SENDİKADAN EĞİTİM ATAĞI

Tarih: 2012-03-29 00:00:00

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, üyelerin Seviye Belirleme Sınavı'na girecek öğrencilere yönelik kurs vermeye başladıklarını açıkladı.   TED Kdz.Ereğli Kolejinde aynı okulun öğretmenleri tarafından 60 öğrenciye 3 dalda ku

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş, üyelerin Seviye Belirleme Sınavı'na girecek öğrencilere yönelik kurs vermeye başladıklarını açıkladı.

 

TED Kdz.Ereğli Kolejinde aynı okulun öğretmenleri tarafından 60 öğrenciye 3 dalda kurs verildiğini açıklayan Odabaş şunları söyledi: Türk Metal Sendikası Ereğli Şubesi olarak, üyelerimizin Seviye Belirleme Sınavı'na (SBS) girecek öğrencilerine yönelik kurs verdirmeye başladık. Bu kapsamda, TED Karadeniz Ereğli Koleji'nde, aynı okuldaki öğretmenler aracılığıyla 60 öğrencimize 3 dalda kurs verilmesini sağlıyoruz. İlköğretim 8. Sınıf öğrencilerine Cumartesi ve Pazar günleri matematik, Türkçe ve fen bilimleri dallarında öğretmenlerimiz kurs veriyor. Haziran ayının ilk haftasına kadar devam edilmesi planlanan kurslarda amacımız, üyelerimizin çocuklarının daha iyi bir gelecek hedefledikleri üniversite öncesi girecekleri sınavlarda başarılı olmalarına katkıda bulunmaktır. Türkiye'nin en güçlü sendikası Türk Metal olarak, bu ve benzer etkinliklerle, çalışan üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumanın yanı sıra, eğitim, sosyal ve kültürel alanda da en iyi koşullarda yaşamlarını sürdürmelerini amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin girecekleri üniversite sınavlarında en iyi derecelerle başarılı olmaları en büyük arzumuzdur. Bu amaç ve arzular doğrultusunda geleceğimizin teminatı öğrencilerimize üstün başarılar dileriz.

 

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

ali suat eser :

Bu hizmet için sendikayı kutlarım. Ancak, haberde mi eksiklik var, yoksa açıklamada mı, bilmiyorum. Sözkonusu kursla ilgili eksik bilgilerimi tamamlamak için sorularım var. Sanırım kamuoyu da bunları merak ediyordur. - Kurslarda görev alan TED Koleji öğretmenleri ek ücret alıyor mu? - Kurstan Türk Metal Sendika üyelerinin salt TED Koleji’nde okuyan çocukları mı yararlanıyor? - Sendikanız üyelerinin diğer okullarda okuyan çocukları yararlanamıyorsa, bu (güzel hizmetinizden yararlanamayanlara) onlara haksızlık yapılmış olmuyor mu? Umarım, tüm üyelerinizin diğer okullarda okuyan çocuklarını da bu hizmetinizden yararlANDırıyorsunuzdur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.