ÖNDER'E KUTLAMALAR SÜRÜYOR

Tarih: 2014-04-23 12:05:00

 22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan Gazeteniz ÖNDER, bugün yeni bir yayın yıldönümüne ulaşmanın coşkusunu  her zaman olduğu gibi okurları ile paylaşıyor. Kutlama telefonları, mesajları şu şekilde:   EREĞLİ KAYMAKAMI İBRAHİM ÇAY Kdz. Er

 22 Nisan 1992 yılında yayın hayatına başlayan Gazeteniz ÖNDER, bugün yeni bir yayın yıldönümüne ulaşmanın coşkusunu  her zaman olduğu gibi okurları ile paylaşıyor. Kutlama telefonları, mesajları şu şekilde:

 

EREĞLİ KAYMAKAMI İBRAHİM ÇAY

Kdz. Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay, gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümü nedeniyle gönderdiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:  “Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor başarılı ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum”

 

KARAELMAS GAZETECİLER DERNEĞİ

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu kutlama mesajında şöyle dedi:

"Zor koşullar altında görevini yürüten yerel medyamızda 22 yıllık sürede ayakta kalabilmek kadar gazeteciliğin etik değerlerini koruyabilmek de zordur. Bu değerleri layıkıyla yerine getirmeye çalışan, kamuoyunu aydınlatmak ve bilgilendirmek amacıyla haber alma ve yayma görevini yerine getiren bölgemiz gazetelerinden Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılarınızın devamını dileriz.”

 

GAZETECİ AYDIN ARSLANYILMAZ

Pusula Gazetesi Yayın Koordinatörü ve Karaelmas Gazeteciler Derneği Denetim Kurulu Başkanı Aydın Arslanyılmaz kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: Bir dönem gururla çalıştığım, bölgenin güçlü yayın organlarından Ereğli Önder Gazetesi’nin 22’nci yayın yılını kutlar, başta Bozkuş ailesi olmak üzere çalışanlarına başarılarının devamını dilerim”

 

DOKTOR RECEP ERDOĞAN

Demokratik Sol Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Ereğli Devlet Hastanesi doktorlarından Recep Erdoğan kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor başarılar temenni ederek sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

KANDİLLİLİLER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Dernek Yönetim Kurulu gönderdiği kutlama mesajında, “Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum” görüşlerine yer verdi.

 

MERT AYBARS

MESE İletişim Danışmanlığı’ndan Mert Aybars kuruluş yıldönümü nedeniyle gönderdiği kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: “Ereğli Önder Gazetesi' nin kuruluş yıl dönümünü kutlar, güzel haberler ile dolu daha nice mutlu yıllar dilerim. Saygılarımla”

 

DEMOKRAT HÜSEYİN AKSAKAL

Demokrat Gazetesi muhabiri Hüseyin Aksakal’da telefonla arayarak gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümünü kutladı. Aksakal, “Önder Gazetesi bölgenin önemli gazetelerinden bir tanesidir. Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor başarılı yayıncılık anlayışınızın devamını temenni ediyorum” dedi.

 

TELEKOM MÜDÜRÜ KADİR UZUN

“Yayın hayatına başladığınız 22 Nisan 1992 tarihinden bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren Önder Gazetesinin tüm yönetici ve çalışanlarını kuruluş yıldönümünüz vesilesiyle tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim”

 

KDZ.EREĞLİ BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YÖNETİMİ

Dernek Başkanı Tarkan Adik, kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: “Bölgemizin takip edilen ve gelişmeleri tarafsız objektif olarak okuyucuya aktaran Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor daha nice başarılı yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum”

 

