'SAĞLIK OCAĞINA GÖTÜRÜLDÜ, AMBULANS ARANDI'

Tarih: 2014-05-02 12:04:00

Ormanlı Çok Programlı Lisesinde bir öğrencinin burnunun kırılması ile ilgili ailenin iddialarının ardından Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Çinkılıç açıklamada bulundu. Söz konusu üzücü olayın hemen ardından okul yönetiminin öğrenciyi alarak sağlık

Ormanlı Çok Programlı Lisesinde bir öğrencinin burnunun kırılması ile ilgili ailenin iddialarının ardından Okul Aile Birliği Başkanı Muhammet Çinkılıç açıklamada bulundu.

Söz konusu üzücü olayın hemen ardından okul yönetiminin öğrenciyi alarak sağlık ocağına götürdüğünü ve ilk müdahalesinin gerçekleştirildiğini belirtti.

 

Okul yönetiminin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğine dikkati çeken Çinkılıç yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

Öğrencimiz sağlık ocağına olayın hemen ardından götürülmüş, ailesine bilgi verilmiştir. Ailenin iddia ettiği gibi bir durum söz konusu değildir. Çocuk en yakın sağlık ocağına çıkartılmış, burnu kırık olduğu belirtilmiş ve okul yöneticilerimiz tarafından ambulansa bilgi verilmiştir. Söz konusu olayla ilgili babanın vermiş olduğu açıklamalar ve söylemler biraz abartılmıştır bizim okul yöneticilerimiz yaşanan üzücü olayın ardından anında ambulans aranmış sağlık ocağına da ulaştırılmıştır. Bu tür açıklamalar okulumuzun birlik ve beraberliğini bozmaya dönüktür, o yüzden kamuoyunun bu tür söylemlere itibar etmemesini rica ediyoruz. Okulumuz yöneticileri ile güzel hizmetlere imza atmakta, eğitim ve öğretim çıtası daha da yukarılara taşınması hedeflenmektedir”

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ORMANLI CUNA :

ORMANLI: İSİMLİ YORUMÇU SİZİN PEK BUTÜR İŞLERLE İLGİNİZ YOK OKULDA OLAN BU TÜR OLAYLARDA ÖNÇE AGLIK OCAGINA GETİRİLMESİ ZORUNLU ORADAKİ SAGLIK PERSONELİ GEREKEN NEYSE YAPIYOR ONLARIN SEVK ETMESİ GEREKİYOR BUTÜR OLAYLARDA CUMALI : Deyerli yorumcumuz siz hiç bir veli olarak cocunuza soruyormusunuz oğlum bugün okulda neler yaptınız diye ve böyle arkadaş arasında sakalasırken cıkn olaylarda önce kendi cocunuza sorun bu olay neden cıktı diye sonra eleştiriye geçin biz millet olarak hep şov peşindeyiz ve biryerleri lekelemek peşindeyiz neyse siz o yaralanan arkadaşı ve okulun güvenlij iztemlerini izleyin okul yetkililerini öyle eleştirin

cumalı :

sayın başkan,, Bu tür açıklamalar okulumuzun birlik ve beraberliğini bozmaya dönüktür, demişsin ama senin görevin değil mi bu okul ile ailenin birliğini berberliğini sağlamak.neden sağlamadın, bu veli bu şikayet noktasına neden geldi

ORMANLI :

BURNU KIRILAN ÖĞRENCİ, SAĞLIK OCAĞINA GÖTÜRÜLMEDEN DİREK HASTANEYE GÖTÜRÜLSEYDİ DE BU DURUMLARA YOL AÇILMASAYDI DAHA DOĞRU OLMAZ MIYDI.

ÖGRENÇİ VELİSİ :

Cevap vermeyince duramıyacam ORMANLI beldemizde bulunan okullarımızda öğrenim gören ögrencilerimizin ilgisiz velileri bunlar sadece ortalığı bulandırmak niyetleri

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.