KAVGA DİYE GİTMİŞLERDİ!..

Tarih: 2012-08-13 00:00:00

Zonguldak İhsaniye Mahallesi'nde kavga olayı ihbarına giden polis ekipleri söz konusu yerde bulunan bahçede gördüğü kenevir bitkilerini Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Alınan arama kararının ardından söz konusu ikamette 377 kök

Zonguldak İhsaniye Mahallesi'nde kavga olayı ihbarına giden polis ekipleri söz konusu yerde bulunan bahçede gördüğü kenevir bitkilerini Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Alınan arama kararının ardından söz konusu ikamette 377 kök dişi hint keneviri ve kurutulmaya bırakılmış 227 gram esrar maddesi ele geçirildi. Olay ile ilgisi olduğu tespit edilen K.Ş., S.Ş., yakalanırken Y.Ç. isimli şahsın ise firarda olduğu açıklandı. Olay ile ilgili soruşturma ise devam ediyor.

 

HEKİMİ TEHDİT ETTİ

 

Zonguldak Mithatpaşa Mahallesi Uzunmehmet Caddesi üzerinde önceki gün saat 16.30 sıralarında meydana gelen olayda V.Ç., kendisinin Ağız ve Diş Hastanesinde diş hekimi olarak görev yaptığını A.B. isimli şahsın ise kendisini hakaret ettiğini belirterek şikayetçi oldu. Hekimi tehdit ettiği iddia edilen A.B. ise polisler tarafından gözaltına alınırken ifadesinin ardından da serbest bırakıldığı öğrenildi.

 

 

ÇARPIP KAÇMADI

 

Zonguldak Mithatpaşa Mahallesi Ankara Caddesi  üzerinde Ö.T. isimli şahıs kendi idaresindeki 67 EL 272 plakalı araç ile Ankara yolu köprübaşı mevkisine seyir halinde olduğunu trafik yoğunluğu olduğu için birinci viteste gittiğini ve müşteki A.A.'nın  aracın önüne çıkması sonucu şahsa aracı ile çarptığını iddia etti. Ö.T. alkollü olmadığı müştekinin ise hayati tehlikesinin bulunmadığına dair doktor raporu alınırken araçta ise maddi hasar meydana geldi.

 

CAMİ YANINDA KAVGA

 

Zonguldak Baştarla Mahallesi Rat 3. Durak Ulu Cami yanındna meydana gelen kasten yaralama olayında 1 kişi gözaltına alınırken 4 kişi ise firarda. Verilen bilgilere göre Y.K., Kadırga ekmek fırınından veresiye ekmek aldığını N.B isimli şahsında burada çalıştığını yoldan giderken kendisini çağırarak  borcunu ne zaman ödeyeceksin diyerek hakaretlerde bulunduğunu kendisininde dayanamayarak şahsa yumruk attığını daha sonra ayrıldıklarını bir müddet sonra eşi ile ikametlerinin oraya geldiğinde şahsın ve tanımadığı 4 şahsın kendisine saldırarak darp ettiğini iddia ve şikayet etti. Şahısların hayati tehlikelerinin bulunmadığına dair doktor raporu alınırken olaya karıştığı iddia edilen 4 kişi ise aranıyor.

 

İNTİHARA TEŞEBBÜS

 

Zonguldak Çınartepe Mahallesi Celal Bayar Caddesi üzerinde önceki gece meydana gelen olayda bir kişi intihara teşebbüs etti. S.K., Laroxyl isimli ilaçtan 20 adet ve Aferin isimli ilaçtan 3 adet içmek suretiyle intihara teşebbüs ettiği tespit edilirken hastaneye kaldırılan ve ifade veremeyecek durumda olan S.K.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu ve olay ile ilgili tahkikatın ise sürdüğü öğrenildi.

 

KAZA 4 YARALI

 

Kozlu Değirmenağzı Mahallesi Değirmenağzı Caddesi üzerinde mağdur B.T, kendi idaresindeki 34 AC 8098 plakalı aracıyla bölge trafik önünden Zonguldak istikametine seyir halinde iken mağdur İ.A isimli şahsın idaresindeki ve diğer mağdur şahısların yolcu olarak bulunduğu 34 UC 2381 plakalı aracıyla çarpıştığını iddia etti. Olayın ardından hastaneye kaldırılan 4 mağdurun hayati tehlikelerinin bulunmadığına dönük doktor raporu alınırken araçlarda maddi hasar meydana geldi.

