ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK MERKEZİ

Tarih: 2012-02-18 00:00:00

Kdz. Ereğli'de Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Bayram, hastane olarak 2012 yılında Ortak Sağlık Güvenlik Merkezi açarak işçi sağlığı ve güvenliği konularında mahallinde eğitim ve hizmet vermeyi planladıklarını söyledi. Kdz. Ereğli'de vatandaşlara k

Kdz. Ereğli'de Echomar Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Bayram, hastane olarak 2012 yılında Ortak Sağlık Güvenlik Merkezi açarak işçi sağlığı ve güvenliği konularında mahallinde eğitim ve hizmet vermeyi planladıklarını söyledi.

Kdz. Ereğli'de vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti sunan ve bu doğrultuda çalışmalar yapan Echomar Hastanesi, Ortak Sağlık Güvenlik Merkezi açarak işçi sağlığı ve güvenliği konularında mahallinde eğitim ve hizmet vermeyi planlıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesi için müracaatta bulunduklarını belirten Bayram, tüm gerekli evrakların hazırlandığını söyledi. Bayram, Özel Kdz. Ereğli Echomar Hastanesi olarak 2012 yılı içinde planlanan yatırımlarımızdan Ortak Sağlık Güvenlik Merkezi açarak işçi sağlığı ve güvenliği konularında mahallinde eğitim ve hizmet vermektedir. Emeğin Başkenti Zonguldak ili sınırları içinde işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Yetki Belgesi için müracaat çalışmalarımız hızla devam etmekte olup, yetki belgesi aldıktan sonra birden fazla işçi çalıştıran kurum ve kuruluşlarda ilgili kuruluşların talebi halinde işyerlerinde mobil aracımızla portör muayenesi ve işçi sağlığı muayenesi için gerekli laboratuar ve röntgen tetkikleri yapılacak, işçi sağlığı ve iş güvenliği için eğitimler verilecektir. Böylece işçilerimiz muayene ve tetkikleri için sağlık kuruluşlarında zaman kaybetmeyecek, işverenlerinde iş ve güç kaybı kısmen önlenmiş olacaktır. Özel Kdz.Ereğli Echomar Hastanesi olarak işçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda her türlü katkıda bulunmaktayız dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.