KAMU-SEN, MHP'YE GİTTİ

Tarih: 2012-03-14 00:00:00

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay'ı ziyaret etti. Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gü

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay'ı ziyaret etti.

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve yönetimi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay ve yönetimini ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyarette konuşma yapan Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu, Türkiye Kamu-Sen Zonguldak İl Temsilciliği olarak bugün kongresini tamamlayıp görevine başlayan Gürkan Gülay Başkanımız ve değerli üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Yüce rabbim dev almış oldukları bu görevde inşallah başarıya ulaşmalarını muvaffak eder. Zonguldak adına Zonguldak siyasetinde güzel şeyler yapacağını düşündüğümüz Gürkan Bey'in inşallah Zonguldak'ta kısır siyasi çekişmeler içerisinde olmadan Zonguldak için mücadele edeceğini ve çaba sarf edeceğini düşünüyoruz. Burada, bildiğiniz gibi son günlerde Zonguldak üzerinde oynanan birçok siyasi oyun var. Zonguldak'ta bölge müdürlükleri son birkaç sene içerisinde sürekli kapanmaktadır. En son Meteoroloji Bölge Müdürlüğü kapanarak istasyona dönüştürülmüştür. Bu Zonguldak üzerinde oynan oyunların tüm siyaset partilerinin birlikte hareketiyle çözüme kavuşmasını, Zonguldak'ın hak ettiği yerlerde olmasını temenni ediyoruz. Sendikacıdan daha ziyade bir Zonguldaklı olarak daha güzel, daha nezih bir şehirde yaşamak istiyoruz. Bu uğurda umuyorum ki Milliyetçi Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay Zonguldak siyasetine vermiş olduğu renkle birlikte güzel işlere imza atacaktır. Kendisinden temennimiz ve beklentimiz bu yöndedir. Zonguldak halkının da son günlerde gördüğümüz kadarıyla kendisine olağan üstü bir şekilde teveccühü vardır. İnşallah bu beklentiler boşa çıkmaz. Zonguldak siyasetine renk katar ve kendisine başarılar diliyorum dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Gürkan Gülay ise, Öncelikle başta Kamu-Sen İl temsilcimiz Kadir Bacıoğlu, şube başkanları ve yöneticilerine bizlere bulunmuş oldukları hayırlı olsun ziyaretine teşekkür ediyorum. Zonguldak maalesef sahipsiz bir şehir, bunu defalarca dile getirdik. Buradan birçok bölge müdürlükleri gitti, birçok kıymetli müdürlerimiz tayin oldu. Hiç sahip çıkan olmadı. Zonguldak'ın tüm sorunları gibi bu sorunlara kimsenin el attığı pozisyon yakalanmadı. Biz burada Milli Hareketçi Partisi olarak şahsım ve yönetim kurulum olarak, bizim derdimiz Zonguldak'a daha neler yapabiliriz. Bunun içinde bütün sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve siyasi partiler beklide aynı platformda toplanarak Zonguldak adına çok önemli işlere imza atabilirler. Yapanların arkasında da sapasağlam duracağımızı da biz her seferinde dile getiriyoruz. Farklı sendikaların hükümet kanadını rehin alarak sendikacılık değil siyasete karışarak yaptığı sendikacılığı buradan bir kez daha esefle kınıyorum. Bizler Kamu-Sen üzerinde verilen baskıyı ve üyelerini yıldırmak amaçlı verilen vaatleri biliyoruz. Buna rağmen ilkeli ve onurlu duruşuyla üyelerine gerekli hizmeti veren Kamu-Sen sendikasını bir kez daha tebrik etmek istiyorum.Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum diye konuştu.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.