AYHAN AYDOS

Bir dönem köşe yazarlığı radyo programcılığı yapan Ayhan Aydos: “Kurulduğu günden bu yana Ereğli'de sorumlu yayıncılık anlayışı sergileyen, ilçemizin ve bölgemizin sorunlarını duyurmada kamuoyu oluşturan, tarafsız, ilkeli ve doğru habercilik konusunda taviz vermeden yaptığı yayınlarla, basın camiası içerisinde kendisine saygın bir yer edinen ÖNDER Gazetesi’nin 22. kuruluş yıldönümünde gazetenizin yöneticilerini, Zaman zaman yer aldığım yazı işleri ailesini ve yazar kadrosunu kutluyorum. Kendisine özgü bir anlayışla sunduğu dizaynını ve zengin içeriğini yıllardır beğeniyle takip ettiğimiz ÖNDER Gazetesi’nin nice yıllar yayın hayatına devam etmesini diliyor, yayında emeği geçen tüm çalışanlarınıza başarılarının devamını diliyorum”

 

HABER HAYAT-DOĞAN GÖNÜLLÜ

“Önder Gazetesi gerek sürdürdüğü yayın politikaları, gerekse sahip olduğu insan kaynakları ve teknolojik yatırımları ile bölgemizde hep örnek olmuştur, okul olmuştur. Önder Gazetesi, yeri geldiğinde toplumu “bilgilendirme”, yeri geldiğinde kamuyu “denetleme”, kimi zamanda etik değerler dahilinde tüm bu demokratik güçleri “yönlendirme” işlevini başarı ile yerine getirmekte, karşılığında hak ettiği “güvenilen ve çok okunan gazete” olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin  ‘Türkiye Gazetecileri Hak ve Sorumlulukları Bildirgesi’ çerçevesinde yayın politikasını sürdüren ve her kesimin gözü, kulağı ve sesi olma çabası içindeki gazetenizin 22. kuruluş yıldönümünü kutlar, refik kavramı içerisinde daha nice başarılı yayınlar dileriz”

 

KUTLAMA MESAJI GÖNDERENLER

Karaelmas Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Çetin Özdemir, Durmuş Sevindik, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkan Danışmanı Turan Oral, Antalya’da Dünya Gazetesi’nden gazeteci Fikri Cinokur, Kdz. Ereğli Demokrat Gazetesi’nin eski elemanlarından İstanbul’dan Sevgi Çeçen Yakar, Sahil Gazetesi İmtiyaz Sahibi Serpil Demir, İS-RA Güvenlik Sahibi Saim Akyol, Yanık Otomotiv, Foto Beyza, Adana’dan gazeteci İbrahim Başkan, Zonguldakspor Taraftarlar Birliği, Güler Erdoğan, Kenan Çubukçuoğlu, Hülya Yağız Kara, Hakan Tekin, Metin Koçak, Rüstem Erdoğan, Nazik Filiz Akın, Ercan Yılmaz, Aydın Arıcı, Kenan Kars, Muharrem Sağlam, Dernek Kuyder, Puruz Aldemir, Naci Ferhat Altınok, Bayram Taş, Aynur Sürmeneli Tavşan, Burhan Küçük, Orhan Kutlu, Selahattin Boran, Levent Aktepe, Ahmet Öztürk, Recep Sarıkaya, Perihan Yavuz, Çelik Ticaret Yapı Malzemeleri,  Sevim Kalafat, Mustafa Metin Erimez, Serdar Şengün, Ayşe Bekar, Çiçek Kocaman, Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammed Ali Ateş, Mustafa Kayacan, Mustafa Karagöz, Serdar Davulcu, Gizem Kara, Sertan Kuzu, Mehmet Altay, Kerem Sabri Gül, Engin Zaman, Mustafa Türkyılmaz, İbrahim Çelik, Hakan Akgün, Nur Keserci, Abdullah Demir, Mine Bayol Özbek, Mustafa Öztürk, Müzeyyen Varlık, Gazeteci Kerem Beyer, Alara Çağlar, Aykut Koç, Yavuz Akçakese, Abdülkadir Akyürek, Gazeteci Hasan Haşıl, Burak Sarı, Musa Erdoğan, Radar Sürücü Kursu, Aslı Öz, Ayşegül Şahin Kurt, Altıner Kalafat, Fatma Gültekin, Emine Bozkurt, Yakup Ulupınar, Serdar Gelen, Zafer Oktopçu, İhsan Satıcı, Fahri Saka, Necdet Erçetin, Fahri Özdemir, Erdoğan Kutlu, Rahmi Kalay, Nilay Suvardar, Muharrem Karabulut, Ahsen Yazıcı, Ereğli FM Personeli, Ersin Uzun, Şükran Yıldız, Günden Gazetesi Muhabiri Şaban Atalay, Cem Öztürk, Faruk Kesim, Canan Yaldız, Selahattin Turan, Akın Bodur, Emel Kıran, Bülent Çırpan, Selim Özekşi, Recep Civelek, Ethem Özdemir, Önder-Özlem Turgut, Hakan Kayar, Mete Bulman, Mehlika Özdemir, Şaban Yılmaz, Piyanist Onur Aydın, Mehmet Küpeli, Turan Şahsene Mercan, Bülent Öz, Erhan Altıparmak, Faruk Yılmaz, Timur Uzun, Mehmet Kale, Mustafa Bektaş, Ahmet Çevik Pehlivan, Ali Karagüzel, Necati Türkay, Mustafa Yaman, Metin Özcan, Oğuzhan Duyar, Ergin Dilek, Songül Saraç Malkoç, Hamide Demirci, Çilem Öztürk, İlhami Yılmaz, Cevdet Akgün, Birsen Üstün, Berna Kandil, Bünyamin Çelik, Mustafa Kanca, İsmail Tosun, İlayda Alagöz, Gökhan Göktaş, Şemsettin Çobanoğlu, Cahit Atalay, Cüneyt Şahinöz, Erol Oynar, Ali Tanyeri, Reşat Kartal.


