KDZ. EREĞLİ CHP, SİLİVRİ'DEYDİ!..

Tarih: 2012-12-14 00:00:00

CHP Kdz.Ereğli İlçe Örgütü Silivri'de yerini aldı. CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Türkiye'nin her yerinden CHP'li, Atatürkçü, yurtsever, demokrat insanlarla birlikte omuz omuza 21. yüzyılın en büyük hukuksuzluğuna karşı sesimizi

CHP Kdz.Ereğli İlçe Örgütü Silivri'de yerini aldı.

CHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, Türkiye'nin her yerinden CHP'li, Atatürkçü, yurtsever, demokrat insanlarla birlikte omuz omuza 21. yüzyılın en büyük hukuksuzluğuna karşı sesimizi yükselttik.

On binlerce insanın buluşmasına sahne olan Silivri Toplama Kampındaki bu yargılamaların hiçbir hukuksal yanının olmadığı açıkça ortaya çıkmıştır. Artık açıkça görülmüştür ki, Özel Yetkili Mahkemelerin hiçbir meşru yanı kalmamıştır. Bu mahkemelerden ne sonuç çıkarsa çıksın hiçbir aydın, yurtsever demokrat insanı inandıramaz. Oraya gelen on binlerce insan ve oraya gelemeyen milyonlarca insanın gözünde bu mahkemeler siyasi, düzmece mahkemelerdir. Ve buna karşı dirençli, kararlı bir şekilde yılmadan mücadeleye devam edilecektir.

Özel Yetkili Mahkemeler derhal kaldırılmalı, hukuk dışı, keyfi uygulamalara son verilmelidir. Türkiye'nin yurtsever, Atatürkçü, demokrat güçleri bu konuda karalıdır. Engizisyon intikamcılığına asla seyirci kalınmayacak, bu mücadele yükselerek devam edecektir denildi.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ünal Savaş :

LÜTFEN; SÖZDE DEĞİL, ÖZDE ATATÜRKÇÜ OLUNUZ...!!! YAPILAN EYLEMLERİN ASLINDA DEVAM ETMEKTE OLAN YARGILAMA SÜRECİNİ ETKİLEMEYECEĞİNİ ONLARDA ÇOK İYİ BİLİYORLAR. AMA ERGENKONUN AVUKATLIĞINI İLK BAŞTAN BERİ ÖNCEKİ CHP GENEL BAŞKANI SAYIN DENİZ BAYKAL TARAFINDAN ÜSTLENMİŞ OLDUKLARI İÇİN VAZGEÇEMİYORLAR. TOPLUMDA DA FAZLA SAHİPLENİLMEYEN VE DEVAM ETMEKTE OLAN HUKUKSAL SÜRECİDE ETKİLEMEYECEK BÖYLESİ BİR SAHİPLENME GİRİŞİMİ, CHP’Yİ DARBE GİRİŞİMLERİNE DESTEK VEREN BİR PARTİ GÖRÜNÜMÜNE SOKTUĞU İÇİN DE SÜREKİ OLARAK KÜÇÜLTMEKTEDİR. O KENDİLERİNİN BİLECEĞİ İŞ. ANCAK; ADALETİN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ AMA ATATÜRKÇÜLÜĞÜ BÖYLESİ BASİT SİYASİ VE İDELOJİK EYLEMLERDE KULLANMAK GERÇEK ATATÜRKÇÜLERİN İÇİNİ ÇOK ACITIYOR. TABİİ BU ACIYI HİSSEDEBİLMEK İÇİN DE SÖZDE DEĞİL, ÖZDE ATATÜRKÇÜ OLMAK GEREKİR. GERÇEK ATATÜRKÇÜLÜK YAKALARDAKİ ROZETLERDE DEĞİL, KALPLERDE OLMALIDIR. SİZİ SAHTE ATATÜRKÇÜLER SİZİ. SİZ KİMİ KANDIRIYOR SUNUZ? YEMEZLER... Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü

Ünal Savaş :

LÜTFEN, ATATÜRK'Ü İDEOLOJİLERİNİZE ALET ETMEYİNİZ...!!! YARGININ BAĞIMSIZ OLDUĞUNA İNANIYOR İSEK, YARGIYI ETKİLEME ÇABASINDAN DA KAÇINMAK GEREKİYOR. HAKİMLERİ VE SAVCILARI DIŞARIDAN ETKİLEMEYE ÇALIŞMAK ÇOK YANLIŞ BİR DAVRANIŞTIR. ÜSTELİK BUNU DA ATATÜRK’ÇÜLÜK MASKESİ ALTINDA YAPMAK ÇOK DAHA YANLIŞ BİR DAVRANIŞTIR. CUMHURİYETİMİZİN KURUCUSU M. KEMAL ATATÜRK BUGÜN YAŞIYOR OLSAYDI, BUNLARIN HEPSİNİ CHP' DEN KOVARDI. ATATÜRKÇÜLÜĞÜ BÖYLESİ BASİT EYLEMLERE ALET ETTİRMEZDİ. ATATÜRKÇÜLER BU KADAR AZINLIKTA OLAMAZLAR. BU ATATÜRK’E HAKARETTİR. YARGILAMASI DEVAM EDEN SANIKLARI YARGININ ÖNÜNDEN ALIP PARLAMENTOYA GETİRME GİRİŞİMİNDE BULUNMAK ZATEN YANLIŞTI. BU YANLIŞ YETMİYORMUŞ GİBİ; YARGILAMAYI YAPAN HAKİMLERİ ETKİLEMEYE VE PSİKOLOJİK BASKI ALTINDA TUTMAYA YÖNELİK EYLEMLERDE BİR BAŞKA YANLIŞ. YANLIŞ ÜSTÜNE YANLIŞ... BİZ SİLİVRİYE GİTMEDİK, ŞİMDİ BİZ ATATÜRKÇÜ DEĞİL MİYİZ? Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü Ünal SAVAŞ – Erdemir retired, 2005, Quality volunteer

Olmaz demeyin :

Pes yani adlı yorumcu.Hepimizi zan altında bırakma.O iş yeri neresi acaba,Esnafların mağazalarındanmı bahsediyosun.En azından benim mağazada böyle olumsuz bir durum ortaya çıkmadı.Ben mağazamdan dilencileri bile kovmam,sadakamı veririm.Biz böyle gördük.

pes yani :

birlik beraberlik içinde olmalarını istemezler.yoksa bunları yönetemezler.bırakın konuşmamayı bir tanesi sağda solda bir işyerinde olan bir olayı anlatıyor.pes yani diyorum.başkan bunlarda sadece 2 sini listesine alır.

Nejat BEKO :

CHP li meclis üyelerini ON SEKİZ kişiyi Burada yanyana göremiyoruzki silivride görelim. islamiyette dargınlık 3 günden fazla sürmemeli diyor,ama dargınlar azalacağına çoğalıyor.

yeniçeri :

ne yani bu adamlar kendi özel işlerini halletmek için demek başkana yakın gidiyorlar.işi görülmeyenler kazan kaldırıyor.başkan sizin özel kalem müdürünüzmü.?

geredeli :

Sonunda halilbeyin meclisi çatırdadı.meclis üyeleri çok sıkıntılı

şair :

Bu posbıyık neymiş.sonunda yanından hiç ayrılmayan meclis üyesine şiirde yazdırdı.yazan arkadaş belediye meclis durumunu tam özetledi.kalemine sağlık meclis üyem.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.