HÜSEYİN UYSAL'A TAM DESTEK

Tarih: 2014-02-09 14:33:00

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı tarafından organize edilen Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısı şölen havasında geçti.   Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklama şu şekilde: "Ak Parti’nin Zonguldak merkez ilçe ve belde

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı tarafından organize edilen Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısı şölen havasında geçti.

 

Ak Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanlığından yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

"Ak Parti’nin Zonguldak merkez ilçe ve beldelerin toplam 25 Belediye Başkan Adayının tanıtıldığı toplantıda renkli anlar yaşandı. Ereğli grubu, adayları Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ı desteklemek adına Can Polat Pamay Spor Salonunda gerçekleştirilen tören sırasında tribünlerde 5 metrelik pankart açtı. Gerçekleştirilen tanıtım toplantısına 22. Dönem TBMM Başkanı ve AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan,  Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, 22. Ve 23 Dönem Zonguldak Milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Polat Türkmen ile Belediye Başkan adayları ve partilerin belde ve ilçe Başkanları katıldı. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof Dr. Ercan Candan ise rahatsızlıktan dolayı tanıtım toplantısına katılamadı.

 

“HİZMET EDERLER, AYRIM YAPMADIK!..”

Yaklaşık 3 saat süren toplantının açılış konuşmasını 23. Dönem Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptı. Zonguldak ve Kdz. Ereğli Belediyelerinin CHP’li olduğu halde, hiçbir ayrım yapmadan hizmet etiklerinin altını çizen Ulupınar; “Zonguldak ve Ereğli’de ‘şu güzel’ oldu dediğiniz her hizmeti Ak Parti olarak biz yaptık. Zonguldak’ın altyapı sorumluluğu Belediye’de olmasına rağmen biz yaptık. Asfaltını biz döktük. Vatandaşımıza hizmet için Zonguldak’a elimizden geleni yaptık” şeklinde konuştu.  

 

“ARTIK ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE VAR!..”

Ulupınar’ın konuşmasının ardından söz alan eski meclis başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ise yaptığı konuşmasında Zonguldak’ta 25 Belediyenin de tamamını alacak ortamın olduğunu ve Ak Parti’de bunun başarabileceğini savunarak şunları söyledi. Toptan; "27 Mayıs darbesi oluyor, 12 Mart muhtırası oluyor, 12 Eylül oluyor, 28 Nisan oluyor, 12 Şubat oluyor, oluyor da oluyor. Bunlardan etkilenmeden Türkiye pistin sonuna vardı ve havalandı. Artık hiç kimse kalkan bu uçağı, yani Türkiye'yi yeniden piste indiremeyecek. Türkiye'nin önüne takoz koymaya çalışanlar, Türkiye’nin hızını kesmeye çalışanlar, Türkiye'nin başına işler açmaya çalışanlar şunu bilmelidir ki, Türkiye geldiği yerden geri dönemez. Biz istesek de geri dönemez. Türkiye'nin hedefini engellemeye çalışanlar, içimize fitne sokmaya çalışanlar, bizi birbirimize gücendirmeye çalışanlar, karşılıklı kalplerimizi kırmaya çalışanlar var. Bu oyuna çok geldik, şimdi gelmeyelim. Birbirimizi sevmeye, birbirimizi kucaklamaya, birbirimizi muhabbeti devam ettirmeye çalışalım. Zonguldak’taki 25 belediyenin de tamamını alalım. Bu ortam var. Bunu başarabiliriz” şeklinde konuştu.

 

“KAZANDIK, SATTIK HİZMET YAPTIK”

