MEMUR-SEN'LİLERE YÜKSEK LİSANS DAVETİ

Tarih: 2012-09-08 00:00:00

Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, yüksek lisans çalışmalarının sonuçlandığını söyledi. Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada, Memur-Sen üyesi olan bütün arkadaşları bu yüksek lisans programlarına katılmaya dave

Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, yüksek lisans çalışmalarının sonuçlandığını söyledi.

Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada, Memur-Sen üyesi olan bütün arkadaşları bu yüksek lisans programlarına katılmaya davet ettiklerini belirtti. Aşkar, Uzunca bir süredir üzerinde Memur-Sen'in çalıştığı ve YÖK nezdinde çalışmalarını yürüttüğü yüksek lisans çalışmalarımız sonuçlanmış durumdadır. Önümüzdeki aydan itibaren Memur-Sen üyelerinin yüksek lisanslı hale getirmek için örgün eğitim kapsamında çalışmalara başlamış durumdadır. Bildiğiniz gibi artık günümüzde lisans eğitimi yetmemekte olup lisan eğitiminin üzerine yüksek lisans ve doktora çalışmaları aranılan özellikler olmuştur. İşte bunu büyük göz önünde bulunduran Memur-Sen'imiz bu amaçla özellikle eğitim ve sağlık alanında yüksek lisans çalışmalarını başlatmış, eğitimde eğitim yönetimi ve denetimi, sağlıkta da sağlık konuları işletmeciliği ve bunların yanında da işletme, halkla ilişkiler ve yerel yönetimler alanında yüksek lisans çalışmalarını başlatmıştır. Bütün bunları yaparken Memur-Sen'in temel amacı ve ortaya koyduğu temel işlev üyesini düşünen ve üyesi ile düşünen akademik hizmet sendikacılığı anlayışıdır. Bu amaçla yüksek lisans anlaşmasını imzalayan Memur-Sen illerde de yüksek lisans çalışmaların başlatmıştır. Memur-Sen üyesi olan bütün arkadaşlarımızı bu yüksek lisans programlarına katılmaya davet ediyoruz. Özellikle burada bir hususu belirtmem gerekiyor. Bu yüksek lisans programlarına katılacak olan arkadaşlarımız birinci şart olarak Memur-Sen üyesi olması gerekiyor. Bunun haricinde istenilen belgeler ise birincisi lisans diploması bunun yanında üniversiteden alacağı not belgeleri, 2 adet resim ve ön başvuru belgesi ile Memur-Sen'e başvurmaları yeterli olacaktır. 1 yıl boyunca da devam edecek olan bu yüksek lisans programlarımızda, üyelerimize 4 bin 400 TL'lik bir ücret ve bunu da 10 eşit taksite bölmek şartıyla vereceğimizi buradan bir kez daha duyuyorum dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.