MHP YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMA

Tarih: 2012-02-19 00:00:00

MHP Kdz. Ereğli ilçe kongresinin eliri bir tarihe ertelenmesiyle ilgili tartışmalar muhalif kanat ve yönetim kurulu tarafından ayrı ayrı değerlendirildi. Kdz. Ereğli ilçe yönetim kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, kongrenin ulaşım şartları nede

MHP Kdz. Ereğli ilçe kongresinin eliri bir tarihe ertelenmesiyle ilgili tartışmalar muhalif kanat ve yönetim kurulu tarafından ayrı ayrı değerlendirildi.

Kdz. Ereğli ilçe yönetim kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, kongrenin ulaşım şartları nedeniyle ertelendiğine vurgu yapıldı.

 

Erteleme kararından sonra olayla ilgili bazı nahoş açıklamaların yapıldığına dikkat çeken ilçe yönetim kurulu, Bir takım eski yöneticilerinde içerisinde olduğu iftar yemeği adı altında yapılan toplantıları organize eden ve partimizin haricinde başka partilerden de çıkar beklentisi içerisinde kucak açan ve onların güdümünde hareket eden, MHP'li olmayan Belediye Başkanlarının peşinden koşan ve ÜLKÜCÜ' lükten geçinen bir takım şahıslar durumdan vazife çıkararak gazetelere ve internet sitelerine açıklamalar yaparak, MHP'ni karalayıcı beyanlarda bulunduklarını görmekte ve üzülmekteyiz. Bu kişiler, kongrenin ertelenmesini, hava şartlarından değil muhaliflerin çalışmalarından kaynaklandığını ve partiden istifaların olduğu hikayesini yayıp. Partimizde bir hizipleşmenin olduğu anlayışını hakim kılmaya çalışmaktadırlar dedi.

 

MHP yönetim kurulu yazılı açıklamasına şöyle devam etti:

 

Kongrelerimizde daha öncede iki liste ile seçim yaptığımız bu şahıslar tarafından iyi bilinmektedir.  Biz her arkadaşımızın teşkilatımıza hizmet etme yarışı noktasında, ilçe başkanlığı yapma hakkı ve yeteneği olduğunu basın aracılığı ile duyurmuştuk. Teşkilatımıza hizmet etmek adına yola çıkan Aday olacak arkadaşımıza desteğimiz sonsuzdur. Partimiz BİRLİK, BERABERLİK VE KARDEŞLİĞİN hakim olduğu bir partidir. Bu ilkemizi bu şahısların iyi öğrenemediğini ve partimize zarar verecek gereksiz beyanlarla hem kendilerini komik duruma düşürmekte hem de partimize zarar verebileceklerinin farkında olmadığını görüyor ve üzülüyoruz.

Günümüzde milletimizin kutsallarına saldırılarının olduğu, Gençliğe hitabenin ALLAH KELAMI OLMADIĞI gerekçesi ile tartışmaya açıldığı bu günlerde birilerinin güdümü ile hareket eden ve Partimize zarar verecek oluşumlara bilerek veya bilmeyerek hizmet eden şahıslara sesleniyoruz.

Bizi beklesinler, en kısa sürede Başbuğumuzun ve Genel Başkanımızın belirlediği yolda  DAMARLARIMIZDA Kİ ASİL KANDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE GELDİĞİMİZİ ÇOK İYİ BİLSİNLER.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

KENAN ŞAHİN-2 :

Ama sizler; CHP kongrelerine gidip oralarda CHP delegeleri üzerinde korku ve panik yaratmayı, Suç işleyen ve hapis yatması gerekirken (aylık eski parayla 1 milyon lira) haraç alınmasını, Kamu ihalelerinde insanlara baskı yaparak rekabeti ortadan ihalenin kamu aleyhine sonuçlanmasını, İcra ihalelerinde vatANDaşın arsalarını ucuza kapatılmasına yardımcı olmayı, Size karşı çıkan insanları örgütçülerle işbirliği yapmakla suçlamayı, kendi reklamınızı yapmak için Ereğli’yi PKK’lılar bastı diye ERGENEKON kapsamında KAOS olaylarının fitilini ateşlemeyi, Koas oluşmasını sağlamak için Türk Metal Sendikasının önünde Belediye başkanı adına eylem yapmayı ve Ereğlimizi Kaosun içine sokmayı, Ereğli’nin son 50 yılına damgasını vuracak bir hareketin içinde olma düşüncelerini benimseyebilirsiniz? Ama bu hareketler ve düşünceler ÜLKÜCÜLÜK adına yapılamaz ve ÜLKÜCÜ terbiye almış hiçbir arkadaşımızda bunlara müsaade etmez ve edemez. İşte sizlerden ayrıldığım nokta burasıdır. Şimdi sizler gidin beni mahkemeye verin. O zaman bakın yanımda KAOS ORTAMI YARATMAK İÇİN karşılıklı döğüştüğünüz. TKP’li Gençler mi yanımda olacak?