Bektaş, muhalefet tarafından son zamanlarda söylenen tek şeyin “Kozlu'yu sattı.” Sözü olduğunu belirterek, şöyle dedi: “Biz sattığımız Kozlu'da insanlara hizmet sunduk. 50 liralık evler 200 lira oldu. Zonguldak'ta 500 lira olan evler 100 liraya düştü. Ben mi doğru yaptım, Zonguldak mı doğru yaptı? Kazandık, sattık, hizmet yaptık. Kozlu'nun nüfusu 34 binden 40 bine çıktı, Zonguldak'ın nüfusu 109 binden 105 bine düştü. Ben mi doğru yaptım, onlar mı doğru yaptı. Sattığımız yerlerde yüzlerce insan sigortalı çalışıyor. Bu mudur satmak. Kozlu’daki işsizlik 3.4 ile Norveç’in bile altına düştü. Kozlu’da yaptıklarımız ortada. Bunu Zonguldak’ta da başaracağız. Benim bunu başaracağımı bildikleri için. Bu sözleri çıkarıyorlar. Projesi olmayanlar, dedikodu yapılıyor"

 

EREĞLİ EKİBİ İLGİ GÖRDÜ!..

Tanıtım toplantısına Ereğli’ye bağlı Gülüç, Ormanlı, Kandilli belde belediye başkan adayları ile birlikte yaklaşık 300 kişi katıldı. Ereğli Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın yanı sıra Gülüç Belde Belediye Başkan adayı İsmail Yılmaz, Ormanlı belde Belediye Başkan adayı Nail Eski ve Kandilli Belde Belediye Başkan adayı Mustafa Güldalı’nın da tanıtıldığı toplantının ilgi odağı büyük birliktelik sergileyen Ereğli kadın kolları ve Ak Parti Gençlik kolları oldu. Adayların açıklaması sırasında attıkları sloganlarla adayları destekleyen gençlik kolları, Ereğli adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın pankartını açan tek grup oldu. Program girişinde Uysal ile 22. ve 23. Dönem milletvekilleri Fazlı Erdoğan ve Polat Türkmen’in samimi görüntüsü dikkatlerden kaçmadı..

 

SEVER, ÇOLAK VE GÜLTEKİN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ..

Tanıtım toplantısı sırasında, bu dönem aday olmayan Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever ile beldeleri kapanan Gökçeler Belediye Başkanı Bekir Çolak ve Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin’ine yaptıkları hizmetlerden dolayı Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri tarafından teşekkür plaketi verildi. Yapılan konuşmaların ardından  ilk önce belde belediye başkan adayları ardından ilçe başkan adayları ile il Başkan Adayı tanıtılarak, adeta gövde gösterisinde bulunuldu. Toplantı, çekilen toplu fotoğraf ve konfeti gösterisi ile son buldu"

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

HALKA YALAN SÖYLEYEN “YALANCI POLİTİKACILARI GÖMÜN GİTSİN” Ünal SAVAŞ - YALANCI POLİTİKACILARLA İLGİLİ BİR HİKÂYE: Bir otobüs dolusu politikacı seçim kampanyası için dolaşıyorlardı. Otobüs büyük bir çiftliğin yanından geçerken, şoförün dalgınlığı yüzünden derin bir şarampole uçtu. Çiftçi koşarak gelip gece kurda kuşa yem olmasınlar diye cesetleri gömmeye başladı. Ertesi sabah, şerif soruşturma için çiftliğe gelir ve çiftçiye sorar: ‘Otobüsteki bütün politikacıları gömdün demek…hepsi de ölüydü, eminsin değil mi?’ Çiftçi cevap verir: ‘Bazıları yaşadıklarını iddia ettiler ama POLİTİKACILARIN NE KADAR YALANCI OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ.’... “FİLYOS VADİSİ PROJESİ” ÖRNEĞİNDE OLDUĞU GİBİ ONLARCA YILDIR “KAPLUMBAĞA HIZIYLA GİDEN" YALAN SEÇİM VAATLERİYLE ZONGULDAK HALKINI KANDIRAN (Bu da aslında büyük bir başarıdır. Tebrik etmek gerekir. ZONGULDAK halkı artık kendini sorgulamalıdır.) YALANCI POLİTİKACILARI, ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE SİZDE, SADECE KENDİNİZ İÇİN DEĞİL, ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİ İÇİN GÖMÜN GİTSİN... SÖZÜN ÖZÜ -1) “MEZARLIKLAR VAZGEÇİLMEZ İNSANLARLA DOLUDUR.” --- SÖZÜN ÖZÜ -2) “BENİ BİR KEZ KANDIRIRSAN, AYIP SENİNDİR. İKİ KEZ KANDIRIRSAN, AYIP BENİMDİR.” JIGSAW --- SAYGILARIMLA... KENTİNE DEĞİL, KENDİNE ADAY ADAYI OLAN; KARTVİZİT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA HAYIR, HAYIR, HAYIR... https://twitter.com/unalsavas60 - https://www.facebook.com/#!/unal.savas.56 - Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Kalite gönüllüsü - “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.”

