LAFARGE KARİYER GÜNLERİNDE!..

Tarih: 2013-04-19 00:00:00

20 yılı  aşkın süredir  Batı Karadeniz Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Lafarge Ereğli Çimento, sosyal sorumluluğunun bir parçası olarak yakın çevrede bulunan okullar ile işbirliğine devam ediyor. Daha önce öğrencilerin teoride öğrenmiş oldukları bilgil
20 yılı  aşkın süredir  Batı Karadeniz Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren Lafarge Ereğli Çimento, sosyal sorumluluğunun bir parçası olarak yakın çevrede bulunan okullar ile işbirliğine devam ediyor. 
Daha önce öğrencilerin teoride öğrenmiş oldukları bilgileri pratikte görebilme imkanı sağlayarak kapılarını BEÜ öğrencilerine açan Lafarge Ereğli Çimento, bu sefer Bülent Ecevit Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünün  düzenlemiş olduğu kariyer günleri etkinliklerine katılarak üniversitelere desteğini sürdürdü. Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Lafarge Ereğli Çimento Genel Müdürü Merter Gençer, Satış Müdürü Barış Kolsuz ve Kalite ve Çevre Sorumlusu Serkan Köktürk Çimento Sektörü ve sektördeki kariyer imkanları konusunda öğrencileri bilgilendirdi.Seminerde, Dünya'da ve Türkiye'de Çimento Sektörü hakkında bilgi verilirken, Lafarge'ın 68 ülkede çimento ve agrega/beton faaliyet alanları ile birlikte Lafarge Ereğli Çimento tanıtıldı. Çimento şirketlerindeki organizasyon yapısı, bu yapıda öğrencilerin ileride alabilecekleri görevler anlatılırken, sektör olarak öğrencilerden kendilerini çalışma dünyasına nasıl hazırlamaları gerektiği, sektörün yeni başlayan çalışanlardan beklentileri belirtildi. Aynı zamanda Genel Müdür Merter Gençer'in, Satış Müdürü Barış Kolsuz'un ve Kalite ve Çevre Sorumlusu Serkan Köktürk kariyer aşamaları örnek olarak işlendi. Seminer öğrenciler ile gerçeleştirilen soru cevap bölümü ile sona erdi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.