:00                  Sevgi Barış Dostluk Slogan Yarışması

                   Yerel Basın Sergisi

                   Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği

                   Halk Dansları Gösterisi- Letonya

                        Yer: Yaşlılar ve Gençler Evi

                   Sokak Karikatüristleri’nin Çevre Konulu Sergi

                   Söyleşi- Portta Karikatür Çizimleri 

Karikatürcüler Derneği Zonguldak Şubesi

                        Yer: Abdi İpekçi Sergi Salonu

11.00                  Çocuk Filmi Gösterimi

                   PERA Film

                   Yer: AKM Sinema Salonu

11:00         Çocuk Dünyası – Ücretsiz

                   Gladyatör -  Tırmanma Duvarı – Palyaço Kaydırak – Rodeo

Canlı Langırt - Kınder Garden

Festival Organizasyon Komitesi

                        Yer: Çınaraltı

12:00         Tanıtım – Gıda ve Tekstil Stantlarının Açılışı

                      Yer: Elif Otel Yanı

13:00         Sanayi ve Otomobil Stantlarının Açılışı

                   Halk Dansları Gösterisi- Bosna Hersek

                        Yer: Yalı Caddesi Otopark Alanı

13:30         Müzikli Çocuk Oyunu

Teneke Şovalyeler

                        Yer: AKM Sinema Salonu

13:45         SERGİ AÇILIŞLARI

                    Fotoğraf Sergisi - Anılardaki Ereğli

                   Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği

                   Yer: Dernek Binası – Azim Otel Yanı

RESİM SERGİSİ

                   Bolulu Ressamlar Derneği – İzzet Baysal Üniv.Öğretim Üyeleri

                        Sadet YASA-  Erol ÖZDEN – Basri ERDEM- Utku VARLIK

Ressam Osman Zeki ORAL’a Onur Plaketi Takdimi

                   Yer: AKM Osman Zeki Oral Salonu

KARMA RESİM SERGİSİ

Ereğlili Ressamlar

                   Yer: AKM Vedat Can Salonu

Halk Dansları Gösterisi - Yunanistan

Yer: ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ

14:30         Ulusal ve Uluslararası Halk Dansları Gösterileri

Ankara Kulübü- Bosna Hersek-Letonya -Kdz. Ereğli Belediyesi Folklor Ekibi

Eskişehir Üniv. Kolbastı ve Hoptek Oyunları

                        Yer: Amfi Tiyatro

15:30         Yürüyen Objeler ve Oyunları

                   Kocaeli Bölge Tiyatrosu

                        Yer: Amfi Tiyatro

 

16:00         Tel Canbazı Gösterisi

                   Dr. Özdemir TURAN

                        Yer:18 Haziran Parkı

 

16:00         Çocuk Filmi Gösterimi

PERA Film

                        Yer: AKM Sinema Salonu

 

 

 

18:00         FESTİVAL KORTEJİ

                   Düzce Mehteran Takımı Eşliğinde

                   Başlangıç Noktası: Ereğli Lisesi Bahçesi

 

 

19:30         FESTİVAL AÇILIŞI

         Yer: Anıt Önü Sahne

 

 

20:00         KONSER

                   Sinan YILMAZ ve Kolbastı Ekibi

                   Yer: Anıt Önü Sahne

 

21:30         KONSER

                   Tolga CANDAR

                   Yer: Anıt Önü Sahne

 

 

 

22:30         KONSER

                   HADİSE

                   Yer: Anıt Önü Sahne 

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ

 

4 Temmuz 2009 Cumartesi


 

 

 

09:30         Tarihi ve Turistik Yerler Gezisi

         Kdz. Ereğli Tarih, Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği

            Hareket Noktası: Belediye Önü

 

 

11.00                  Çocuk Filmi Gösterimi

                   PERA Film

                        Yer: AKM Sinema Salonu

 