Ünal Savaş :

“KURTLAR VADİSİ” OUT – “FİLYOS & TOPTAN VADİSİ” IN…!!! Ünal SAVAŞ - ON YILDAN FAZLA DEVAM EDEN “KURTLAR VADİSİ” DİZİSİNİN SENARİSTLERİ VE OYUNCULARI HİÇ BOŞU BOŞUNA YORULMASINLAR. OTUZ YILDIR KAPLUMBAĞA HIZIYLA VE SENDELEYEREK DEVAM EDEN, SEÇİMDEN SEÇİME YÜZLERİNİ GÖRDÜĞÜMÜZ OY AVCISI SİYASİLERİMİZ TARAFINDAN HER SEÇİM DÖNEMİNDE ISITILIP ISITILIP TEKRAR ÖNÜMÜZE KONULAN, ZONGULDAK’IMIZIN “FİLYOS VADİSİ” PROJESİNİN REKORUNU ASLA VE ASLA KIRAMAZLAR. ARADAKİ YİRMİ YILLIK FARKI KAPATMALARI KESİNLİKLE MÜMKÜN DEĞİLDİR... ZONGULDAK’LILAR OLARAK; BÖYLESİ KIRILMASI GÜÇ BİR REKORUMUZDA EMEĞİ GEÇEN VE KATKISI BULUNAN BAŞTA MECLİSİN KADROLU VE STATÜKOCU MİLLETVEKİLİ SAYIN KÖKSAL TOPTAN OLMAK ÜZERE TÜM SİYASETÇİLERİMİZİ; BU ÜSTÜN BAŞARILARI İÇİN TEBRİKLER, TEBRİKLER. TEBRİKLER. ZONGULDAKLILAR OLARAK SİZLERLE NE KADAR GURUR DUYSAK VE ÖĞÜNSEK AZDIR.??? -- SAYGILARIMLA ... KENTİNE DEĞİL, KENDİNE ADAY ADAYI OLAN; KARTVİZİT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA HAYIR, HAYIR, HAYIR... https://twitter.com/unalsavas60 - https://www.facebook.com/#!/unal.savas.56 - Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Kalite gönüllüsü - “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.”

Ünal Savaş :

BUNU KÜLAHIMA ANLAT BENİM SAYIN TOPTAN…!!! Ünal SAVAŞ AK PARTİ ZONGULDAK İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY TANITIM TOPLANTISINDA, TBMM’NİN KADROLU MİLLETVEKİLİ SAYIN KÖKSAL TOPTAN DEMİŞ Kİ; “ZONGULDAK’TAKİ 25 BELEDİYEYİ DE ALABİLİRİZ. BU GÜCÜMÜZ VAR”... HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU. SAYIN TOPTAN, GÜLDÜRDÜNÜZ BENİ. TEŞEKKÜRLER. SEÇİM BÖLGESİ ZONGULDAK´TAN Bİ HABER YAŞAYANLARIN, SEÇİMDEN SEÇİME SEÇİM BÖLGESİNE GELENLERİN, SEÇİM BÖLGESİNİN GERÇEKLERİNDEN OLDUKÇA UZAKTA YAŞAYANLARIN HARİÇTEN GAZEL OKUMASI ANCAK BU KADAR PERVASIZCA VE KOMİKÇE OLUR. SAYIN TOPTAN SİZ UZAYDA MI? YAŞIYORSUNUZ ALLAH AŞKINA… “ZONGULDAK’TAKİ 25 BELEDİYEYİ DE ALABİLİRLERMİŞŞŞŞ… BU GÜÇLERİ VARMIŞŞŞŞ…” “DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİR” DEDİKLERİ BÖYLE BİR ŞEY OLSA GEREK. SEÇİM BÖLGESİ ZONGULDAK’IN GERÇEKLERİNDEN Bİ HABER YŞAYAN SAYIN TOPTAN, SEN GEL, SİZE HOŞ??? GELEN O CIZIRTILI SESİ BİRDE ZONDULDAK HALKINA SOR. ZONGULDAK’IN GERÇEKLERİNİ ANLATSINLAR SİZE DE “KULAKLARINIZIN PASI AÇILSIN.”... TBMM’NİN KADROLU MİLLETVEKİLİ SAYIN TOPTAN YETER ARTIK. BUNCA SENE SİZE OY VERMİŞ ZONGULDAK HALKINA BİR İYİLİK YAPINIZ VE KÖŞENİZE ÇEKİLİNİZ. GELİŞİMİNİ TIKAMIŞ OLDUĞUNUZ ZONGULDAK'IN TIKANAN ÖNÜNÜ AÇINIZ. SİZ AÇMAZSANIZ, BU AZİZ MİLLET SİZİ KÖŞENİZE GÖNDEREREK ZONGULDAK’IN TIKANAN ÖNÜNÜ AÇACAKTIR. BUNU BÖYLE BİLESİNİZ. BENDEN SÖYLEMESİ... >>>>>