 

 

'YAVAŞ GİT' DEDİ

DAYAĞI YEDİ

 

Kozlu Güney Mahallesinde önceki akşam 18.35 sıralarında B.K., işyeri olan Kozlu atıksu  tesisine gitmek için DMP iş ortaklığı isimli inşaat şantiyesinin karşısına geçtiği esnada P.Y. isimli şahsın kullanmış olduğu 67 DH 967 plakalı aracın kendisine çarpmak üzere olduğunu bunun üzerine yavaş gitmesini söylediğini ve şahsın araçtan inerek kendisini darp ettiğini iddia ve şikayetçi oldu. B.K.'nin hayati tehlikesinin bulunmadığına dönük doktor raporu alınırken olayı gerçekleştirdiği iddia edilen P.Y. ise gözaltına alındı. Olay ile ilgili soruşturma ise sürüyor.

 

İFADEYİ ALAMADILAR!..

 

Kdz.Ereğli Müftü Mahallesi İsmail Sıdal Sokak üzerinde önceki gece meydana gelen olayda S.S. isimli vatandaş yaşadığı olayların ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu ancak ifadesi alınmadığı iddia edildi. Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan vukuat bültenindeki açıklama şu şekilde: Müşteki S.S. şüpheli şahsın R.Y. kullanmış olduğu 67 T 8024 plakalı taksiye binerek ikametine gitmek istediğini daha önceden tanımadığı şüpheli şahsın taksiye borcunun olduğunu söyleyerek kendisini tehdit ve hakaret ettiğini, alkollü olduğu için ifadesinin alınmadığını ikametine gitmek için aynı taksi durağına giderek başka ticari taksiye bindiğini yolda şüpheli şahsın aracı durdurarak boğazını sıktığı için tekrar polis merkezine geldiğini ifadesinin yine alınmadığını ve şüpheli-müştekiler  tarafından  kendisine hakaret edildiğini iddia ve şikâyet etmesi üzerine, müşteki şahsın aşırı derecede alkollü olduğu ve darp cebir bulunmadığı şeklinde doktor raporu alınmış, şüpheli şahıslar  yakalanarak olayla ilgili tahkikata başlanmıştır.

 

ÇIKIP GİTTİ!..

 

Kdz.Ereğli'ye bağlı Bağlık Mahallesi Abdurrahman Sokak üzerinde önceki akşam meydana gelen olayda H.B., öz oğlu olan S.B.'nin psikolojik sorunlarının olduğunu ve ilaç kullandığını, sizinle duramıyorum diyerek ikametinden ayrıldığını ve bir daha haber alamadığını iddia etti. Kayıplara karışan S.B. ise polis tarafından aranıyor.

 

TACİZ İDDİASI

 

Devrek Başlarkadı Köyü Aydınlar Mahallesi Alparslan Sokak üzerinde tehdit ve cinsel taciz olayı yaşandığı iddia edildi. Alınan bilgilere göre Müşteki Ç.A, şüpheli Ş.A.'nın kendisini telefonla arayarak cinsel tacizde bulunduğunu, müşteki Ş.A eşini rahatsız eden bu telefonu aradığında şüpheli şahsın kendisini tehdit ettiğini iddia ve şikâyet etti. Şüpheli şahıs yakalanırken olay ile ilgili soruşturma ise sürüyor.

 

ALACAĞINI İSTEMİŞTİ!..

 

Alaplı Belediye Dükkanları Öztürk Elektrik önünde kavga olayı yaşandı. Alınan bilgilere göre müşteki E.Y., 315 TL alacağını istemek için işyerine gittiği A.Ö.'nün ödemeyi yapmadığını, kendisine hakaret ederek sopayla darp ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. E.Y.'nin hayati tehlikesinin bulunmadığına dönük doktor raporu alınırken olay ile ilgili ise tahkikata başlanıldı.

 

HAYATİ TEHLİKESİ YOK

 

Çaycuma Pehlivanlar Mahallesi İrfan Sokak Meltem Yapı Kooperatifi önünde meydana gelen olayda, müşteki O.A. ve F.A. şahısların alınan ifadesinde, B.N.A. isimli mağdur şahsın ikametlerinin önünde oynadığı esnada ikamet giriş kapısının camını kaza ile kırması sonucu mağdurun yaralandığını iddia ettiler. Mağdur B.N.A.'nın hayati tehlikesinin bulunmadığına dönük doktor raporu alınırken olay ile ilgili de tahkikata başlanıldığı açıklandı.

