TSO'DAN BÝLGÝLENDÝRME

Tarih: 2011-09-12 00:00:00

Kdz. Ereðli Ticaret ve Sanayi Odasý tarafýndan 6111 sayýlý Torba Yasa kapsamýnda yapýlandýrýlan üye aidatý alacaklarýnýn borç asýllarýný tamamýnýn ödenmesi durumunda faiz alacaklarýndan vazgeçilmesi uygulamasýnýn süresinin uzatýldýðýný bildirildi. Kdz. Er
Kdz. Ereðli Ticaret ve Sanayi Odasý tarafýndan 6111 sayýlý Torba Yasa kapsamýnda yapýlandýrýlan üye aidatý alacaklarýnýn borç asýllarýný tamamýnýn ödenmesi durumunda faiz alacaklarýndan vazgeçilmesi uygulamasýnýn süresinin uzatýldýðýný bildirildi. Kdz. Ereðli Ticaret ve Sanayi Odasý Baþkaný Mehmet Genç, üyelerin aidat borç asýllarýný ödemeleri halinde bu alacaklara uygulanan faiz, gecikme faizi, gecikme zammý gibi feri alacaklarýn tahsilinden vazgeçilmesini öngören 6111 sayýlý Torba Yasa gereði yapýlacak ödemenin 30 Eylül 2001 Cuma gününe kadar uzatýldýðýný söyledi. Ödemelerin nakit ve kredi kartýna 5 taksitle yapýlabileceðini belirten Genç, Üyelerimizin aidat borç asýllarýnýn tamamýný ödemeleri halinde, bu alacaklara uygulanan faiz, gecikme faizi,gecikme zammý gibi feri alacaklarýn tahsilinden vazgeçilmesini öngören 6111 sayýlý Torba Yasa gereði yapýlacak ödemenin son günü 30 Eylül 2011 Cuma gününe uzatýlmýþtýr.
Yasadan istifade ederek cezasýz, faizsiz aidat ödemek isteyen üyelerimiz aidat borç asýllarýný defaten, nakden veya kredi kartlarýna 5 taksit halinde ödeyebileceklerdir. Tüm üyelerimize önemle duyurulur dedi.

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir

Yorum Gönder

DİKKAT!

x

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.