KENAN ŞAHİN-1 :

Görüyorum ki iş Şirazesinden çıkmış. Parti küçüldü, küçük olsun benim olsun mantığı hakim diyorsunuz? Seçim dönemlerinde barajı geçersek BAHÇELİ gitmez. Diyenler KİMLERDİ? Abi bu kadınla işler yürümüyor. Bizi dinlemiyor. Bizler artık çalışmayacağız diyenler kimlerdi. Ülükücü kardeşlerime sesleniyorum. Ereğlide, çayocağı, kömürocağı, taşocağı, kum ocağı ile Ülkü Ocaklarını birbirine karıştıranlar, Ülkesinin bekasından başka bir şey düşünemeyen ÜLKÜ OCAKLARI’ nı YENİÇERİ OCAĞI’ na döndürmek istediler ama başarısız oldular. ÜLKÜCÜLER kendi bekalarını düşünerek hiçbir eylemin içerisinde olmaz ve olmamalıdır. Onlar “Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.” İlkesini şiar edinmişlerdir. Analizci bir zekaya sahiptirler, asla başkalarının güdümüne girmezler, Ocağın adını kullanarak tefecilerin korumalığını yapmazlar, maddi çıkar için belirli oluşumların içerisine girmezler, kendi bekaları için arkadaşlarına ve hele davalarına asla zarar veremezler. Seçim döneminde abi “ne kadar para ayırdın genel merkezde senin için sıralamada kulis yapalım” diyemezler. Geyri meşru olayların içerisine giremezler, başkalarının zaaflarından faydalanıp onları korumak adına haraç alamazlar. İhale takipçileri ile işbirliği yapamazlar. Fakir fukara, garip grubanın hakkına sahip çıkarlar. Tüysüz yetimin hakkını yemezler yenmesine de müsaade etmezler. Benim anlayışım budur.

KENAN ŞAHİN :

C.E. adlı arkadaşa bu hastanede olay çıkarması aklını sen mi vermiştin? O şahıs 5 kasım 2005 günü seni cep telefonundan arayarak, hastaneye olay yapmak için gelmişti ve kısmende başarılı oldu. Olay emniyete intikal ettiğinde sende 03.15 sularında soyadı ÖZCAN olan arkadaşını cep telefonundan aramıştın. Arkadaşın ise Ankara’ da tahminime göre Bakanlıkların birinde bürokrat olarak çalışan soyadı Özcan olan akrabasını 0312 kodlu sabit telefonundan 03:30 da aramıştı. Hep olayın arkasında kimler vardı ye düşündüm ama sen fotoğrafı ortaya koydun. 1 nisan 2007 tarihleri sana bir şey hatırlatıyor mu? Hani Ereğli’deki gençleri “PKK’lılar Ereğli’ yi bastı” diye TKP’li gençlere saldırtmadın mı? Ereğli’de birilerinin güdümü ve yönlendirmesiyle, İSİM yapmak ve KAOS ortamı oluşturmak ve bu ortamdan NEMALANMAK isteyen sen ve senin gibiler değil midir? Türk METAL sendikasına saldıranların elebaşı sen değimlisin? kendini bir yerlere pazarlamak mı istiyorsun?

mantarla şişe :

Bak başkan bu basın açıklamANDa hedef aldığın kişiyle sadece sen değil ereğlinin yarısı uğraşıyor orada sadece o yoktu neden diğerleri değilde o diğerlerine cesaretinmi yok yoksa okadar uğraşan varken bana fırsat bulamazmı zannediyorsun ben uğraşanların akıbetini yakından gördüm sen onla uğraşanların yanında en cücesi kalırsın.sen oğlunla uğraş önce önce analık görevini yerine getir kimseye cıkıp gaz verme bırak evlensin hayatına baksın siz zorla onu sokağa indireceniz ama sonra kendiniz sokağa inemeyeceksiniz sadece size değil hasımlık yapmaya çalışan herkese sölüyorum akıllı olun uyuyan aslanı uyANDırmayın.bu uyanırsa önce kendını parçalar siz kANDan korkup kaçarsınız.

kadir duran :

Once Talat Baskan ve genc bozkurtlar yonetiminde guclu bir MHP Eregli Ilce Teskilati sonra 2014 yerel secimlerinde Ereglide sevilen bir belediye baskan adayiyla belediye baskanliginda MHP Zaferi.Ereglide MHP iktidari.2014 e HAZIRMISINIZ.BIZ HAZIRIZ.2014 YEREL SECIMLERDE EREGLIDE MHP GELIYOR

KENAN ŞAHİN :

YAHU BU KADAR ALÇAKLIK ÜLKÜCÜLÜKTEN GEÇİNENLERE YAKIŞIR. 20.02.2012 O9:38:13 TE YAPILAN YORUM ŞAHSIMA AİT DEĞİLDİR. YAPANI KINIYORUM. BU TÜR ONURSUZLUKLARA TEVESSÜL EDENLERİ DE KINIYORUM. SİZ NE ZAMANDIR ÜLKÜCÜLÜKTEN GEÇİNMEYE BAŞLADINIZ. AKIL HOCANIZ KİMLERDİR. LÜTFEN TERBİYELİ OLUN. DİKKAT ETTİĞİM SUBAŞI RUMUZUNA YORUMDAN SONRA BÖYLE BİR YAZI YAZILMASI ABESLE İŞTİGALDİR. SİZLER TALAT ŞEKERİN ARKASINA SIĞINAN AMA ORTAYA ÇIKAMAYACAK KADAR ZAVALLILARSINIZ.

Kenan şahin :

Ulkucu arkadaslarımdan ozur dılıyorum benı dıkate bıle almayın yasım gelmıs kılomda cok oyuzden ne dedıgımı bılmıyorum cok ozur dılıyorum

adem :

Kenan şahin sen abi olsaydın kardeşlerinin ideaallerine saygı duyardın,ülkücü olsaydın 10senedir MHP'ni itibarsızlaştırmış olanların karşısında olurdun yine sapkın düşüncelerle olayları farklı yerleri çekmişsin sen abilik yap eleştiriyi bırak burada yazılanlar MHP'ye zarar verir abiysen arkadaşların yüzüne söylersin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.