KOMİSYONDAN İŞBAŞI

Tarih: 2014-06-24 12:37:00

Basın Kartı komisyonu toplandı. İki gün devam edecek toplantıda, basın kartı talepleri değerlendirilecek. Toplantı ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Basın-Yayın ve Enformasypan Genel Müdürlüğü şu bilgiyi verdi:   23 Mart 2001 tarih ve 2435

Basın Kartı komisyonu toplandı. İki gün devam edecek toplantıda, basın kartı talepleri değerlendirilecek. Toplantı ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Basın-Yayın ve Enformasypan Genel Müdürlüğü şu bilgiyi verdi:

 

23 Mart 2001 tarih ve 24351 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Basın Kartı Yönetmeliğinin 38. maddesi gereğince aşağıda isimleri bulunan üyelerden oluşan Basın Kartı Komisyonu 24-25 Haziran 2014 tarihlerinde, aynı Yönetmeliğin 39. maddesi gereğince, Ankara’da Genel Müdürlük Toplantı Salonu’nda toplanacaktır.

 

Basın Kartı Komisyonu Üyeleri:

Turgay OLCAYTO

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Mustafa ÖZKAN

Basın Şeref Kartı Sahibi

Sibel GÜNEŞ 

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri

Halil İbrahim HÜNER

Türkiye Gazeteciler Sendikası

Sultan ÖZER

Türkiye Gazeteciler Sendikası

Nazmi BİLGİN

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Atilla SERTEL

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı

Şehriban KIRAÇ

Türkiye Gazeteciler Sendikası Üyesi

Abdulhamit AVŞAR

Sürekli Basın Kartı Sahibi

Yılmaz KARACA

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan V.

Ali GÜNEŞ

BYEGM Basın Yayın Dairesi Başkanı

Muhammed AKGÜN

BYEGM Basın Kartları Birimi Sorumlusu

 

Basın Kartı Komisyonunda, ilk defa basın kartı alacak 332 basın mensubu ile adlarına sürekli nitelikte basın kartı düzenlenmesini talep eden 161 basın mensubunun durumları görüşülerek karara bağlanacaktır.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.