SERTİFİKALAR VERİLİYOR

Tarih: 2012-09-12 00:00:00

Karaelmas Gazeteciler Derneği'nin (KGD), Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatih Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği Fotoğrafçılık Kursunu başarıyla bitiren 18 kursiyere sertifikaları, 13 Eylül 2012 Perşembe günü verilecek. 10 May
Karaelmas Gazeteciler Derneği'nin (KGD), Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatih Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlediği Fotoğrafçılık Kursunu başarıyla bitiren 18 kursiyere sertifikaları, 13 Eylül 2012 Perşembe günü verilecek. 10 Mayıs'ta başlayan ve 96 saat süren olan kursta, Fotoğrafın tarihi, fotoğraf türleri, fotoğraf makineleri, kompozisyon, diyafram, ISO, enstantane gibi konularda dersler verildi. Zonguldak Fotoğraf Derneği (ZFD) Eğitim Salonu'nda düzenlenen kursta; Can Çetin, Kerem Öztürk, Nadir Özsoy, Onur Türkçelik, Güner Yaşkan ve Barış Ağca eğitmenlik yaptı.
Kursu başarıyla bitiren 18 kursiyere, 13 Eylül 2012 Perşembe günü saat 11.00'de Karaelmas Gazeteciler Derneği'nde sertifikaları törenle verilecek. Sertifika törenine, Milli Eğitim Müdürlüğü ile Fatih Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nden de yetkililerin katılacağı bildirildi.
Sertifika almaya hak kazanan kursiyerler şöyle: Aydın Arslanyılmaz, Adnan Albas, Arife Güleryüz, Aykut Kara, Dilek Çoban, Durmuş Sevindik, Ebru Sargın Kula, Eren Arslanyılmaz, Ersin Turan, Faik Erez, Mehmet Çetin Sezgin, Mustafa Emen, Onur Altındağ, Osman Sav, Serhat Demir, Suat Özger, Şahin Yazıcı, Uğur Turan. KGD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sav, yaptığı açıklamada, Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak, kuruluşumuzdan bu yana çeşitli meslek kuruluşları, eğitim kuruluşları ve üniversitelerle ortak projeler gerçekleştiriyoruz. Karaelmas Gazeteciler Deneği olarak, eğitim çalışmalarımızın üyelerimize çok yararlı olduğu kanısındayız.
Benzer çalışmaları devam ettireceğiz. Bizlere destek olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.