TEŞEKKÜR VE KUTLAMA

Tarih: 2014-12-29 13:10:00

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizin 10. Olağan Genel Kurulu, sendikamıza, üyelerimize yaşadığımız kente yakışır şekilde tamamlanmıştır.   Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın ‘olur’u ile Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de oluşturulan organ

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubemizin 10. Olağan Genel Kurulu, sendikamıza, üyelerimize yaşadığımız kente yakışır şekilde tamamlanmıştır.

 

Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın ‘olur’u ile Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de oluşturulan organizasyonun güzelliğinin yanı sıra, Erdemir işçisi üyelerimizin, sığmadıkları salonda yarattıkları coşku, sağladığımız birlik ve beraberliğin en güzel tablosuydu.

Yine, genel kurulumuza davetli katılımının yüksekliği, sendikamıza verilen önem ile sendikamızın da kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarına verdiği önemin göstergesi olmuştur.

Yasa gereği 200 delegesi bulunan sendikamızda, yine 200 delegenin salonda yerlerini alarak, tamamının oy kullanması, Türk Metal’e ve üstlendikleri göreve verdikleri önemi net şekilde göstermiştir.

Delegelerimizin tamamının oyunu alarak seçilen şahsım ve yönetim kurulumuz, denetim ile disiplin kurulu arkadaşlarımız, önümüzdeki süreçte üstlendiğimiz görevi yine en iyi şekilde yerine getireceğimizin sözünü veriyoruz.

 

Bu duygularla;

Gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuza katılan Sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak’a, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan’a,Genel Sekreter Yücel Yücel’e, Ereğli, Alaplı, Gülüç, Kandilli ve Ormanlı Belediye Başkanlarına, Erdemir İnsan Kaynakları Müdürü’ne, GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş’a, ilçe dışından gelen Türk Metal Sendikası Şube Başkanları ile yöneticilerimize, siyasi parti başkanlarımıza, Oda Başkanlarına, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticilerine, delegelerimize, çok değerli Erdemirli üyelerimize ve basın mensuplarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Bu vesileyle;

Geride bıraktığımız 2014’ün acısı ve tatlısıyla anılarak, adım attığımız 2015’de ise çalışanın daha mutlu, huzurlu ve güvenli olması, halkımızın barış içerisinde yaşamını sürdürmesi dileklerimizle, Yeni yılı kutluyoruz.

 

Yusuf Ziya ODABAŞ

TÜRK METAL SENDİKASI

KDZ. EREĞLİ ŞUBE BAŞKANI

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.