Ünal Savaş :

<<<<< TBMM’NİN KADROLU MİLLETVEKİLİ SAYIN TOPTAN; LÜTFEN, BİRAZ DA KENDİNİZE ÖZELEŞTİRİ YAPINIZ. YARIM ASRA YAKLAŞAN OLDUKÇA UZUN SAYILABİLECEK VE MECLİS BAŞKANLIĞI DA YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ZONGULDAK MİLLETVEKİLLİĞİ GÖREVİNİZ SÜRESİNCE; BUGÜNE KADAR SEÇİM BÖLGENİZ ZONGULDAK'A YAPMIŞ OLDUĞUNUZ HİZMETLERİ??? ŞÖYLE BİR DEĞERLENDİRİNİZ. OBJEKTİF BİR DEĞERLENDİRME YAPTIĞINIZDA KOSKOCAMAN BİR SIFIR OLDUĞUNU, ZONGULDAK HALKI GÖRDÜĞÜ GİBİ SİZDE GÖRECEKSİNİZ.... M. KEMAL ATATÜRK DİYOR Kİ; “TAKİP EDİLEN AMAÇLAR HİÇBİR ZAMAN KİŞİSEL OLMAMALIDIR. GEÇMİŞ SİSTEMLERE BAĞLI KALANLAR VE GELENEKLERDEN SIYRILAMAYANLAR HİÇBİR ZAMAN MODERN BİR DEVLET MEYDANA GETİREMEZLER.” M.KEMAL ATATÜRK --- ZONGULDAK'LI SEÇMENLERE SÖZÜN ÖZÜ: “EĞER DAİMA HER ZAMAN YAPTIĞINIZI YAPARSANIZ, DAİMA HER ZAMAN ULAŞTIĞINIZ SONUCA ULAŞIRSINIZ.” JOHN C. MAXWELL - SAYGILARIMLA.... KENTİNE DEĞİL, KENDİNE ADAY ADAYI OLAN; KARTVİZİT BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARINA HAYIR, HAYIR, HAYIR.... https://twitter.com/unalsavas60 - https://www.facebook.com/!/unal.savas.56 - Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, Kalite gönüllüsü - “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality."

ERHAN DAYI :

YÜREĞİNİ ORTAYA KOYANLARIN MENFAAT BEKLEMEKSİZİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYANLARIN MEVLÜT AKERLERİ TAYİN EDİP BU DURUMA SEBEP OLANLARI ARİFLERİ OMUZLARDA TAŞIYAN AHDE VEFAYI BİLEMEYİP FABRİKALARIN ÜZERİNE FABRİKA VE İŞ HANLARI YAPANLAR.TERTEMİZ YÜREKLİ BU ADAYI DESTEKLEMENİN ZAMANI. BELEDİYE MECLİS ÜYELİKLERİ VERİLMEDEN SAF VE ÇIKARSIZ ŞU ZAMANDA KALANLAR GERÇEK YÜREĞİNİ ORTAYA KOYANLARDIR.YOLUNUZ AÇIK OLSUN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.ERHAN DAYI HAVRAN NÜFUS MÜDÜRÜ

