JANDARMA ASAYİŞ BÜLTENİ

Tarih: 2016-02-25 16:17:40

TTK Armutçuk Müessesine bağlı maden ocağında 3 maden işçisinin aynı gün içerisinde farklı nedenlerle iş kazası sonucu yaralandığı belirtildi.
Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı günlük olaylar bültenini yayınladı.
Bültende TTK Armutçuk Müessesine bağlı maden ocağında 3 maden işçisinin aynı gün içerisinde farklı nedenlerle iş kazası sonucu yaralandığı belirtildi.
Bültende yer alan olaylardan bazıları şu şekilde:


KDZ. EREGLİ’DE İŞ KAZASI

Kandilli Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 10.00 sıralarında bir kömür madeninde işçi olarak çalışmakta olan S.D. yeraltında bulunan motorsuz vagonu ittiği esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yere düşmesi sonucu yaralanmıştır. Yaralı, sevk edildiği Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

KDZ. EREĞLİ’DE İŞ KAZASI

Kandilli Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 11.00 sıralarında bir kömür madeninde güvenlik görevlisi olarak çalışmakta olan A.M. nöbet tuttuğu kulübenin tavanından kafasına alçı parçası düşmesi sonucu yaralanmıştır. Yaralı, sevk edildiği Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip , taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

KDZ, EREĞLİ’DE İŞ KAZASI

Kandilli Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 11.00 sıralarında bir kömür madeninde işçi olarak çalışmakta olan S.Ö. maden ocağında çalıştığı esnada tavan kısmından kopan kömür parçasının sol eline düşmesi sonucu yaralanmıştır. Yaralı, sevk edildiği Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

MERKEZ İLÇE’DE HAKKI OLMAYAN YERE TECAVÜZ

Eceler Köyünde; 24.02.2016 günü saat 18.00 sıralarında A.K. nin A.A. ya ait araziye geçerek sınır ihlali yaptığı mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ÇAYCUMA’DA KASTEN YARALAMA

Ali Köyünde; 24.02.2016 günü saat 00.30 sıralarında N.K. nın tartıştığı eşi olan Ü.K. yı darp ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. Mağdur, sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ÇAYCUMA’DA KİŞİYE VEYA HATIRASIN HAKARET

Filyos Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 18.00 sıralarında K.A. nın tartıştığı Y.Ş. ye hakaret ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

ÇAYCUMA’DA EMRE AYKIRI DAVRANIŞ

Nebioğlu Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 01.45 sıralarında işletmeciliğini S.K. nın yaptığı kahvehanenin yapılan kontrolde açılış ve kapanış saatlerine uymadığı tespit edilmiş olup, işletme hakkında tanzim edilen tutanak idari yaptırım uygulanması için mülki makama gönderilmiştir.

ÇAYCUMA’DA İŞ KAZASI

Filyos Beldesinde; 24.02.2016 günü saat 13.00 sıralarında bir tuğla fabrikada işçi olarak çalışmakta olan A.Y. dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle elini sıkıştırması sonucu yaralanmıştır. Yaralı, sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde yapılan tedavisini müteakip taburcu edilmiştir. ¿.Savcısının talimatı ile tahkikata başlanılmıştır.

DEVREK’TE BÜYÜKBAŞ HAYVAN HIRSIZLIĞI

Burhanoğlu Köyünde; 24.02.2016 günü saat 14.30 sıralarında C.G. kendisine ait hayvanlarının çalınmış olduğunu beyan etmiştir. Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmada evin ağıl kısmında bulunan (5) adet büyükbaş hayvanın çalınmış olduğu tespit edilmiş olup, C.Savcısının talimatı ile olay fail ya da faillerinin yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

KDZ. EREĞLİ’DE TEHDİT

Yazıcılar Köyünde; 24.02.2016 günü saat 10.30 sıralarında İ.Ü. nün tartıştığı komşusu olan E.C. yi tehdit ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KDZ. EREĞLİ’DE TEHDİT

Terzi Köyünde; 24.02.2016 günü saat 18.00 sıralarında A.Y. nin yol anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı komşusu olan A.U. yu tehdit ettiği mağdurun beyanından anlaşılmıştır. C.Savcısının talimatı ile şüpheli ifadesinin alınmasını müteakip serbest bırakılmıştır.

KDZ. EREĞLİ’DE SARHOŞLUK

Asarlı Köyünde; 24.02.2016 günü saat 05.00 sıralarında N.D. nin yüksek sesle bağırmak suretiyle çevreyi rahatsız ettiği ve yapılan alkol muayenesinde alkolü olduğu tespit edilmiş olup, şahsa (105) TL idari yaptırım kararı uygulanmıştır.

KDZ. EREĞLİ’DE AVDA VE SPORDA KULLANILAN TÜFEKLER, NİŞAN TABANCALARI VE AV BIÇAKLARININ YAPIMI, ALIMI, SATIMI VE BULUNDURULMASINA DAİR KABAHATLER

Asarlı Köyünde; 24.02.2016 günü saat 05.00 sıralarında N.D. nin Kdz. Ereğli C.Başsavcılığından alınan arama kararı ile evinde ve aracında yapılan aramada (2) adet çift kırma olarak tabir edilen ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiş olup, tüfekler muhafaza altına alınmıştır. Şüpheli hakkında tanzim edilen tutanak idari yaptırım uygulanması için mülki makama gönderilmiştir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.