LİDERLİĞİN SIRLARI

Tarih: 2011-12-03 00:00:00

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından Liderlik Okulu semineri düzenlenecek.   Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Zonguldak Bölge Müdürü Musa Alan, genel müdürlük tarafından 20 Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 109 Yurt Müdürlüğü'n

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından Liderlik Okulu semineri düzenlenecek.

 

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Zonguldak Bölge Müdürü Musa Alan, genel müdürlük tarafından 20 Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 109 Yurt Müdürlüğü'nde Liderlik Okulu konulu seminer düzenleneceğini söyledi. Alan, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü'nce 20 Bölge Müdürlüğü'ne bağlı 109 Yurt Müdürlüğü'nde 'Liderlik Okulu' adı altında seminerler düzenlenecektir. Kurum Yurtlarında barınan öğrencilerin, motivasyonu yüksek, zamanı iyi yöneten, özgüveni artmış, başarıya odaklanmış, değişime ve çağa ayak uyduran ve sosyal iletişimi güçlü bireyler olarak gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenecek olan bu seminerlerin ilki (Hafıza Teknikleri ve Kolay Öğrenme) 12 Aralık 2011 tarihinde Bölge Müdürlüğümüze bağlı Zonguldak Öğrenci Yurdu'nda, 13 Aralık 2011 tarihinde Bartın Öğrenci Yurdu'nda, 14 Aralık 2011 tarihinde Karabük Öğrenci Yurdu'nda, 15 Aralık 2011 tarihinde de Karabük Bahaddin Gazi Öğrenci Yurdu Müdürlüğü'nde yapılacaktır. 2012 yılı Ocak ayı itibarıyla da dönüşümlü olarak, Etkili İletişim ve Beden Dili, Zaman Yönetimi ve Liderlik, Başarı ve Motivasyon konularında yurtlarımızda barınan geleceğin liderleri öğrencilerimizin yetiştirilmesi için seminerler verilecektir dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.