ÇİÇEK GÖNDERENLER

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Bektaş Demir Çelik, Ak Sigorta Kdz.Ereğli, Özen Oto, Ali Öcal, Mevlüt Özdemir, Çakıroğlu Ofset, Anadolu Ofset, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu, Ereğlililer Derneği, Kdz.Ereğli Fenerbahçeli Taraftarlar Derneği, Kamuran Ayyıldız

 

MÜSİAD KDZ.EREĞLİ ŞUBESİ
MÜSİAD Kdz.Ereğli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sezer, İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş’a kutlama mesajı gönderdi. Sezer’in mesajı şu şekilde: “22. Yayın yıldönümünü geride bırakan gazeteniz Önder’in 23. Yayın yılına girmiş olduğunun haberini almış bulunmaktayız. Geçen 22 senelik zaman zarfında bölgemizde meydana gelen olayların kamuoyuna yansıtılması noktasında göstermekte olduğunuz objektif ve tarafsız yayın anlayışınızdan dolayı sizleri tebrik ederken daha nice uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atacağınıza can-I gönülden inandığımızı da belirtmek isterim. Bu vesile ile şahsım ve dernek üyelerimiz adına bundan sonar yapacak olduğunuz çalışmalarda başarılar dilerken başta gazeteciniz kurucusu Celal Bozkuş beyefendi olmak üzere gazetenizin hazırlanması, baskısı ve bizlere ulaştırılmasına kadar emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarınızın  da 23. Yayın yıldönümünü kutlarım”


