NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN UYARI

Tarih: 2011-05-28 00:00:00

Kdz. Ereğli Nüfus Müdürlüğü kesinleşmiş ama ödenmemiş borçlarla ilgili 31 Mayıs’ın son tarih olduğu konusunda vatandaşları bilgilendirdi. Bu konuda yapılan uyarı şöyle: 25 Şubat 2011 Tarihli ve 27857 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe

Kdz. Ereğli Nüfus Müdürlüğü kesinleşmiş ama ödenmemiş borçlarla ilgili 31 Mayıs’ın son tarih olduğu konusunda vatandaşları bilgilendirdi. Bu konuda yapılan uyarı şöyle: 25 Şubat 2011 Tarihli ve 27857 sayılı mükerrer Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren 6111 sayılı "Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası ve Diğer Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında" Kanun ile ilgili olarak; kanun kapsamına giren 31 Aralık 2010 tarihinden (bu tarih dahil) önce verilen ve kanunun yayımlandığı tarih itibariyle kesinleştiği halde ödenmemiş veya ödeme süresi geçmemiş ya da dava açılmış veya dava açma süresi geçmemiş olan adrese ilişkin idari para cezalarının yeniden yapılandırılarak ödemesi mümkün bulunmaktadır. Belirtilen Kanun kapsamına giren idari para cezalarını yapılandırmak isteyen vatandaşlarımızın, 31 Mayıs 2011 tarihine kadar Vergi Dairesi Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.