G(Ö)REVDEYİZ …..

Tarih: 2015-03-12 10:43:48

Zonguldak Tabipler Odası Genel Sekreteri Dr. Kamil Güney 13-14 Mart”ta sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi için çalışmalarına ara vererek görevlerini bırakacaklarını söyledi
Zonguldak Tabipler Odası Genel Sekreteri Dr. Kamil Güney 13-14 Mart”ta sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi için çalışmalarına ara vererek görevlerini bırakacaklarını söyledi. Tabipler Odası Yönetim Kurulu Adına bir basın açıklaması yapan Genel Sekreter Dr. Kamil Güney açıklamasında şöyle dedi.

“ 14 Mart Tıp Haftasına her yıl giderek artan sorunların yükü altında giriyoruz. Artık dayanılmaz hale gelen sorunlarımıza bir nebze çare olabilecek acil taleplerimiz için 13 ve 14 Mart'ta tüm sağlık çalışanları olarak G(ö)REVde olacağız.

Sağlık hizmetlerinde görev alan doktorumuzdan hemşiresine, ebemizden sağlık memurumuza sağlık teknisyenine, teknik personelden, memura, hizmetli arkadaşlara kadar her birinin sorunu ve sıkıntıları için ve aynı zamanda tüm yurttaşlarımızın nitelikli, ulaşılabilir, eşit ve ücretsiz sağlık hakkı için 13 -14 Martta; Zonguldak Tabip odası, Türk Sağlık-Sen Sendikası, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, Birlik ve Dayanışma Sendikası, Türk Hemşireler Derneği ve Zonguldak Aile Hekimliği Derneği ile birlikte iş bırakıyoruz.”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.