11:00         Çocuk Dünyası – Ücretsiz

                   Gladyatör -  Tırmanma Duvarı – Palyaço Kaydırak – Rodeo

Canlı Langırt - Kınder Garden – Sihirbaz

Festival Organizasyon Komitesi

                        Yer: Çınaraltı

13:00         Uçurtma Şenliği

                        Kdz. Ereğli Tarih, Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneği

Ulusal ve Uluslararası Folklor Gösterileri

                   Letonya - Bosna Hersek - Yunanistan

                   Yer: Kestaneci Mahallesi

13:00         İmza Günü

Ümit ZİLELİ

                        Cumhuriyet Gazetesi Yazarı

                   Kdz. Ereğli Atatürkçü Düşünce Derneği

                     Yer: Çınaraltı Bozhane Kafeterya

14:00         Müzikli Çocuk Oyunu

                   Teneke Şovalyeler

                        Kocaeli Bölge Tiyatrosu

Eskişehir Üniv. Kolbastı ve Hoptek Oyunları

                        Yer: Çınaraltı Satranç Alanı

14:30         Göz Taraması- Ücretsiz

                   Ereğli Lions Derneği

                        Yer: Yaşlılar ve Gençler Evi

14:30         SÖYLEŞİ

                   Sunay AKIN

 Festival Organizasyon Komitesi

                        Yer: Cehennemağzı Mağaraları

15.00                  Tel Canbazı Gösterisi

                   Dr. Özdemir TURAN

                        Yer: 18 Haziran Parkı

15.00                  Çocuk Oyunu

                    Küçük Nokta Oyunlar

                        Yer: Satranç Alanı

 

16.30                  Köpek - Kedi Güzellik Yarışmaları

                   Kdz.Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü

                   Folklor Gösterileri- Letonya- Bosna Hersek- Yunanistan

                   Yer: Anfi Tiyatro

16:30         Söyleşi ve İmza Günü

                   Prof Dr. Talat HALMAN

                   Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölüm Başkanı; İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi Dekanı

                        Demokrat Yayın Grubu

                        Yer: AKM Nikah ve Konferans Salonu

17:30         ŞİİR ve MÜZİK DİNLETİSİ

                            Ataol BEHRAMOĞLU

                        Rotary Kulüp

Yer: Cehennemağzı Mağarası

 

18:00         TRT Fm Canlı Yayın

                   Yayındayız Programı- TRT Sanatçıları

                   Yer: Çınaraltı Sahne

 

20:30         KONSER

                   Murat DALKILIÇ

                   Yer: Anıt Önü Sahne

 

                  

22:00         KONSER

                   Selda BAĞCAN        

                   Yer: Anıt Önü Sahne

 

                      HAVAİ FİŞEK GÖSTERİLERİ

 

5 Temmuz 2009 Pazar


 

11:00         Çocuk Filmi Gösterimi

                    PERA Film

                   Yer: AKM Sinema Salonu

11:00         Çocuk Dünyası - Ücretsiz

                   Gladyatör -  Tırmanma Duvarı – Palyaço Kaydırak – Rodeo

Canlı Langırt - Kınder Garden

Festival Organizasyon Komitesi

                        Yer: Çınaraltı

13:00         PİKNİK

                   Ulusal ve Uluslararası Halk Dansları Gösterileri

Eskişehir Üniv. Kolbastı ve Hoptek Oyunları

                   Yer: Soğanlı suyu Piknik Alanı- Ali’nin Yeri

14:30         Şeker Taraması- Ücretsiz

                   Elif Lions Derneği

                        Yer: Yaşlılar ve Gençler Evi

16:00         Söyleşi – İmza Günü

                   Yazar: Mehmet GÜLER

                     Ekin Yayıncılık

                        Yer: Çınaraltı

16:00    &nb

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

referfd :

Su programi pdf e cevirim ek seklinde siteye koysaniz daha kullanisli ve guzel olur ...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.