ÖNDER'E KUTLAMALAR SÜRÜYOR

Tarih: 2014-05-03 10:52:00

TÜRK METAL ZİYARETİ   Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümü nedeniyle merkez bürosunu ziyaret ederek, ‘hayırlı uğurlu olsun’ temennisinde bulundular. Gaze

TÜRK METAL ZİYARETİ

 

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Sekreteri Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen, gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümü nedeniyle merkez bürosunu ziyaret ederek, ‘hayırlı uğurlu olsun’ temennisinde bulundular. Gazete kurucusu Celal Bozkuş ve imtiyaz sahibi Emrah Bozkuş ile görüşen Sendika yöneticileri, Önder’in tarafsız ve güvenilir yayıncılık anlayışına vurgu yaptılar. Şube Sekreteri Metin Ercan, “Daha uzun yıllar tarafsız ve güvenilir habercilik yayınlarınızın devamını diliyor gazetenin kuruluşundan bugüne kadar emeği geçen tüm yönetici ve personelini kutluyoruz” dedi.
İmtiyaz sahibi Emrah Bozkuş da şube yöneticilerine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

 

 

YUSUF KALAY ZİYARETİ

 

Ak Parti’den Kdz.Ereğli Belediye Meclis üyesi olan işadamı Yusuf Kalay da gazeteniz Önder’in merkez bürosunu ziyaret etti gazete kurucusu Celal Bozkuş ve imtiyaz sahibi Emrah Bozkuş ile görüştü. Önder Gazetesi’nin gerek gazete gerek internet sitesi ile bölgenin yakından takip ettiği medya kuruluşu olduğunu belirten Kalay, “Kuruluş yıldönümünüzü kutluyor bundan sonraki süreçte de sizlere başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

EREĞLİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI

 

Kdz.Ereğli Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat, Önder Gazetesi’ne gönderdiği kutlama mesajında, “Bölgemizin önemli yayın kuruluşlarının başında gelen Önder Gazetesi’nin yeni yılını kutluyor daha nice uzun yıllara başarılar ile ulaşmanızı temenni ediyorum” görüşlerine yer verdi. Oda personellerinden İbrahim Cöbek de kutlama mesajında, “Önder Gazetesi’nin yeni yayın yıldönümünü kutluyor, hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum” dedi.

 

KUTLAMALAR

 

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yöneticisi Mehmet Çivici, TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Yöneticisi Avukat Kaan Fidan, İbrahim Kayhan, Demir Medya Personelinden Ercan Demir, Değişim Medya Personelinden Özge Cerrah, Beşiktaş Ereğli Taraftarlar Derneği Yöneticileri.

 

EMEKLİLER DERNEĞİ ZİYARETİ

 

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Başkan Yardımcısı Necati Vurgun beraberinde Kaptaş ve Çevre Kültürünü Yayma, Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanı Nevzat Yüksel ile gazeteniz Önder’in kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama ziyareti gerçekleştirdi. İmtiyaz Sahibi Emrah Bozkuş ve gazete personeli ile görüşen Vurgun ve Yüksel, Önder Gazetesi’nin gerek gazete gerekse internet sitesi ile bölgede yaşanan siyasi, kültürel, sosyal, ekonomik gelişmeleri tarafsız ve hızlı olarak okuyucuya aktardığını belirttiler.

 

SEZAİ KESKİN’DEN BAŞARI DİLEĞİ

 

Eski Adı Ereğli Kömürleri İşletmesi (EKİ) olan Türkiye Taşkömürleri Kurumu’nda (TTK)  Armutçuk Müessesi Elektro Mekanik Müdürlüğü ve aynı görevi TTK Genel müdürlüğünde sürdüren daha sonra Türkiye Kömürleri İşletmesi (TKİ) Elbistan’da ve TKİ’de daire başkanlıkları yapan Sezai Keskin de Gazeteniz Önder’in yeni yayın yıldönümünü kutladı. Ankara’da yaşayan Keskin, haber merkezimize Ereğlililer Derneği Başkanlığı görevini de sürdüren oğlu Noyan Keskin ile birlikte geldi. Kandillili Sezai Keskin, Kandilli’den çok eski arkadaşı ve gazetemizin muhabirlerinden Eyüp Bektaş ve gazetenin Sorumlu Müdürü Mustafa Kemal Bektaş ile görüştü ve Önder’in yayın yaşamıyla ilgili bilgi aldı. 


Sezai Keskin, Önder’i internet ortamında takip ettiğini ve Ereğli’ye olan özlemini bu şekilde giderdiğini ve ilçe gündemini de böyle takip ettiğini belirtti. 

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.