İHALEYE ÇIKTI!..

Tarih: 2012-06-25 00:00:00

Kdz.Ereğli Köylere Hizmet Götürme Birliği, Topallı Köyü İçme Suyu İnşaatı için ihaleye çıktı. Kdz.Ereğli Kaymakamlığı, İçme suyu inşaatı, yapım işi, ihale hattı (3 bin 200 metre HDPE-100 boru) bent su alma yapısı, çökeltme havuzu, içme suyu paket arıtma o
Kdz.Ereğli Köylere Hizmet Götürme Birliği, Topallı Köyü İçme Suyu İnşaatı için ihaleye çıktı. Kdz.Ereğli Kaymakamlığı, İçme suyu inşaatı, yapım işi, ihale hattı (3 bin 200 metre HDPE-100 boru) bent su alma yapısı, çökeltme havuzu, içme suyu paket arıtma olarak ihaleye çıkıldığını açıkladı. İhale Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığında 27 Haziran 2012 günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek. İşin süresi ise 75 takvim günü olarak tespit edildi. İhale dökümanı 100 TL bedel ödenerek Birlik Başkanlığında görülebilir. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verecek. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle birim fiyat sözleşme imzalanacak. Bu ihalede işin tamamı için teklif verileceği, fiyat farkı ve avans verilmeyeceği hatırlatıldı.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

fırat yalman :

ören köyünede hizmet gelsin yazın sularımız az geliyor belediye özellikle ören köyüne başata su olmak üzere gerekli alt yapı kanalizazyon hizmetlerini bir an önce getirsin 20010 yılında belediyeye dahil olmasına rağmen örene hiçbir hizmet çalışması yapılmıyor belediye öreni görmezlikten geliyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.