GÜCÜMÜZ OKUYUCUMUZ

Tarih: 2011-04-29 00:00:00

22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosunun gün boyu ziyaretçileri olurken faks, elektronik posta, te

22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatına başlayan gazeteniz Önder, 19 yayın yılını geride bırakıp 20. yayın yılına girmenin mutluluğunu yaşıyor. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemiz merkez bürosunun gün boyu ziyaretçileri olurken faks, elektronik posta, telefonla da çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi, meslek odası yöneticisi ve okuyucu coşkumuza ortak oldu.

ALAPLI MUHTARLAR DERNEĞİ
ALAPLI KIZILAY DERNEĞİ
HABER ALAPLI İNTERNET SİTESİ

Alaplı Muhtarlar Derneği Başkanı Rahmi Yapar, Alaplı Kızılay Derneği Başkanı Hayri Yiğit, Kızılay Şube Sekreteri ve beraberinde Haber Alaplı İnternet Sitesi Yöneticisi Mustafa Kanca, gazeteniz Önder’in 20. yayın yılını kutladılar. Önder Gazetesi Alaplı Büro Temsilcisi Cem Sürmeneli’nin de hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu Önder Gazetesi’nin özellikle toplumsal olaylara gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür edildi.

AVUKAT ÜNAL DEMİRTAŞ
CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYI

CHP Zonguldak Milletvekili 5. sıra adayı Avukat Ünal Demirtaş’da gazeteniz Önder’in merkez bürosuna yaptığı ziyarette kuruluş yıldönümümüzü şu sözlerle kutladı: 20 Yıldır Kdz.Ereğli’de gündemi belirleyen ve halka gerçekleri anlatan Önder Gazetesi gündem belirlemeye ve halka gerçekleri anlatmaya devam edeceğine inanmaktayım. Bastırılmamış kitapların toplatıldığı, gerçek gazetecilerin hapise atıldığı basına her türlü baskının uygulandığı bu dönemde Önder Gazetesi’nin varlığı bizleri mutlu etmektedir. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında basına olan baskılar sona erecek herkes özgürce istediği yayını yapabilecek basınımız rahat bir nefes alacak. Bu temennilerle kuruluş yıldönümünüzü kutluyorum.

NEVZAT ÇİMENOĞLU
ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI

Alaplı Belediye Başkanı Dr.Nevzat Çimenoğlu’da gazeteniz Önder’in 20. yayın yıldönümünü kutlayan isimler arasında yeraldı. Merkez bürosunu Alaplı Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Başkanı Tuncay Tokay ile birlikte ziyaret eden Alaplı Belediye Başkanı Nevzat Çimenoğlu, gazeteniz Önder’in imtiyaz sahibi Celal Bozkuş, köşe yazarı Eyüp Bektaş ile bir süre gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Çimenoğlu, Önder Gazetesi’nin 20. yayın yılına merhaba demesinden duyduğu memnuniyeti de dile getirerek, “Daha nice 20 yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum. Tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışının bundan sonra da devam edeceğine o-lan inancım ile tüm personelinize saygılarımı sunuyorum” dedi.

ZAMAN GRUBU
FİKRET ALTIALAY-SİNAN KABATEPE

Cihan Medya Dağıtım Yayın Satış ve Dağıtım İlçe Temsilcisi Fikret Altıalay, Cihan Haber Ajansı Kdz.Ereğli Muhabiri Sinan Kabatepe ile yaptığı ziyarette Önder Gazetesi’nin 20. yayın yılına girmesini kutladı. İmtiyaz Sahibi Celal Bozkuş’un da yeraldığı ziyarette kesilen pastanın ardından konuşan Altıalay, “Önder Gazetesi’ni önemsiyor ve takip ediyoruz. 20. Yayın yılınızı kutluyor daha nice yıllara başarı ile ulaşmanızı temenni ediyoruz” dedi.

TURAN AKPINAR

KDZ.EREĞLİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’da gazetemiz merkezine gönderdiği faks ile 20. yayın yılımızı kutladı, başarılar diledi. Akpınar’ın gönderdiği açıklama şu şekilde: 20 Yıldır başarı bir şekilde yayın hayatına devam eden gazetenizin 20. kuruluş yıldönümünü kutlar, özellikle eğitim ile ilgili haberlere gerekli önemi verdiğinizden dolayı şahsınızda tüm çalışma arkadaşlarınıza başarılar dilerim.

SEMİH ÖZKÖK

ADD KDZ.EREĞLİ ŞUBE BAŞKANI

Gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret eden ve Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen Atatürkçü Düşünce Derneği Kdz.Ereğli Şube Başkanı Semih Özkök’de, 20. yayın yılımızı kutladı. Özkök konuya ilişkin yaptığı konuşmasında, “Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar daha nice yıllara başarı ile ulaşmanızı temenni ederim” sözleri ile konuştu.  

KANDİLLİ CEMİYETİ

YÖNETİM KURULU

Kandilli Cemiyeti Yönetim Kurulu’da 20. yayın yılını kutlayan gazeteniz Önder’e gönderdiği kutlama mesajında, “Bizim için son derece önemli olan Önder Gazetesi’nin 20. yayın yılına ulaşmasından duyduğumuz gururu bir kez daha Önder Gazetesi çalışanlarıyla paylaşmak istiyoruz. Kamuoyu tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı ile hareket eden Önder Gazetesi’ne gösterdiği ilgi ile de bunu gösteriyor. Binlerce okuyucuya ulaşan Önder Gazetesi’ni kutluyor daha nice yıllara ulaşmanızı temenni ediyoruz” görüşüne yer verdiler.

ALTAN AKÇAKESE
EKİP GAZETESİ AJANS TANITIM İMTİYAZ SAHİBİ

Mesleğimiz içinde her zaman örnek aldığımız; duruşuyla ve saygın kimliği ile tüm yerel basın kuruluşları için iyi bir örnek ve adı gibi önder olduğuna inandığımız gazetenizin 20 kuruluş yıldönümünde, yaşadığınız mutluluğa ve haklı gurura ortak oluyoruz. Daha nice uzun seneler aynı çizgide yayın hayatınızı sürdüreceğinize olan inancımla şahsınızda tüm Önder Gazetesi çalışanlarını kutlarken nice uzun seneler başarılı yayın hayatınızın devamını diliyor, saygılarımı sunuyorum. 

TUĞRUL YILDIZ
ESNAF

Kdz.Ereğli bölgesinin sevilen isimlerinden Foto Yıldız’ın sahibi Tuğrul Yıldız, gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek 20. yayın yılını kutlayan isimler arasında yeraldı. Babasının Çanakkale savaşlarına katıldığını ve ülkenin bütünlüğü için mücadele eden isimler arasında yeraldığını söyleyen Yıldız, babasının zafer madalyasını gururla taşıdıklarını söyledi.

ÖNDER ÖZSOY
ÇAYLIOĞLU ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANI

Önder Gazetesi’nin bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı beldem, Ereğli ve Zonguldak adına şükranlarımı sunar, bundan sonraki uzun yaşamında şahsım ve ailem adıma saygılar sunarım.

KEMAL KURTUL - MÜSİAD

20. Yayın yıldönümünüzü kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

ATİLLA ASLAN

Tüm Önder ailesinin 20. yayın yılını kutlar, tarafsız ve ciddi çalışmalarınızda hep sağlıklı ve mutlu kalarak, başarılarınızın devamını dilerim.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

efe :

daha nice yillara onder gazetesi..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.