JANDARMA ASAYİŞ BÜLTENİ

Tarih: 2015-12-29 12:28:30

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı günlük olaylar bültenini yayınladı. Jandarma Sorumluluk Bölgesinde yar alan olaylardan bazıları şu şekilde:

ÇAYCUMA'DA KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Karapınar Beldesinde; 15.12.2015 günü saat 08.00 sıralarında H.K. isimli şahsın tartıştığı R.Ç. isimli şahsa hakaret ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

 

ÇAYCUMA'DA TEHDİT

Esenlik Köyünde; 15.12.2015 günü saat 16.15 sıralarında D.Y. isimli şahsın tartıştığı G.A. ve M.A. isimli şahısları tehdit ettiği mağdurların beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

 

ÇAYCUMA'DA KASTEN YARALAMA

Dereköseler Köyünde; 15.12.2015 günü saat 18.00 sıralarında E.O. isimli şahsın tartıştığı A.K. ve F.K. isimli şahısları darp ettiği mağdurların beyanından anlaşılmıştır. Mağdurlar, sevk edildikleri Çaycuma Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerini müteakip taburcu edilmişlerdir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

 

ÇAYCUMA'DA DİĞER KABAHATLER

Karapınar Beldesinde; 15.12.2015 günü saat 23.00 sıralarında işletmeciliğini İ.U. isimli şahsın yaptığı işletmede yapılan kontrolde garson olarak kimlik bildirimi yapılan bayanların müşterilerin bulunduğu masalarda oturarak müşterilerle birlikte alkol aldıkları ve konsomatrislik yaptıkları tespit edilmiştir. İşletme hakkında tanzim edilen tutanak idari yaptırım uygulanması için ilgili makama gönderilmiştir.

 

ÇAYCUMA'DA KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Dursunlar Köyünde; 15.12.2015 günü saat 23.00 sıralarında M.A. isimli şahsın aralarındaki husumet nedeniyle tartıştığı Y.A. isimli şahsa hakaret ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.


DEVREK'TE KİŞİYE VEYA HATIRASINA HAKARET

Çaydeğirmeni Beldesinde; 15.12.2015 günü saat 08.30 sıralarında H.K. isimli şahsın tartıştı
isimli şahsa hakaret ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli hakkV
(1) ay süreli koruma tedbiri uygulanmış olup ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır. it

 

DEVREK'TE KASTEN YARALAMA

Yeniköy Köyünde; 15.12.2015 günü saat 06.00 sıralarında B.B. isimli şahsın tartıştığı eşi olan N.B. isimli şahsı darp ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. Mağdur, sevk edildiği Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

 

DEVREK'TE İŞ KAZASI

Gürbüzler Köyünde; 15.12.2015 günü saat 14.00 sıralarında bir yol yapım işletmesinde işçi olarak çalışmakta olan O.K. isimli şahsın sürücülüğünü yaptığı 06 DS 5706 plakalı kamyon ile kum boşattığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizliği nedeniyle kamyonun devrilmesi neticesinde başını çarpması sonucu yaralanmıştır. Şahıs, sevk edildiği Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

 

DEVREK'TE ZEHİRLENME

Yassıören Köyünde; 15.12.2015 günü saat 15.00 sıralarında O.Ö. ve kardeşi olan H.Ö. isimli şahıslar ormandan topladıkları mantardan yemeleri sonucu zehirlenmişlerdir. Şahıslar, sevk edildikleri Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tedavilerini müteakip taburcu edilmişlerdir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

 

DEVREK'TE KİŞİLERE AİT MALA ZARAR VERME

Türkmenoğlu Köyünde; 15.12.2015 günü saat 13.00 sıralarında R.A. ve Ş.A. isimli şahısların aralarındaki husumet nedeniyle D.D. isimli şahsa ait kanalizasyon borusunu kırmak suretiyle zarar verdikleri mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheliler ifadelerinin alınmalarını müteakip serbest bırakılmışlardır.

 

DEVREK'TE KAMUYA AİT MALA ZARAR VERME

Kozluçay Köyünde; 15.12.2015 günü saat 15.00 sıralarında N.A. isimli şahsın köy tüzel kişiliğine ait oturma bankını kırmak suretiyle zarar verdiği köy muhtarı olan E.K. isimli şahsın beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatule şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

 

KOZLU'DA DİĞER KAZALAR

Bozca Köyünde; 15.12.2015 günü saat 13.20 sıralarında B.A. isimli şahıs ağaç kesme motoru ile ikamet ettiği evinin bahçesinde ağaç kestiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle fırlayan odun parçasının kafasına çarpması sonucu yaralanmıştır. Şahıs, sevk edildiği BEÜ Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınmış olup, hayati tehlikesi bulunmamaktadır. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

 

KOZLU'DA GAZ FİŞEĞİ ATABİLEN SİLAHLAR HAKKINDAKİ KABAHATLER

Seyfetler Köyünde; 15.12.2015 günü saat 10.00 sıralarında icra edilen önleyici kolluk devriyesi
esnasında İ.G. isimli şahsa ait bakkal dükkânında kuru sıkı tabanca olduğu görülmüştür. Yapılan
kontrolde kuru sıkı tabancaya ait faturanın olduğu fakat (1) aylık bildirim süresinin geçtiği tespit edilmiştir.
Şahıs hakkında (836) TL idari yaptırım kararı uygulanmış olup, onay için Kozlu Kaymakamlığına
gönderilmiştir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.