TANITIM GÜNLERİ SÜRÜYOR

Tarih: 2009-09-03 00:00:00

YURTKUR Zonguldak Bölge Müdürlüğü, Zonguldak Belediyesi 100’üncü Yıl Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde “YURTKUR Tanıtım Günleri”ni başlattı. Çeşitli illerden Zonguldak’a üniversite kaydı için gelen öğrenciler ve veliler, YURTKUR’un açtığı stantlardaki da

YURTKUR Zonguldak Bölge Müdürlüğü, Zonguldak Belediyesi 100’üncü Yıl Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde “YURTKUR Tanıtım Günleri”ni başlattı. Çeşitli illerden Zonguldak’a üniversite kaydı için gelen öğrenciler ve veliler, YURTKUR’un açtığı stantlardaki danışmanlardan ilimizdeki yurtlar hakkında bilgi aldı.

 

TANITIM MASALARI KURULDU

YURTKUR danışmanları, yurtlara yeni kayıt yaptıracak öğrenciler ile kamuoyunun bilgilendirilmesi, kurumun hizmet ve faaliyetlerinin tanıtımı amacıyla 31 Ağustos-11 Eylül 2009 tarihleri arasında bu etkinliğin süreceğini söyledi. Veliler bu etkinlikten dolayı mutlu olduklarını söylerken, danışmanlar sayesinde, en iyi yurdu bulabildiklerini kaydettiler. Alınan bilgiye göre, asıl listeden kayıt yaptırmayan öğrencilerin yerine 1. yedek listeden öğrenci alımı 14 Eylül-2 Ekim 2009 tarihleri arasında olacak. Bundan sonraki her Pazartesi günü kentimizde Bölge Müdürlüğü’nce, diğer illerde yurt müdürlüklerince ilan edilecek. Yedek listelerdeki öğrencilere 5’er gün kayıt hakkı tanınacak. İlimizde düzenlenecek tanıtım günleri için Zonguldak Bölge Müdürlüğü ve Zonguldak Yurt Müdürlüğü’nde tanıtım masaları kuruldu. İsteyenlere, istedikleri yurt hakkında ayrıntılı bilgiler verilerek, fotoğraflarla da tanıtım yapılacak. Öğrenciler veya veliler tarafından talep edildiği takdirde tanıtım yapılan il dışındaki diğer bölge ve yurt müdürlükleri hakkında da bilgi aktarılacak.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.