KONSEY GRUPLARI İLE TOPLandI

Tarih: 2009-11-09 00:00:00

Karadeniz Ereğli Kent Konseyi, Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda Kent Konseyi'nde yealan çalışma gruplarının Başkan, Başkan Yardımcısı ve Saymanları ile bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu. Ereğli Kent Konseyi Başkanı Muhabbet Tezel ya

Karadeniz Ereğli Kent Konseyi, Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda Kent Konseyi'nde yealan çalışma gruplarının Başkan, Başkan Yardımcısı ve Saymanları ile bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu. Ereğli Kent Konseyi Başkanı Muhabbet Tezel yaptığı açılış konuşmasında, Kent Konseyi'nin tüzük genel kurulunu gerçekleştirmesinin ardından çalışmalarına hız verdiğini, çeşitli etkinlikler yapılması için de Yürütme Kurulu, Kadın ve Gençlik Meclisi Başkanlarının sıkı bir hazırlık içerisinde olduğuna dikkati çekti. Tezel, "Kent Konseyi olarak önümüzdeki günlerde Karadeniz Ereğli'de kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü yöneticileri, muhtarlarımız ve halkımızın da katılımı ile geniş kapsamlı bir toplantı düzenlemeyi ve bu toplantıda Ereğli'mizin sorunlarını masaya yatırmayı hedefliyoruz. Ayrıca gerek okullarımızda gerekse değişik toplantı alanlarında uyuşturucu başta olmak üzere çeşitli konularda paneller dü zenlemeyi planlıyoruz. Bu tür etkinliklerimizi önümüzdeki günlerde arttırarak sürdüreceğiz" dedi.
Çalışma Grupları yeralan Başkan, Başkan Yardımcısı ve Saymanlar çalışma koşulları ile ilgili sorular yöneltti.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.