TESİS DEVREYE ALINDI

Tarih: 2012-07-16 00:00:00

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları, şirket bünyesinde bulunan İsdemir'de 48 milyon ABD doları harcanarak tamamlanan 4. No'lu Kok Bataryası Tesisinin devreye alındığını açıkladı. Erdemir tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şu şeki
Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları, şirket bünyesinde bulunan İsdemir'de 48 milyon ABD doları harcanarak tamamlanan 4. No'lu Kok Bataryası Tesisinin devreye alındığını açıkladı. Erdemir tarafından Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şu şekilde: Şirketimizin bağlı ortaklıklarından İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'de, Modernizasyon ve Dönüşüm Yatırımları kapsamında 48 milyon ABD doları harcanarak tamamlanan 4 No.lu Kok Bataryası Tesisi devreye alınmıştır. İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'nin şimdiye kadar 5250 ton/gün olan met. kok üretim kapasitesi, devreye alınan 4 No.lu Kok Bataryası ile 6450 ton/gün seviyesine çıkarılmıştır.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorumlar

Ertuğrul Deliak :

dondurmam gaymak

Ünal Savaş :

Şirketimizin bağlı ortaklıklarından İskenderun Demir ve Çelik A.Ş.'de, Türkiye'nin tek seferde yapılan en büyük yatırımlarından olan, Modernizasyon ve Dönüşüm Yatırımları kapsamında tamamlanan 4 No.lu Kok Bataryası Tesisinin ERDEMİR GRUBU'MUZA hayırlı olmasını diler, “SIFIR KAZA & SIFIR ZARAR” “ZERO ACCİDENT & ZERO HARM” prensipleri çerçevesinde, KAZASIZ VE VERİMLİ bir çalışma ortamı dilerim. Saygılarımla. ERDEMİR, SADECE ÇELİK ÜRETMEZ, AYNI ZAMANDA KÜLTÜRDE ÜRETİR.!!!!! “Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden, rahat yaşama yollarını aramayı ihtiyat haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkûmdurlar.” M. Kemal ATATÜRK Ünal SAVAŞ – Erdemir emeklisi, 2005, Kalite gönüllüsü Ünal SAVAŞ – Erdemir retired, 2005, Quality volunteer “Kalite formalite değildir.” “Quality is not a formality.”

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.