İL GENEL MECLİSİ TOPLANDI

Tarih: 2012-07-06 00:00:00

Zonguldak İl Genel Meclis 4. birleşim toplantısı İl Genel Meclis Başkanı İsmail Terzi başkanlığından yapıldı. Toplantı açılış ve yoklama ile başlarken, gündemin ikinci maddesi olan, İl Genel Meclisi'nin 04.07.2012 günlü 3. birleşimine ait toplantı tutanak
Zonguldak İl Genel Meclis 4. birleşim toplantısı İl Genel Meclis Başkanı İsmail Terzi başkanlığından yapıldı. Toplantı açılış ve yoklama ile başlarken, gündemin ikinci maddesi olan, İl Genel Meclisi'nin 04.07.2012 günlü 3. birleşimine ait toplantı tutanak özetinin okunup onaylanması oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin üçüncü maddesi, Ereğli ilçesi Pınarcık köyünde yer alan tapuda 124 ada ve 40-72 parselde kayıtlı taşınmaz üzerinde, 'akaryakıt istasyonu, LPG ve LNG dolum tesisi' yapmak amacıyla, malikleri tarafından hazırlattırılan 1/1000 ölçekli uygulama imar planının onaylanması ile ilgili, madde oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin dördüncü maddesi, Devrek ilçesi Hışıroğlu köyünde yer alan tapuda 107 ada 1256 nolu parselin 4.003,99 metrekarelik kayıtlı taşınmaz üzerinde, malikleri tarafından 'Katı Atık Aktarma İstasyonu' yapmak amacıyla, Plan Yapımına Ait Esaslara Dair Yönetmeliğinin 2. bölümünün 19. maddesine göre hazırlattırılan 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planının onaylanması hususu görüşülmesi, İmar ve Bayındırlık, Tarım, Çevre ve Sağlık Komisyonlarına oy birliği ile havale edildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.