GÜCÜMÜZ OKUYUCULARIMIZ

Tarih: 2011-05-05 00:00:00

Gazeteniz Önder, 20’nci yayın yılını kutlamaya devam ediyor. 22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez büros

Gazeteniz Önder, 20’nci yayın yılını kutlamaya devam ediyor.

22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosunun gün boyu ziyaretçileri olurken faks, elektronik posta, telefonla da çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, meslek odası yöneticisi ve okuyucu coşkumuza ortak oldu.

NAİL GÜRELİ BASIN
SENATOSU BAŞKANI
MİLLİYET GAZETESİ
Önder Gazetesi’nin 20. yayın yıldönümünü kutluyorum. Gazete sahibi Celal Bozkuş başta olmak üzere gazetenin her kademesinde görev alan arkadaşların başarılarının devamını diliyorum, saygılar sunuyorum.

ALİ AYAROĞLU
ÇAĞDAŞ GAZETECİLER DERNEĞİ
ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANI
 Önder Gazetesi 20 yıldır yöredeki ve Türkiye'deki gelişmeleri kendi etik yapısına göre yorumlarıyla, haberleriyle halka sunabilmek için emek harcamış ve hepimizin yüreğinde ayrı bir yer kazanmıştır. 20 yıl önce yayın hayatına başlayan Önder Gazetesi, sorumlu, dürüst ve kaliteli bir habercilik anlayışıyla Atatürk ilke ve devrimlerinin savunucusu olmuştur. Gazetenizin bundan sonraki yayın hayatında aynı ilkeleri koruyarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum, daha nice 20 yıllar diliyorum.

CAN CANVER
KDZ.EREĞLİ TARİH, DOĞA VE KÜLTÜRÜNÜ
YAŞATMA DERNEĞİ
Gazeteniz Önder’in kuruluşunun 20. yılını, derneğimiz yönetimi ve üyeleri adına kutlarım. Kuruluşundan itibaren ilkeli ve sorumlu bir gazetecilik anlayışını görev bilen, Ereğli’nin  sosyal, kültürel ve siyasi yapısının güçlenmesinde çaba gösteren gazeteniz,  güvenilir kadrosu ve deneyimli yazarları ile, yerel değerleri ön planda tutmuş ve biz sivil toplum örgütlerini her zaman desteklemiştir. Şahsınızda, Önder Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sayın Emrah BOZKUŞ, Sorumlu Müdür Mustafa Kemal BEKTAŞ ile gazetenin tüm çalışanlarını tekrar en içten dileklerimle kutlar, çalışmalarınızın ve yayınlarınızın başarı ile devam etmesini dilerim.

TURAN DEMİRHAN
ANAP ESKİ İLÇE BAŞKANI

Gerek gazete gerek internet sitesinin bölgenin sorunlarının çözümünde bir köprü görevi kurmakta, okuyucuya bölgemizde yaşanan olaylar tüm gerçekleri ile aktarılmaktadır. Önder Gazetesi’nin bu başarılı çalışmaları gerekse Türkiye çapında aldığı ödüller bölgemizin adının duyurulmasında da etkili rol oynamıştır. Dik duruşunuz ve ödün vermeyişiniz örnek olmalıdır. Daha nice 20 yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum

TURGUT KAÇMAZ
Dünyanın En Yaşlı Son Çanakkale Gazisi” Hüseyin Kaçmaz’ın oğlu Turgut Kaçmaz’da gazeteniz Önder’in merkez bürosuna yaptığı ziyarette şu açıklamayı yaptı: Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyorum, toplumsal olaylarda tarihsel olaylarda ortaya koyduğunuz mücadeleden ötürü de teşekkür ediyorum.

MUHSİN ERCAN
Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor daha nice başarılara ulaşmanızı temenni ediyorum.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.