GÜCÜMÜZ OKUYUCULARIMIZ

Tarih: 2011-04-28 00:00:00

22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosunun gün boyu ziyaretçileri olurken faks, elektronik posta, te

22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosunun gün boyu ziyaretçileri olurken faks, elektronik posta, telefonla da çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, meslek odası yöneticisi ve okuyucu coşkumuza ortak oldu.

PROF.DR.ERCAN CANDAN
AKP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI

Yerel basının güçlü ve istikrarlı kuruluşlarından olan Önder Gazetesi’nin 19. Kuruluş yıldönümünü en içten duygularla kutluyor ve tüm çalışanlarına başarılar diliyorum. Basın yayın ve iletişim sektöründe yerel basının gücü ve öneminin bilinciyle istikrarlı bir şekilde yayın hayatını sürdüren Önder Gazetesinin tüm çalışanlarına başarılı yayın yılları diliyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

CHP KDZ.EREĞLİ İLÇE ÖRGÜTÜ

CHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Hayrettin Kartal ve İlçe Yöneticileri, merkez bürosuna yaptıkları ziyarette gazete sahibi Celal Bozkuş başta olmak üzere gazetenin hazırlanmasından okuyucu ile buluşmasına kadar emeği olan herkesi kutladı. Kartal konuşmasında, “Önder Gazetesi’nin 20. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Önder Gazetesi’ni yıllardır izliyoruz, gerçekten seviyeyi düşürmeden, üzerine sürekli katarak Ereğlimizin yöremizin sorunlarını tarafsız objektif bir şekilde verdiğine biz yıllardır tanığız bundan sonra da tanık olacağımıza inanıyoruz” dedi.

KDZ.EREĞLİ ÇİLEK HALK
OTOBÜSLERİ KOOPERATİFİ

Kdz.Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, Başkan Yardımcısı Çetin Çimen, Sekreter Özlem Erkan, gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret etti, kuruluş yıldönümünü kutladı. Akyüz, “Sürekli takip ettiğimiz Önder Gazetesi’nin 20. yayın yılını kutlar sahibinden çalışanına kadar emeği olan herkesi kutlarım” dedi.

YÜKSEL BALCI - İŞADAMI

Bir önceki yerel seçimlerde AKP’nin Kdz.Ereğli’de Belediye Başkan adayı gösterdiği işadamı, Değişim Medya Grubu Sahibi Yüksel Balcı’da beraberinde Değişim Medya Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Orhan’la gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Celal Bozkuş, Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş, Sayfa Editörü Derya Tetik, köşe yazarı Eyüp Bektaş ve gazete personelini gazetenin kuruluşunun 20. yılına girmesinden ötürü kutladı. Balcı, “Önder Gazetesi’ne bundan sonraki yaşamında da başarılar diliyorum” sözleri ile konuşurken Celal Bozkuş’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME
DERNEĞİ KDZ.EREĞLİ ŞUBESİ

Kdz.Ereğli Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yöneticileri de gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret etti. Gazete personeli ile tek tek görüşen ve başarılar dileyen Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yöneticileri, “Derneğimizin faaliyetlerine de her konuda destek olan yakınen takip ettiğimiz Önder Gazetesi’nin 19. kuruluş yıldönümü geride kaldı 20. yayın yılına girdiniz. Nice başarılı çalışmalar temenni ediyoruz” sözleri ile düşüncelerini açıkladılar.

ADİL POLAT KDZ.EREĞLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANI 
20. Yayın yılınızın daha nice başarılar getirmesini temenni eder sahibinden çalışanına kadar tüm personele saygı ve sevgilerimi sunarım.

CEVDET CİVELEK ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI
Bölgemizin istikrarlı gazeteleri arasında önde gelen Önder Gazetesi’nin 20. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görsel ve işitsel medyanın yanında yazılı basınımızın yeri elbette farklıdır. Başta ilçemiz olmak üzere, Zonguldak bölgesindeki saygın ve düzeyli gazeteler arasında en iyi yere sahip olan Önder Gazetesi’ne ve değerli çalışanlarına yeni yayın döneminde de başarılar temenni ediyorum.

HAMDİ UÇAR
AKP ZONGULDAK İL BAŞKANI
Bölgemizin güçlü yayın kuruluşlarından olan Önder Gazetesi’nin 19.Yayın yıldönümünü en içten duygularla kutluyorum. Önder Gazetesinin bugünlere ulaşmasında emeği geçen ve katkı sağlayanlara nice başarılı yayın yılları dileklerimle saygılar sunarım.

G.İSMAİL ÖZTÜRK
AKP İL TANITIM MEDYA BAŞKANI

Kdz.Ereğli’de aralıksız olarak kamuoyunu bilgilendiren ve 19’ncu yayın yılına giren Önder Gazetesi’ni bugünlere taşıyan ve emek verenleri kutluyorum.
Toplumun haber alma ve bilgilendirilmesindeki misyonunu özveriyle devam ettiren Önder Gazetesi ve tüm çalışanlarına nice başarılı yayın yılları diliyorum. 
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

BİLGİN GÜVEN

ESNAF

Önder Gazetesi'nin kuruluşunun 20. yılını kutlar sağlık, mutluluk ve başarı dolu daha nice yıllar temmenni ederim.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.