MUHTAÇ ASKER AİLELERİNE YARDIM

Tarih: 2013-04-22 14:19:00

Ereğli Kaymakamlığı, Muhtaç Asker Ailelerine Yardım başlatıldığını açıkladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından 16 Nisan 2013 tarihinde yardım programı doğrultusunda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Müdürlüğü Bütünleşik Sosyal Yardım Hizmetleri Bilgi sisteminde gerekli modül yazılımı çalışmalarının başlatıldığını duyuruldu.

Ereğli Kaymakamlığından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklama şu şekilde: 

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Muhtaç Asker Ailelerine Yardım Programının başlatıldığı açıklanmıştır. Bu doğrultuda Genel Müdürlüğümüzce Bütünleşik Sosyal Yardım Hizmetleri Bilgi Sisteminde gerekli modül yazılımı çalışmalarına başlanmıştır. Ayrıca askerlik bilgilerinin Milli Savunma Bakanlığından online olarak temin edilmesine yönelik görüşmeler sürdürülmektedir. Ancak bahse konu çalışmaların Haziran 2013'te sonuçlanması öngörülmekte olup; bu tarihe kadar muhtaç asker ailelerinin mağdur olmaması için Vakfımızdan temin edilecek dilekçe ile başvurular alınmaktadır. Söz konusu dilekçeler Vakıflarımızca muhafaza edilecek olup; Modül çalışmalarının tamamlanmasının ardından sisteme girilecektir. Fon Kurulu'nca usul ve esasların belirlenmesine müteakip, alınan başvurular Mütevelli Heyetlerince değerlendirilecek olup; kabul edilen yardımlara ilişkin ödemeler sistem üzerinden Genel Müdürlüğümüzce kişilerin hesaplarına aktarılacaktır

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

kurtaran :

akillere ve sürece tepki göstermesinler diye ağızlara sürülen bir parmak rüşvet.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.