KİN, NEFRET, İNTİKAM

Tarih: 2013-04-16 00:00:00

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi'nde ilçenin geleceğini ipotek edecek kararlara evet demeyen Halil Bozkuş'u sindiremeyen Belediye Başkanı, şimdi de Bozkuş'a ait  petrol istasyonun giriş yollarını beton dökerek kapatıyor. En son olarak terminal alanındaki b

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi'nde ilçenin geleceğini ipotek edecek kararlara evet demeyen Halil Bozkuş'u sindiremeyen Belediye Başkanı, şimdi de Bozkuş'a ait  petrol istasyonun giriş yollarını beton dökerek kapatıyor.

En son olarak terminal alanındaki belediyeye ait arsanın satışına karşı çıkan Halil Bozkuş ve arkadaşlarına savaş açan belediyenin başkanı, encümen seçimlerin de yaşanan tartışmaların faturasını da belediyenin hukukçusu Celal Tatar'a keserek (atalardan CHP'li) Tatar'ın emekliliğini istemişti. Söz de 'sevgi, barış, dostluk' diyen Belediyenin başkanı encümen üyeliğinden istifa etmeyen Nejat Bakan'ın oğlunu da işten atmıştı.

Belediyenin kamu gücünü;  kurum, kuruluşlar ve kişiler üzerinde baskı aracı olarak kullanan ve bunu alışkanlık haline getiren belediye başkanı, daha önce de bazı kavşakları keyfi olarak kapatmış ama yargı bu uygulamaları durdurarak halkın hizmetine açmıştı.

Kişisel hırslarını tatmin etmek için uyguladığı baskılar ile toplumsal barışı bozan ve kentte huzursuzluk yaratan belediye başkanı, kişileri cezalandırma hırsının son uygulaması olarak petrol istasyonunun yollarını betonla kapatırken, vatandaşın ulaşım hakkını da gasp ediyor.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ayan beyan :

Bozkuş Petrolun girişini kapatmak için yapılan kaldırmıdan hiç bir yaya yürümez.Orası yürüme yolu değil. Halil Bozkuş'ta hak etti,mecliste doğruları söylersin,arsanın satılmasına engel olursun,esnaftan festival için para toplanmasına karşı çıkarsan,ret verirsen,şerh koyarsan.Sen hak etmişsin.Gerçek Ereğli sevdalısı bu dünya böyle değil,Ereğli böyle.Ancak ya sabır 11 ay kaldı.

ESNAF... :

ya halıl bozkusu haklı zannedıyorsunuz bnce başkan haklı bu zamna kadar posbııyıgın sayesınde kazandıkalrı ne olcakk bugun partısını satan yarın kımı satar allah bılıkr başkanım bunalr senın sayende zengın oldu zamnında adam gıbı adamalrı secmedın sımdı ceremesını cekıyusn !!!

Oy moy yok :

Kapatırsa kapatsın,11 ay sonra yeni gelecek başkan nasıl olsa açacak.Bu arada olan orada çalışıpta evine ekmek parası götüren pompacılara olacak.İşleri azalınca pompacı sayısıda azalacak. Allah büyüktür.Haksızlığı görür ve affetmez.

yolun sonu görünüyor :

Yolun sonu görünüyor.bu bir türkü sözü ama bu halil başkana uyarlanmış.artık a benim söm söm yarim turküsü aut oldu.mecliste gücün bitecek son pişmanlık fayda etmez.rahmetli neşet ertaştan kendim ettim kendim buldum türküsünü söylersin artık.

Herkez okusun :

SAYGIDEĞER KDZ.EREĞLİ HALKI; KDZ.EREĞLİDE TİCARETİN NEDEN KÜÇÜLDÜĞÜ,KRİZİN NEDENİ,İŞSİZLİĞİN NEDENİ,DAHA DOĞRUSU BUGÜN İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SORUNLARIN GEREKÇESİ AYNA GİBİ KARŞIMIZDA DURUYOR. İŞTE EN GÜZEL ÖRNEK;BOZKUŞ PETROLUN GİRİŞİNİ KAPAT,BOZKUŞ AZ BENZİN SATSIN,AZ KAZANSIN MANTIĞI. TİCARETİ AZALAN İŞADAMI NE YAPACAK FAZLALIK PERSONELİNİ İŞTEN ÇIKARACAK,YANİ BOZKUŞ PETROLDE ÇALIŞAN EN AZ 5 KİŞİ İŞTEN ÇIKARILACAK,YANİ İŞSİZ AÇ KALACAK,AİLELERİNE BAKAMAYACAK. BU ÖRNEKLERİ SİZLERDE ÇOĞALTABİLİRSİNİZ,KAPATILAN İŞYERLERİ,YIKILAN İŞYERLERİNİ ŞÖYLE BİR HATIRLAYIN. TAKDİR ÖNCELİKLE İLGİLİLERİN,SONRADA DEĞERLİ HALKIMIZIN. CHP YE BİRŞEY DEMİYORUZ,ONLAR DİSİPLİNE VERMEKLE MEŞGULLAR.PARTİDEN ATACAK ADAM ARAYACAKLAR.

Görevini yapmamış :

Meclis üyelerinin ticarethanelerinin girişlerini kapatıp kanunları uyguluyoruz demesi yetkililerin dikkatini çekmezmi. Şimdiye kadar kanunları niye uygulamadın,görevini layıkyla yapmamışsın,görevi kötüye kullanma suçuna girmezmi. Özrü kabahatinden büyük. Adalet yerini bulur,Hak yerini bulur.

Savaş :

Hıdır adlı yorumcu.Sen görevini yapıyorsun ama CHP yetkilileri üç maymunu oynuyorlar.İlçe başkanı meclis üyelerini partiten attırmak için disipline göndermiş.Bekilyorlarki CHP zonguldak il başkanlının Disiplin kurulu bu üyeleri CHP den atacak. Milletvekilide sadece buradaki cenazelere törenlerine katılmaya geliyor. Hıdır adlı yorumcu vatandaşım bu satırlar şahit olacak.Bu defa milletvekili törene geç kalmış olacak. CHP ile kimsenin işi yok.KOLTUK ,KOLTUK,KOLTUK

görünmez adam :

pospıyık yolun sonuna geldin , istediğin yeri kapat 11 ay sonra bizde seni kapatcazz...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.