RANDEVUDA DİŞ YOK

Tarih: 2009-08-04 00:00:00

Diş Polikliniklerinin Yeşiltepe'de bu lunan Carrefour alış veriş merkezi üzerine taşındığını açıklayan Ereğli Devlet Hastanesi, diş hastalıkları ile ilgili müracaat edecek hastalarımız randevu sistemde diş polikliniklerini göremeyeceklerini duyurdu. Hasta

Diş Polikliniklerinin Yeşiltepe'de bu lunan Carrefour alış veriş merkezi üzerine taşındığını açıklayan Ereğli Devlet Hastanesi, diş hastalıkları ile ilgili müracaat edecek hastalarımız randevu sistemde diş polikliniklerini göremeyeceklerini duyurdu. Hastanenin tarihçesi ise, 1876 yılında 25 yataklı Ereğli Hastanesi adıyla hizmete açılırken, Cumhuriyetin ilk yıllarında Sıtma ile savaş yoğunluklu olarak hiz met verdi. 1960 yılında yatak sayısı 50 ye çıkarıldı ve aynı yıl 763 hasta yatırılarak, 2088 hasta da ayaktan hizmet alındı. 1969 yılında kurulan SSK hastanesi ile 19 Şubat 2005 tarihinde birleşen Devlet Hastanesi fiilen 430 yataklı olarak hizmet vermeye devam etmekte. Sağlık Bakanlığı Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde; Hariciye(Genel Cerrahi), Dahiliye (İç Hastalıkları), Çocuk Hastalıkları, Nisaiye(Kadın Hastalıkları Ve Doğum), Ortopedi, Nöroloji, Nöroşirürji, Çocuk Cerrahisi, Enfeksiyon hastalıkları, Fizik Tedavi, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Bevliye (Üroloji), Kulak Burun Boğaz, Göz Hastalıkları, Cildiye, Plastik Cerrahi ve Psikiyatri branşlarında poliklinik ve yataklı tedavi hizmetleri verilmektedir. Ayrıca Radyoloji, Aile Hekimliği, Aile Planlaması, Diş Hekimliği birimlerinde de sadece poliklinik hizmetleri verilmekte. Nisan 2001 den itibaren telefonla randevu sistemi devreye alındı. El ilanları, afişler, broşürler, yerel yazılı, görsel medya ve internet yolu ile tanıtımı yapılan Telefonla Randevu Sistemi sayesinde polikliniklerde ki karışıklık azaldı. 17 Eylül 2001 tarihinden itibaren Ereğli Devlet Hastanesinde Internet Randevu Sistemini hayata geçirildi. Hastalar T.C. Kimlik Numaralarını girerek istedikleri gün, saat ve poliklinikte muayene olmak için randevu alabiliyor. Ayrıca, eğer hastanede hasta veritabanındaki kayıtlarında e-mail veya sms bilgileri varsa randevularına ait bilgiler bu yolla da kendilerine ulaşabilmekte. 15 Haziran 2006 tarihinden itibaren SMS ile randevuya da başlanmıştır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

hadise mutsuz :

haberinizin başlığı "diş'de randevu yok" olmalı, bana göre. üstelilk haber ,merkez hastane ile ilgili. anlatlanlardan öne çıkan diş konusu mu? Lütfen dikkat dersem yanlış yapmam sanırım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.