GENÇLİK KURULUNDAN İSTİŞARE TOPLANTISI

Tarih: 2010-02-04 00:00:00

MÜSİAD Kdz. Ereğli Gençlik Kurulu Genişletilmiş İstişare Toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kdz. Ereğli Şubesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Kurulunun yapmış olduğu Genişletilmiş

MÜSİAD Kdz. Ereğli Gençlik Kurulu Genişletilmiş İstişare Toplantısını dernek merkezinde gerçekleştirdi.
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kdz. Ereğli Şubesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Kurulunun yapmış olduğu Genişletilmiş İstişare Toplantısı neticesinde Kurul Başkanlığı görevine Faruk Özertan bir kez daha seçildi. Yapılan toplantı sonucunda Kurul Başkanlığına Faruk Özertan, Başkan Yardımcılığına Ahsen Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyeliklerine ise Abdülsamet Andiç, Azmi Selvi ve Sinan Öztürk seçildi. Kurul Başkanlığına bir kez daha seçilen Faruk Özertan Gençlik Kurullarının amaçları hakkında bilgiler verirken, "Derneğimiz MÜSİAD'ın Tüzüğüne göre, 18-29 yaş arasında olan gençlerin, dernek amacının bilimsel ölçülerde gerçekleşebilmesi, araştırma veya incelemelerin yapılması, sosyal faaliyetlerin yürütülmesi; geleceğin işadamları ve yöneticilerinin pratik veya teorik anlamda yetiştirilmesi ve sair amaçların gerçekleştirilebilmesine olanak sağlamak amacıyla oluşturulan Gençlik Kurullarının temel amacı; genç girişimcileri ve yöneticileri veya gelecekte girişimci olma ve yöneticilikte bulunma potansiyeline sahip gençleri dernek üyeliğine ve iş hayatına hazırlamaktır" dedi. Gençlik Kurulunun özetle, işbirliği yanında, güç ve gönül birliğini de gerçekleştirmek düşüncesiyle yola çıkan bir oluşum olduğunu söyleyen Özertan, "Toplumun kültür değerlerine, ticaret ahlakına bağlı ve saygılı, çağın gerektirdiği girişimci ruha sahip, ilkelerinden taviz vermeden gelişmeyi hedefleyen, mesleki birikimi ve çağdaş donanımıyla, işadamı ya da üst seviyede yönetici olma yeteneğini taşıyan gençlerin oluşturduğu bir çalışma platformu olan Gençlik Kurulumuz, Kdz. Ereğli'de de bu yönde çalışmalarına devam etmektedir. 2010 yılında hedefimiz, üyelerimizin gelişme ve kalkınmalarına destek olmak ve bu konuda çalışmalarımızı hızlandırmaktır" diye konuştu.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.