TIP FAKÜLTESİ PERSONEL ALACAK

Tarih: 2010-09-29 00:00:00

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi, 2 hemşire, 2 anestezi teknisyeni, 2 sağlık memuru ve 2 fizyoterapist olmak üzere sözleşmeli (4/B) 8 personel alacak.ZKÜ'den sözleşmeli personel alımıyla ilgili yapılan açıklama şöyle;
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Uygulama ve Araştırma Hastanesi, 2 hemşire, 2 anestezi teknisyeni, 2 sağlık memuru ve 2 fizyoterapist olmak üzere sözleşmeli (4/B) 8 personel alacak.
ZKÜ'den sözleşmeli personel alımıyla ilgili yapılan açıklama şöyle;
"Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar'da yer alan ek 2'nci maddenin (b) fıkrasına  göre (KPSS (B) puan sırası esas alınmak suretiyle) aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.
Hemşire (2); Hemşirelik lisans programından mezun olmak. Anestezi Teknisyeni (2); En az Sağlık Meslek Lisesi Anestezi Programından mezun olmak, Sağlık Memuru (2); En az Sağlık Meslek Lisesi Laboratuvar/Tıbbi Laboratuvar Programından mezun olmak, Fizyoterapist (2); Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olmak. Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48'inci maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.
Genel Şartlar: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, taksirli suçlar hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak. Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 sayılı Kanunun 53'üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak,
Lisans mezunları için 2010 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanı, önlisans mezunları için 2008 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı, ortaöğretim mezunları için 2008 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir. Adaylar, 12 Ekim 2010 mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'nden temin edilecek dilekçe örneği ve istenilen belgeler ile birlikte Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Eksik belgeli başvurular ve posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
İstenen Belgeler: Özgeçmiş. Öğrenim Belgesi aslı ve sureti. Savcılıktan alınacak sabıka kaydı belgesi. Askerlik Durum Belgesi. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. KPSS (B) grubu puanını gösterir belge KPSS (B) puan sıralamasından sonra Üniversitemize yerleştirilmeye hak kazananların isimleri başvuru bitim tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içinde www.karaelmas.edu.tr adresinden ilan edilecektir.Her kadro için ilan edilen sayının 1 katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde veya aranan şartları taşımayanların tespit edilmesi halinde yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır.  Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sonuçları ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıda yazılı belgeleri Üniversitemiz Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği'ne şahsen teslim etmesi gerekmektedir. Belgeleri süresi içinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar. Belgelerin teslime müteakip sözleşme yapılır. Sözleşme için Gerekli Belgeler: 10 adet resim. İkametgah senedi. Sağlık Kurulu Raporu. SSK numarası (daha önce çalışmış adaylardan talep edilecektir). Akbank Zonguldak Şubesi'nde açtırılan maaş hesabına ait hesap cüzdanının fotokopisi."

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.