MUHTARLAR BİLGİLENDİRİLDİ

Tarih: 2011-10-29 00:00:00

Zonguldak Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Remziye Pınarcık, muhtarları bilgilendirdi.Genel Maden İşçileri Sendikası Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Türkiye Muhtarlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Şerafettin Nas'ın yanı sıra muhtarla
Zonguldak Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Remziye Pınarcık, muhtarları bilgilendirdi.
Genel Maden İşçileri Sendikası Salonu'nda gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısına Türkiye Muhtarlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Şerafettin Nas'ın yanı sıra muhtarlar katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Şerafettin Nas, Mahalli İdareler ve Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü ile ilgili artık oturumlar başlamak üzeredir. Özcan Ulupınar biliyorsunuz komisyon üyesidir. Bizden yeniden yapılandırma anlamında bir dosya istedi. Sanıyorum bunu bayramdan sonra gündeme taşıyacaktır. Bununla birlikte Köy Kanunu devam ediyor. Birinci, ikinci ve üçüncü çalıştay bitti. Hem Mahalli İdareler Genel Müdürlüğü'ne hem de Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü'ne sosyal anlamda muhtarlarımızın özlük haklarıyla ilgili çalışmaları rapor halinde sunacağız. Muhtarlarımızın kamu kurumları ve belediyeler ile olan sıkıntısını biliyoruz ve hep yaşadık. Vatandaş bunu genelde muhtarlara mal ediyor. Muhtarlarımızın sorumluluk altında olduğunu biliyor. Haklı da,  Zonguldak Belediyesi ile görüşme yaptık. Muhtarlarımız sırayla çağırılarak mahallelerindeki sorunlar dinleniyor ve 2012 yatırım programına alınmaya çalışılıyor. Bu sıkıntılar sadece Zonguldak ile ilgili değil bütün belediyelerde böyle, o belediyelerin de büyük sıkıntıları var.
Bu gün de Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Remziye Pınarcık, sizlerin so-runlarını dinleyip üslerine aktaracak diye ko-nuştu. Daha sonra Nüfus ve Vatandaşlık İl Mü-dürü Remziye Pınarcık, muhtarları bilgilendirdi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.