GOOGLE ZTSO İŞBİRLİĞİ

Tarih: 2010-10-11 00:00:00

Google Türkiye, Zonguldak’ta bulunan KOBİ ve girişimcilere ZTSO aracılığı ile özel eğitim verecek   Google Türkiye, Zonguldak’a bulunan  KOBİ’ler ile  girişimcilere internetin sunduğu fırsatlardan faydalanmak konusunda 18 Ekim’de  Zonguldak AKM’de eğiti

Google Türkiye, Zonguldak’ta bulunan KOBİ ve girişimcilere ZTSO aracılığı ile özel eğitim verecek

 

Google Türkiye, Zonguldak’a bulunan  KOBİ’ler ile  girişimcilere internetin sunduğu fırsatlardan faydalanmak konusunda 18 Ekim’de  Zonguldak AKM’de eğitim verecek

 

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ile ANT Danışmanlığın ortaklaşa düzenlediği Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında  KOBİ ve Girişimcilere  18 Ekim Pazartesi Günü Sabah 09.30 ila- 16.30 arasında toplam 6 saat Eğitim verilecek . Katılımcılardan herhangi bir ücretin talep edileyeceği ayrıca 100 TL değerinde promosyon kod numarası verileceği Eğitim  Programına katılmak için Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasına 14 Ekim’e kadar başvuruda bulunanların  dizüstü bilgisayarlarını da eğitim günü  beraberinde getirmeleri gerekiyor.

 

Google Adwords Internet Reklamcılığı eğitimleriyle yurt genelinde faaliyet gösteren Kobilere ulaşmaktadır. Kobilerin hem iç  hem de dış piyasa koşullarında yeni müşteriler yeni pazarlar kazanmalarını   sağlamaktadır.
Kobilere  doğru müşteriyi bulma ve kendilerini, ürünlerini internet ortamında bulma imkanını sunmaktayız. Bunun yolunun da eğitimden geçtiğini biliyoruz.
Bu eğitimin adı " İnternet Reklamcılığı".
Ücretsiz İnternet Reklamcılığı eğitimleri sayesinde ürünlerin ,hizmetin satış ve pazarlanması konusunda     avantajlı imkanlar  yaratılmaktadır. Bu eğitim esnasında katılımcılara ücretsiz 100 TL. değerinde bir promosyon kodu veriyoruz. Bu kod ile katılımcılara internette reklam vermek için ücret ödemeden hesap açmalarını sağlıyoruz. Eğitim sırasında katılımcılar beraberlerinde notebook getirdikleri durumda uygulamaları birebir yapma şansı sunulmaktadır.

 

Proje Sosyal Sorumluluk Projesi

“İnternet Reklamcılığı” Eğitimi ANT için Sosyal Sorumluluk Projesidir.

Eğitimlerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Katılımcılardan da iş birliği yapılan kuruluş ücret almamaktadır.

 

Eğitim Süresi

Saat 09:30 – 16:30 arasında toplam 6 saat

 

Eğitim İçeriği

 


Internet ve Online Reklamcılık

Arama reklamlarının önemi

Neden Google AdWords

Kullanılabilecek Reklam çeşitleri

AdWords Hesap İşlemleri

Hesap oluşturma

Hesap yönetimi

Kampanya Oluşturma

Gelişmiş kampanya ayarları

Reklam Hedeflemesi

Fatura İşlemleri ve Maliyet Kontrolü

Kampanya Yönetimi

Kampanyanın amacı ve Başarı kriterleri

Kelime hedefli kampanyalar

İçerik hedefli kampanyalar

Reklam Görünürlüğü ve Sorun Giderme

Reklam Performansını izlemek

Kampanya Optimizasyonu

Google AdWords Rapor Merkezi

Google yardımcı araçları

AdWords Editor

Google Analytics

Örnek Kampanyalar ve Başarı Hikayeleri

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.