SAADET PARTİSİ ALAPLI İLÇE BAŞKANLIĞI
Saadet Partisi  Alaplı İlçe Başkanı Ramazan Sarıkaya’nın gazeteniz Önder’e gönderdiği kutlama mesajı şu şekilde: Önemli ve etkin bir denetim organı olan basın,gerçek manada uygulanan..! demokrasimizin de temel unsurlarındandır  “Demokrasi ancak herkesin bilgiye kolayca ulaşabildiği, fikirlerini, düşüncesini özgürce açıklayabildiği bir ortamda gelişir. Ülkemizde özgür bir basının olması ayrıca kamuoyu duyarlılığının artması bakımından da önemlidir. O nedenle mesleklerinin gereğini yerine getirmek için yeri gelince canını ortaya koyarak görev yapan, 22. Yayın hayatını kutlayan Önder Gazetesi nin başta Genel yayın yönetmeni ve tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. “Demokratik hayatın vazgeçilmez unsuru olan basın, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili araçlarından biridir. Artık her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini ifade edebilme özgürlüğünün en temel hak olduğu görüşü, kabul görmektedir. Basın özgürlüğünün korunması kadar önemli olan diğer bir husus bu özgürlüğün istismar edilmemesidir.” İfadeleri ile basında doğru ve tarafsız haber verme, özel hayata saygı gibi ilkelerin üstün tutulmasının önemli olduğunu vurgulayan, SARIKAYA; “Basınımızın da bu anlayışla sorumluluklarının bilincinde hareket edeceğine olan inancımla; Alaplı ilçemizde  ve bölgemize yayın hayatını sürdüren Önder Gazetesini tebrik ediyor, görevi sırasında hayatını kaybeden basın çalışanlarını Önder Gazetesi nezninde  rahmetle anıyor,daha nice yıl dönümlerine ulaşmak temennisi ile  sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

 

SUAT-İLKAY ESER
Gazeteci Suat Eser eşi İlkay Eser ile gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek kuruluş yıldönümümüzü kutlayanlar arasında yer aldı. Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen Suat-İlkay Eser çifti tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışına vurgu yaparak başarı temennisinde bulundular.

 

EREĞLİ FM ZİYARET
Ereğli FM Genel Müdürü İlknur Turt Kanca beraberinde Haber Merkezi Yönetmeni Yusuf Zobar ile Önder Gazetesi’e kuruluş yıldönümü ziyareti gerçekleştirdi. İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş ve Sorumlu Müdür Mustafa Kemal Bektaş ile görüşen ve kuruluş yıldönümünü kutlayan Genel Müdür Kanca, “Daha nice uzun yıllara başarı ile ulaşacağınızı ümit ediyor, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum” dedi.

 

DOKTOR HÜLYA ŞEN
Ereğli Spor Gönüllülerinde görev yapan doktor Hülya Şen gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek kuruluş yıldönümümüzü kutladı. İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş’a çiçek takdim eden Şen, gazetenin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçenlere teşekkür etti.

 

İŞADAMI EYÜP KELEŞ           
İşadamı Eyüp Keleş, kuruluş yıldönümünü hem çiçekle hem de gelerek kutladı. Keleş, İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş ile görüşerek 23. Yayın yılının da başarılarla geçmesini temenni etti. Keleş, “Bölgemizin takip edilen medya organı Önder Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü bir kez daha kutluyor daha nice yıllara başarılar ile ulaşmanızı temenni ediyorum”


MECLİS ÜYELERİ ZİYARETİ
Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu beraberinde Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyeleri İhsan Yazıcıoğlu ve Ayhan Atay ile gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek kuruluş yıldönümünü kutlayarak başarı temennisinde bulundular. Ziyarette konuşan İlhan Yazıcıoğlu, Önder Gazetesi’nin gerek gazete gerek internet sitesinin doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile hizmet ettiğini belirterek, “Gazetenin kurucusu başta Celal Bozkuş olmak üzere Önder Gazetesi ailesine daha nice uzun yıllar temenni ediyorum. Gerek gazete gerek internet sitesi bölgenin nabzını doğru ve tarafsız olarak tutmaktadır” dedi.

Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi İhsan Yazıcıoğlu da Önder Gazetesi’nin kazandığı çok sayıda ödül ile Ereğli’nin adını tüm Türkiye’de duyurduğunu belirterek, “Başarıyı ödüllerle taçlandırdığınız gibi ilçemizin de adının başarı ile duyurulmasına vesile oldunuz. Önder Gazetesi’ni başarılarından ötürü kutluyorum” sözleri ile konuştu. 
Kdz.Ereğli Belediye Meclis Üyesi Ayhan Atay, ağırlığı ile bölgenin gündemi yakından takip ettiği Önder Gazetesi’nin 23. Yayın yıldönümünün de başarılarla geçme temennisinde bulundu. 

