KAYMAKAMDAN BAŞARI TEMENNİSİ

Tarih: 2014-04-09 16:04:00

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a iade-i ziyarette bulundu.   Göreve başlamasının hemen ardından ilk olarak Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı ziyaret eden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a iad

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a iade-i ziyarette bulundu.

 

Göreve başlamasının hemen ardından ilk olarak Kdz.Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay’ı ziyaret eden Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a iade-i ziyaret gerçekleştirildi. Konuya ilişkin Kdz.Ereğli Belediyesinden gönderilen açıklama şu şekilde: 8 Nisan Çarşamba günü saat 13.30’da gerçekleşen ziyarette Kaymakam Çay ve Başkan Uysal yaklaşık yarım süren bir görüşme yaptı. Ziyaretinde Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a görevinde başarılar dileyen Karadeniz Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, yerel yönetimdeki yeni dönemin ilçe için hayırlı olması temennisinde bulundu. Belediye Başkanı Uysal da gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Kaymakam Çay’a teşekkür ederek, Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin bundan sonraki süreçte devletin tüm kurumları ve sivil toplum örgütleri ile huzur ve bütünlük içinde çalışmalar yapacağını ve halka en iyi hizmeti götürebilmek adına mücadele edeceklerini söyledi”

 

(Haber Merkezi)

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

EREĞLİ ENGELLİ :

EREĞLİ NİN ÇINAR AGACINI YIKAN VE ENGELLİLERE SAHİP CIKAN DEVLETİMİZİN YÖNETTİGİ BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN EREĞLİ DE BU HAKKI UYGULATMASINI İSTİYORUZ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Ücretsiz veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği 04/03/2014 tarihli ve 28931 sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kartların basımı ile ilgili olarak basım makinalarının alım ihalesi sonuçlanmış olup, makinaların kurulum işlemlerinin tamamlanmasından sonra İl Müdürlüklerimizce müracaatlar kabul edilecektir. Kart basımı Şehit Yakınları ve Gaziler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacaktır. 6/2/2014 tarihli ve 6518 sayılı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Teşkilat Ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname İle Bazı Kanun Ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun gereğince istihdam hakkının kullanılması konusundaki yönetmelik Devlet Personel Başkanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca müştereken hazırlanacaktır. İstihdam hakkının kullanılması ile ilgili müracaatlar ilgili yönetmelik yayınlandıktan sonra İl Müdürlüklerimiz tarafından alınacaktır. Dolayısıyla şehit yakınları, gazi, gazi yakınlarımızın ve vazife malullerin mağdur olmamaları için yönetmelik yayınlanana kadar müracaat etmemeleri rica olunur. BU HAKLARI UYGULAMAK İSTEMEYEN HALK OTOPÜSLERİ

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.