Nazan :

Üç beş yerli-yabancı takıntısı olan akp li çevre hariç tüm akp tabanı hüseyin uysal isminde birleşti..hüseyin uysal solcu diyen bazı akp li arkadaşların solcu posbıyığa oy verdiğini sağır sultanlar dahi biliyor..bu seçimdede posbıyığa oy verecekler onuda biliyoruz..tüm akp tabanıda biliyor..ayrıca posbıyık anaptan gelme solculuğu tartışılır..solcu adam milletin ekmeğiyle oynayıp belediyeden işçi atmaz ekmekle oynamaz

KARDEŞLİK ADINA :

EVET SAYIN TOPTAN ARTIK TÜRKİYE DEĞİLDE ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR HÜKÜMET VAR YARGI SİZDE ASKER SİZDE POLİS SİZDE BASIN SİZDE AFYON VEKİLİNİZİN DEDİĞİ GİBİ KAFASINI KALDIRANIN KAFASINI KIRARIZ GÜZEL BİR AÇIKLAMA YAPMIŞSINIZ EVET TÜRKİYE PİSTİN SONUNA VARDI AMA UÇAĞIN MOTORLARINDA ARIZA VAR GİBİ GALİBA KARTONLAR SIKIŞMIŞ FAKAT KAPTAN BİR AÇIKLAMA YAPMAK YERİNE YOLCULARLA BERABER UÇAĞI DÜŞÜRMEK NİYETİNDE GİBİ PEKİ YA SAYIN ARINÇA NE DEMELİ BİZ VARSAK SİZ VARSINIZ YANİ SİZ GİDİNCE TÜRKİYENİN KAPISINA KİLİTMİ VURULACAK ÖZCAN BEY HİZMETTEN BAHSEDİYOR DEMİRÇELİĞİ SATTINIZ TERSANELERİ BİTTİ KARŞILIĞINDA YILLAR SONRA PEKTE FAYDALI GÖRÜNMEYEN BİR ÜST GEÇİT ŞEHRİN BAYA BİR DIŞINA HASTANE ESKİYERİNİ NE YAPACAĞINIZ MEÇHUL BİRDE ADLİYE OLAYLARDAN DOLAYI ŞUANKİ ADLİYE YETERLİ DEĞİL SANIRIM İCRAYA ZATEN YERİ DAR GELİYOR OLMALI TABİ BURADA TERMİNAL ALANIYLA BERABER BÜYÜK BİR ALAN ORTAYA ÇIKIYOR BİRDE TERMİK SANTRALİ HİKAYESİ VAR ARTIK EREĞLİ BELEDİYESİNİ ALINCA HEPSİNİ RAHAT RAHAT HALLEDERSİNİZ ASLINDA SEÇİMLERDE YÜZDE SEKSENLE İKTİDAR OLMALISINIZKİ YAPACAKLARINIZIN HEPSİNİ YAPINCA BU MİLLET ANCA UYANACAK KÖKSAL BEYİN DEDİĞİ GİBİ BİZİ BİRBİRİMİZE GÜCENDİRMEYE KALPLERİMİZİ KIRMAYA ÇALIŞANLAR VAR VARDA BUNLAR KİM ESKİDEN HERKES TC ALTINDA KÜRT ALEVİ ROMEN LAZ GİBİ AYRIMLAR YAPMAZDI AÇILIMLAR SAYESİNDE BAYA Bİ ÖTEKİLEŞTİK YANİ BİZ VE ÖTEKİLER OLDUK MÜSLÜMANLIKTA BÖYLE BİR AYRIŞIMIN OLMADIĞINI BİLMENİZ GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE MERAK EDİYORUM SEÇİMİ ALAMADIĞINIZ YERLERDE HİZMET NE KADAR DEVAM EDECEK

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.