 

GMİS GENEL BAŞKANI EYÜP ALABAŞ

Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alabaş, gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümü nedeniyle gönderdiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: 22 Nisan 1992 tarihinde yayın hayatındaki yerini alan, geçen süreçte, basın sektöründe saygın ve öncü bir yer edinen Önder Gazetesi’nin 22. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım. Önder Gazetesi’nin nitelikli, ilkeli ve objektif yayıncılığını yakından takip ediyoruz. Basın-yayın camiasının önde gelen gazetelerinden biri olan Önder Gazetesi’nin yürüttüğü başarılı kamu göreviyle, daha çok uzun yıllar bölgemize ve ülkemize hizmet edeceğine inanıyor, başarılarınızın devamın diliyorum.

 

MALİ MÜŞAVİRLER MUHASEBECİLER BİRLİĞİ

Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Balcı beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri ile gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümünü kutladı. İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş ile görüşen Balcı, derneğin faaliyetlerinin kamuoyuna duyurulmasında Önder Gazetesi’nin desteğini gördüklerini belirttiği ziyarette, “Yine gazetenizin kuruluşunun 22. Yıldönümünü en içten dileklerimizle kutluyor, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışınızın devamını diliyorum” dedi.

Balcı ve yönetim kurulu üyeleri gazete personeli ile de tek tek görüşerek kuruluş yıldönümünü kutladı.

 

ALMANYA ZONGULDAKLILAR DERNEĞİ

Almanya Zonguldaklılar Derneği Yönetim Kurulu gönderdiği kutlama mesajında, “Özellikle gurbetçilerin sorunlarının da gündeme getirilmesinde özverili davranan gazeteniz Önder’in yeni yıldönümünü kutluyor, bölgemizde yaşanan gelişmeleri anında okuyuculara aktardığınız halkı doğru bilgilendirdiğiniz için teşekkür ediyor daha nice uzun yıllar temennisinde bulunuyoruz” dedi.

 

EREĞLİ ŞOFÖRLER ODASI

Kdz.Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Küçük, gazeteniz Önder’e gönderdiği kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi: “Bölgemizin istikrarlı gazeteleri arasında önde gelen Önder Gazetesi’nin 22. Kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Görsel ve işitsel medyanın yanında yazılı basınımızın yeri elbette farklıdır. Başta ilçemiz olmak üzere, Zonguldak bölgesindeki saygın ve düzeyli gazeteler arasında en iyi yere sahip olan Gazetesi’ne ve değerli çalışanlarına yeni yayın döneminde de başarılar temenni ediyorum”

 

BATI KARADENİZ DENİZ TİCARET ODASI

Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem, Önder’in kurucusu Celal Bozkuş, imtiyaz sahibi Emrah Bozkuş ve köşe yazarı Eyüp Bektaş’ı telefonla arayarak kuruluş yıldönümünü kutladı. Önder Gazetesi’nin doğru habercilik anlayışına dikkati çeken Erdem, “Başarılı çalışmalarınızın devamını temenni ediyorum” dedi.

Odanın Şube Müdürü Yelda Çelebi de gönderdiği kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Önder Gazetesi’nin gerek internet gerekse gazete olarak bölgenin sürekli takip edilen yayın kuruluşlarının başında geliyor. Haberlerin doğru ve tarafsız okuyucuya sunulmasında bundan önce gösterdiğiniz özverinin bundan sonra da devam edeceğini ümit ediyorum”

 

YAĞMUROĞLU TİCARET

Yağmuroğlu Şirketler Grubundan Cemal Yağmuroğlu, gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret ederek kurucu Celal Bozkuş ile görüştü, kuruluş yıldönümü coşkusunu paylaştı. Gerek internet gerekse gazetenin bölge tarafından tercih edilmesinin nedeninin haberlerin doğru ve tarafsız olarak okuyucuya ulaşmasından kaynaklandığını belirten Yağmuroğlu, “Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Gazetenin kuruluşundan bugüne gelmesinde emeği olanları da kutluyorum” dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.