MUHTARLARDAN SİYASİLERE MUHTIRA

Tarih: 2011-01-10 00:00:00

Seçimden seçime ziyaretlerine gelen siyasilere “gelmeyin” çağrısında bulunan Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Başol, ilçede sivil toplum örgütleri başta olmak üzere ilçe yöneticilerin Kdz.Ereğli’nin İl olması konusunda birlik içerisinde hareket etmesi

Seçimden seçime ziyaretlerine gelen siyasilere “gelmeyin” çağrısında bulunan Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Başol, ilçede sivil toplum örgütleri başta olmak üzere ilçe yöneticilerin Kdz.Ereğli’nin İl olması konusunda birlik içerisinde hareket etmesi gerektiğini söyledi.

Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, Kdz.Ereğli’nin öncelikli sorunlarının başında “İl” olması için ilçe genelinde birlik ve beraberliğin sağlanması gerektiğini sivil toplum örgütleri başta olmak üzere yöneticilerin de üzerlerine düşen görevi yerine getirmesini istedi. Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye hazır olduklarını ve taşın altına her zaman ellerini koyacaklarını belirten Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şakir Başol, seçimden seçime ziyaretlerine gelen siyasi partilere de tepki göstererek, “Gelmeyin” dedi.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Gazetemiz muhabirinin, “Siyasetçiler seçimden seçime mi sizleri ziyarete geliyor?” sorusuna, “Valla arayanlarda çok oluyor seçimden seçime de gelenler de çok oluyor. Bizi sık sık arayıp ziyaret edenlere biz gerçekten Kdz.Ereğli Muhtarlar Derneği olarak teşekkür ediyoruz. Belediye başkanı olsun Milletvekili olsun teşekkür ediyoruz. Seçimden seçime gelip de bizi arayanlar bizi adam yerine koymayanları bizde adam yerine koymayacağız zaten de gelmesinler” sözleri ile konuştu.

“ÇOKTAN HAKETTİK”

Başkan Başol’un gündeme ilişkin diğer açıklamaları ise şu şekilde; Kdz.Ereğli büyüyor ve gelişiyor. Bartın ve Karabük İl oldu ama ne hikmetse Kdz.Ereğli mükafatlandırılmadı aksine cezalandırıldı. Yıllardır siyaset yapanlar Kdz.Ereğli'yi cezalandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu bölge halkı bu bölge insanı İl olmayı çoktan hak etmiştir. Ülke ekonomisine sağladığı katkıların bile yarısını alamayan Kdz.Ereğli için artık herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli.

ÖZVERİ İLE ÇALIŞILMALI

Önümüzde yaklaşan seçimler var. Bizleri gerçekten kucaklayacak sorunlarımızın çözümü için özveri ile çalışacak vekillere ihtiyaç olduğunu belirtmek istiyorum. Bilindiği gibi Kdz.Ereğli ekonomik krizden en fazla etkilenen ilçelerden biridir. Bu sıkıntıları aşmamız için, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve diğer platformlarda temsil edecek vekillere ihtiyacımız olduğu bir gerçektir. Kdz.Ereğli’nin İl olması için artık ilçe de bir alt yapı çalışmaları başlamalı birlik ve beraberlik kurularak önemli adımlar atılmalıdır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Armutlucumali :

Sayın BAŞOL Seçimler yaklaşırken seçimden seçime sesiniz çıkmasın Ereğli'den Devrek'e yolculuk yaptıysanız Armutlucma ve Çaylıoğlu'ndan geçtiyseniz seçimden seçime değil şimdiye kadar köy muhtarlarını toplayıp Ereğli'nin hiç bir Vilayet'e uğramadan ANKARA'ya ulaşan yolunu yaptırmak için şimdiye kadar nerdeydiniz sizdemi seçim havasına girdiniz Armutlucuma yada Çaylıoğlu ANKARA ilçelerinin köyü değil herhalde; hiç bir vilayete uğramadan ANKARA ulaştıklarına göre

ilker :

Sn başol sizn muhtarlar derneği dediğiniz dernek ne iş yapar bilen yok. Kaldı ki siz toplum mühendisliği yapmaya çalışıyorsunuz.Zoguldak sadece ereğliden mi ibaret?siz sadece kendi istediğiniz adayın vekil olması için içinizdeki niyeti ortaya koymaya çalışıyorsunuz.herkes sizin gibi düşünmeye mecbur değil ki sn başol.planınız tutmayacak

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.