KURA İLE 150 KİŞİ ALINACAK

Tarih: 2012-10-03 00:00:00

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen çalışma programı kapsamında 150 kişinin toplum yararına işe alınacağı bildirildi. Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 150 kişinin Top

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen çalışma programı kapsamında 150 kişinin toplum yararına işe alınacağı bildirildi.

Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 150 kişinin Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında işe alınacağı bildirildi.
Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen Toplum Yararına Çalışma Programı Kapsamında 150 kişilik okulların temizliği, bakım onarımı ve çevre düzenlemesini içeren asgari ücret ile geçici işçi çalıştırılacağı kaydedildi.
Alınacak işçiler için aranan niteliklerde ise Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü'ne kayıtlı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Son 6 ay içinde Türkiye İş Kurumu'nun düzenlediği programlara katılmamış olmak.
Emekli, malul, dul ve yetim aylığı ile sakat maaşı almama. Çalıştırılacağı ilçe faaliyet alanında ikamet ediyor olmak. İşi yapmasına mani özrü bulunmamak şartları aranıyor.
İşin nitelikleri ise İşin süresi 8.5 ay 257 takvim günüdür. Sosyal Güvence primleri ödenecektir. Müracaatlar 1 Ekim 2012 tarihinde başlayıp 10 Ekim 2012 tarihinde 17.00'ye kadar şahsen Merkezde İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ilçelerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine yapılacaktır.
Gelen müracaatlar sonucu 13 Ekim 2012 tarihinde saat 11.00'de noter huzurunda kura çekilerek katılımcılar belirlenecektir. Kura sonucu kazananlara idarece bilgi verilecek olup, sonuçları ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nce ilanen duyurulacaktır.
Kura sonucunda kazananlar 15 Ekim 2012 günü en geç saat 08.00'e kadar kazandığı okula aile durum bildirimi, sağlık raporu, sabıka kaydı, kimlik asılları ve fotokopileri ile birlikte başvurmaları gerekmektedir denildi.
Noter Kurasının ise 13 Ekim 2012 Cumartesi günü saat 11.00'de Merkez İlçe Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlükleri'nde çekileceği bildirildi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

garibanlık bu :

Hem geçici işçi hemde ASKARİ ÜCRET HEMDE KURA İLE ADALETE BAKARMISIN bu nedir allah aşkına son zamlardan haberiniz varmı açlık sınırından haberiniz varmı türk insanı insan gibi yaşamayı haketmiyormu . Size sesleniyorum eyyyy yetkililer bırakın kendi rantınızı kendi eşinizi dostunuzu bırakın bırakında bıraz da halk insan gibi yaşasın . Askari ücret nedir allah aşkına bu nasıl zihniyet aslında sizde kabahat yok büyük kabahat halkımızda . Sizleri oraya seçerken ülkeyi yönetin diye seçti kesenizi veya eşinizi dostunuzu bir yerlere getirin diye degil. ÖZEL SEKTÖRLERDE TAŞÖRON FİRMALARDA ÇALIŞAN NİCE İNSAN AÇLIK SINIRINDA ASKARİ ÜÇRETLE GEÇİNMEYE ÇALIŞIYOR TÜRK MİLLETİ AÇ ARKADAŞ . İNSAN GİBİ YAŞAMAK TÜM İNSANLIĞIN OLDUGU GİBİ TÜRK MİLLETİNİNDE HAKKI . ŞUDA BİR GERÇEK ÜÇ KURUŞA MUHTAÇ ETTİĞNİZ İNSANLARA BİDE KURA İLE İŞ VERİYORSUNUZ . FAKAT BU MİLLET BİR GÜN BUNUN HESABINI SİZLERE SANDIKTA SORACAK.. SİZ HİÇ TASALANMAYIN HERKES EKTİĞİNİ BİÇER BU DÜNYADA

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.