KAMPÜSÜN SESİNDEN ÖZEL SAYI

Tarih: 2012-09-04 00:00:00

Bülent Ecevit Ünivrsitesi tarafından 2 ayda bir yayımlanan kampusün sesi gazetesi'nin özel sayısı çıktı. Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından, 2011 yılından bu yana, iki aylık periyotlarla yayımlanan Kampüsün Sesi Gazetesi 10. sayısına ulaştı. Temmuz - A
Bülent Ecevit Ünivrsitesi tarafından 2 ayda bir yayımlanan kampusün sesi gazetesi'nin özel sayısı çıktı.
Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından, 2011 yılından bu yana, iki aylık periyotlarla yayımlanan Kampüsün Sesi Gazetesi 10. sayısına ulaştı. Temmuz - Ağustos 2012 tarihini taşıyan gazetenin yeni sayısı Özel Sayı niteliğinde hazırlandı. Öğrencisinden öğretim elemanına, idari çalışanından teknik çalışanına kadar tüm üniversitenin sesi olmayı başaran gazete, kurumun bölge halkıyla iletişiminin gelişmesi yönünde de önemli katkılarda bulunuyor. Öğrencileri ve çalışanlarının yanı sıra, Zonguldak geneline ve Türkiye'deki ilgili tüm kişi ve kuruluşlara ulaştırılan gazetenin özel sayısı ile ilgili bilgi veren BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, göreve geldikleri günden itibaren gerçekleştirilen faaliyetlerle ilgili detaylı bilgilerin yer alacağını kaydetti. Üniversiteler için kurumsal özerklik ve akademik özgürlük kadar, hesap verilebilirliğin de son derece önemli olduğunun altını çizen Özer, Hem stratejik hedeflerimizi hem de bu stratejik hedeflere ulaşmak için yaptığımız tüm çalışmaları tüm paydaşlarımızla paylaşmak, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü olarak benim en önemli önceliğimdir. Bu öncelikten yola çıkarak yakın vadede stratejik hedeflerimizi tüm yöneticilerimiz ve çalışanlarımızdan aldığımız geri beslemelerle belirledik. Her yıl stratejik hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere yaptığımız tüm faaliyetleri de Kampüsün Sesi gazetemizin Temmuz-Ağustos sayısında yayımlayacağımızı, dolayısıyla bu hedeflere ulaşmada ne derece başarılı olduğumuzu tüm paydaşlarımızın değerlendirmesine sunacağımızı ifade etmiştim.
Bu çerçevede Kampüsün Sesi gazetemizin 2011 Temmuz-Ağustos sayısında başlattığımız süreci, bu yıl da Kampüsün Sesi gazetemizin 2012 Temmuz-Ağustos sayısında devam ettiriyoruz dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.