TSO, ‘BEŞ YILDIZLI HİZMET’ YOLUNDA

Tarih: 2014-10-10 17:05:00

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, kısa adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin üyelerine Beş Yıldızlı Hizmet vermesi için düzenlediği akreditasyon çalışmalarına katılıyor. Bu bağlamda TSO Yönetimi BEÜ Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası, kısa adı TOBB olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin üyelerine Beş Yıldızlı Hizmet vermesi için düzenlediği akreditasyon çalışmalarına katılıyor.

Bu bağlamda TSO Yönetimi BEÜ Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar tarafından personele ve üyelere eğitim verilecek.

Konu ile ilgili TSO Yönetim Kurulu’nun açıklaması şu şekilde:

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Oda Üyelerine "Beş Yıldızlı  Hizmet" vermesi için fırsat oluşturan Akreditasyon çalışmalarına Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak devam edilmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Oda Sistemlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığının artırılmasını, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda Sisteminin Avrupa Oda Sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan Akreditasyon Sistemi kapsamında, mevzuatın gerektirdiği diğer konularda olduğu gibi eğitim çalışmalarına da hız verilmiştir.

Odamız Kasım ayı içerisinde akreditasyon ile ilgili bir denetleme geçirecektir. Bu süreçte üyelere ve personele aldırmamız gereken eğitimler vardır. Bugünkü ziyarette, eğitimlerin planlanması için BEÜ Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Ali Azar’dan personel ve üyelerimize eğitim verilmesi talebinde bulunduk. Sayın Dekan ve Eğitim Fakültemiz, bize bu noktada destek verecekler. Fakültedeki öğretim görevlilerimiz, hem oda personelimizi hem de üyelerimizi beş yıldızlı hizmet verebilme adına eğitecekler. Sayın Dekanımıza ziyaret ve ilgilerinden dolayı şimdiden çok teşekkür ediyoruz.

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize hak ettikleri nitelikli hizmeti verebilmek için bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada özellikle yerel kurum ve kuruluşlardan, insan kaynaklarından azami derecede faydalanılmaya devam edilecektir.

Sayın üyelerimize ve halkımıza saygı ile duyurulur.” (Haber Merkezi)

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.