 

DARP EDİLDİ

 

Gökçebey Onmayıs Mahallesi Uzunahmetler Caddesi üzerinde şüpheli-müşteki M.K., 67 YD 972 plakalı kamyoneti Ş.K isimli şahsın 50.000 TL karşılığında K.G. isimli şahsa sattığını ve yanında çalışır vaziyette olmayan 67 YA 309 plakalı aracıda vermek üzere anlaştıklarını şüpheli şahsın aracı tamir ettirerek kullanmaya başladığını daha sonra Ş.K isimli şahsın gelerek aracı istediğini ve kendisini darp ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Şüpheli-müşteki M.K.'nın hayati tehlikesinin bulunmadığına dair doktor raporları alınırken şüpheli K.G. ise gözaltına alındı.

 

İŞ KAZASI

 

Zonguldak İl Merkezine bağlı Keller Köyünde saat 17.00 sıralarında Orman İşletme Müdürlüğüne ait ağaç kesim sahasında işçi olarak çalışan M. U. isimli şahıs kesilen ağaçları kaldıran vinç makinesini traktöre bağladığı esnada dikkatsizlik neticesinde vinç makinesinin bağlantı demirini sağ ayağının üstüne düşürmesi sonucu bilek kısmından yaralandı. Yaralı Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.

 

BIÇAKLA YARALADI

 

Alaplı'ya bağlı Alioğlu Köyünde önceki gün saat 17.30 sıralarında meydana gelen olayda M. C. isimli şahıs tarla sınırı anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı E. Ş. isimli şahsı elinden ve belinden bıçak ile yaraladı.  Yaralı E.Ş. ambulans ile Kdz.Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılırken yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile M.C. ifadesinin alınması için gözaltına alındı.

 

KAZA CAN ALDI

 

Çaycuma'ya bağlı Nebioğlu Beldesinde önceki gün saat 19.30 sıralarında C. A. isimli şahıs sevk ve idaresindeki aracı ile Nebioğlu Beldesinden Perşembe Beldesi istikametine doğru seyir halinde iken, araç sürücüsünün direksiyon hâkimiyetini kaybetmesi sonucu, araç yoldan çıkmak suretiyle köprüden aşağı uçtu. Kazada yaralanan şahıslardan C. A. sevk edildiği Çaycuma Devlet Hastanesinde hayatını kaybederken araçta yolcu olarak bulunan E. B. ise Bartın Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklanırken olay ile ilgili ise tahkikat sürüyor.

 

DİKKATSİZLİK KAZASI

 

Devrek'e bağlı Çaydeğirmeni Beldesinde saat 03.30 sıralarında F. Ö. isimli şahıs kendi sevk ve idaresindeki araç ile Zonguldak istikametinden Devrek istikametine seyir halinde iken, R. U. isimli şahsın sevk ve idaresindeki araca dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu çarpması sonucu kaza meydana geldi. Kazada yaralanan R. U. isimli şahıs Devrek Devlet Hastanesinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile şüpheliler ifadesi alınmasının ardından serbest bırakıldılar.

 

İŞYERİNDEN HIRSIZLIK

 

Zonguldak'a bağlı Bakacakkadı Beldesinde önceki gece saat 01.45 sıralarında merkez mahallede faaliyet gösteren Kentçe A.Ş. Kum, Çakıl, Parke İmalat Tesisi İşletme Müdürü N. Ö. isimli şahıs Bakacakkadı Jandarma Karakol Komutanlığını telefon ile arayarak tesisleri içerisinde bulunan kullanılmayan parke imalat fabrikasının içerisinden muhtelif ebatlarda izoleli bakır elektrik kablolarının kesilmek sureti ile çalınmış olduğunu bildirdi. İşletme müdürünün beyanından kullanılmayan fabrika içerisinde döşenmiş şekilde bulunan 218 metre uzunluğunda muhtelif ebatlarda izoleli bakır elektrik kablosunun kesilmek sureti ile çalındığı anlaşıldı. Olay yerinde yapılan araştırmada işletmenin 10 yıldır kullanılmadığı, kapı ve pencerelerinin sürekli açık olduğu, güvenlik kamera sisteminin ve alarm tertibatının bulunmadığı, çevrede işletmeye girişi engelleyecek bir engelin bulunmadığı tespit edildi. Cumhuriyet Savcısının talimatı ile olayı gerçekleştiren kişi ya da kişiler ise aranıyor.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.