İŞTE TAHSİS BELGESİ

Tarih: 2010-09-01 00:00:00

Kdz. Ereğli’nin Kireçlik Bölgesi’nin Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne tahsisiyle ilgili olarak Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in imzaladığı tahsis yazısında; iki yıl içinde bu bölgede yatırım projesinin hazırlanması, yatırım programına alınması, tesis ve

Kdz. Ereğli’nin Kireçlik Bölgesi’nin Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne tahsisiyle ilgili olarak Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in imzaladığı tahsis yazısında; iki yıl içinde bu bölgede yatırım projesinin hazırlanması, yatırım programına alınması, tesis ve bina inşaatına başlanmasına vurgu yapılıyor.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in imzaladığı belgeye göre, yaklaşık 46 dönümlük alanın, ticari amaçla kullanılmaması, üçüncü kişilere ticari ya da gayri ticari amaçla kullandırılmaması/devredilmemesi, ticari amaçla kullanımın söz konusu olabilecek yerlerin bulunması halinde ise hazine taşınmazlarının idaresi hakkında yönetmeliğin 70.nci  maddesine göre işlem yapılması kayıtıyla…” 2 yıllık ön tahsis yapılması uygun bulundu.

 

Şimdi sıra ZKܒde. ZKÜ burada, denizleri araştırma merkezi ve laboratuarları kurarak değerlendirecek ve bu alanda kanser bacası kurulmasına da izin vermemiş olacak.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Naci Açıkgöz :

Yazının fotokopisini ekleyip kuşkularımı giderdiğin için teşekkürler Eyüp. Emeklerin unutulmayacaktır. Görüşmek ümidiyle.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.