TED'E HİZMET ÖDÜLÜ

Tarih: 2012-03-22 00:00:00

Rotary Kdz.Ereğli Kulübü, TED Kdz.Ereğli Koleji'ne Meslek Hizmet Ödülü verdi. Kdz.Ereğli Rotary Kulübü, başarılı çalışmalara imza atan TED Kdz.Ereğli Koleji'ne Meslek Hizmet Ödülü plaketi verdi. Keleşler Park Otel'de gerçekleştirilen yemekli toplantıya

Rotary Kdz.Ereğli Kulübü, TED Kdz.Ereğli Koleji'ne Meslek Hizmet Ödülü verdi.

Kdz.Ereğli Rotary Kulübü, başarılı çalışmalara imza atan TED Kdz.Ereğli Koleji'ne Meslek Hizmet Ödülü plaketi verdi.

Keleşler Park Otel'de gerçekleştirilen yemekli toplantıya; Kdz.Ereğli Rotary Kulübü üyelerinin yanı sıra TED Kdz.Ereğli Koleji Vakıf Başkanı Celal Bozkuş ve TED Kdz.Ereğli Koleji Lise Müdürü Selim Aslankaya, Müdür Yardımcısı Berkan Durak'da katıldı. Kulüp Başkanı Tolga Çam toplantı öncesi yapılması hedeflenen çalışmalara ilişkin çeşitli konularda bilgiler verdi. TED Kdz.Ereğli Koleji Lise Müdürü Selim Aslankaya'nın TED Kdz.Ereğli Koleji'nin tarihi ile ilgili kısa sunumunun ardından ödül törenine geçildi.

ENDER SİVİL TOPLUM
ÖRGÜTLERİNDEN BİRİSİYİZ

Kulüp Başkanı Çam şunları söyledi: 

'Rotary Kulüpleri iş ve meslek insanlarının oluşturduğu bir hizmet kuruluşudur. Biz dünya ülkeleri arasında iyi niyet ve anlayışını karşılıklı geliştirerek barışa ve barış halinin kökleşmesine katkıda bulunan ender sivil toplum örgütlerinden biriyiz. Çalışmalarımızda üyelerimiz arasında tanışıklığı hizmet fırsatı olarak görür bu nedenle her hafta düzenli olarak toplanır tanışıklığımızı geliştirmeye çalışırız.

ROTARYAN PROJE GELİŞTİRİR
Her Rotaryan üyemizin hizmet idealini kendi kişisel iş ve toplum hayatına uygulaması ve böylelikle topluma örnek olması için kendisine ve çevresine teşvik eden projeler geliştiririz. Bizim gibi hizmet idealinde birleşmiş iş ve meslek sahipleri arasında dünya çapında dostluk ilişkileri kurarak karşılıklı anlayışı iyi niyeti barışı geliştirecek uluslar arası projeler yaparız.
Bugün de burada toplanarak kuruluşumuzun en saygın çalışmalarından birini yerine getirebilmenin onurunu yaşıyoruz.

BU ONURU GELECEK
KUŞAKLARA AKTARMA HEDEFİ

TED Koleji Vakfı yönetimi yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem bizlere örnek oldunuz.
Çalışmalarınız ile meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor, genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı çalışmalar yapması için önder oluyorsunuz. Kdz.Ereğli Rotary Kulübü olarak iş ve meslek onurumuzu gösterdiğiniz bu ışığı, hizmeti, katkınızı şükran ile anıyor ve Rotary Meslek Ödülü ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz'

BOZKUŞ'A PLAKET
Kulüp Sekreteri Burhan Yüzgeç'in konu ile ilgili yönetim kurulu kararının okumasının ardından Rotary Meslek Ödülü, TED Vakıf Başkanı Celal Bozkuş'a önceki başkanlardan Recep Erdoğan tarafından takdim edildi. Kdz.Ereğli Rotary Kulübü Başkanı Tolga Çam'da, 'Rotary'de bayrak vermek esasında bir adettir, bayrak verdiğiniz kişileri de bir Rotary dostu olarak adlandırırız, bende dönemim bayrağını Celal Bozkuş'a vermekten büyük onur duyuyorum' sözleri ile konuştu.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ali Suat ESER :

Sayın Bozkuş'u kutluyor ve başarılı hizmetlerinin sürekliliğini dilerim. Rotaryanları da başarılara verdikleri ödüllerle teşvik etmelerinden dolayı kutlarım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.