RÖDEVANS USULÜ İHALEYE VERİLECEK

Tarih: 2011-06-27 00:00:00

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı, Zonguldak'taki Bağlık-İnağzı sahasının 36 yıl süreyle rödevans karşılığı işletmeye verilmesi işini yaptırmak üzere ihale açtı.Saha, hukuku TTK uhdesinde kalmak şartıyla, maden i
Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı, Zonguldak'taki Bağlık-İnağzı sahasının 36 yıl süreyle rödevans karşılığı işletmeye verilmesi işini yaptırmak üzere ihale açtı.
Saha, hukuku TTK uhdesinde kalmak şartıyla, maden işletmeciliği yapabilecek ehil gerçek ve tüzel kişiler içinden uygun teklif yapana işletmeye verilecek.
Açık ihale usulü ile 10 Ekim 2011 tarihinde saat 15.00'te müdürlükte gerçekleştirilecek olan ihaleye ait şartname, Zonguldak'ta TTK Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı’ndan, Ankara'da ise TTK Ankara Misafirhanesi’nden bedeli karşılığı satın alınabilecek.
Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü saat 14.00'e kadar TTK Genel Müdürlüğü İdari ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Haberleşme ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü Genel Haberleşme Şefliği’ne verilecek.
Buna göre teklifler, aynı gün saat 15.00'te Satın Alma Daire Başkanlığı’nda açılacak.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.